Месо, риба, яйца и зеленчуци ще готвя за да вляза в малка черна рокля - 189

  • 33 010
  • 488
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Хоп и аз съм тук! PeaceМай съм на втора страница-чудесно ще чакам -2 кг. Peace

# 16
  • Мнения: 63
Докато си напиша отговора в старата тема и нова се появила  Blush
Слагам го тук:


започнах с млекце с трици, имам фибри -ще ги пия към 10,00...едни шоколадчета,без захар са ,за разхлабване,чайчета...и имаше някакви упражнения от йогата ,които помагаха за перисталтиката ,ще ги видя къде бяха,ако не ги намеря,ще се кърша както си знам...масаж на тумбака по посока на часовниковата стрелка..и ако утре не съм 2 кила надолу,те па на...в движвнив ще измисля и още "процедури"...


Ами в БГ щом е шоколадче, ще има я захар, я сметана или сухо мляко поне, я някакви растителни мазнини.... изредила си и други вариянти, пробвай първо тях  Peace



Аз тръгвам от 63,100-за 5 дни -1,2кг.На П3 съм понеже кърмя.


То си има фаза за кърмачки и е изпитана. Мога да ти изредя поне три пишещи във форума  Peace



 има едно момче, младо, не му зная името и на срещи съм го виждала после, ама като го гледам преди и сега, направо изумявам! #Crazy


А-ха, и по вестниците го писаха Тунингмания  smile3521

# 17
  • Мнения: 158
Как наричат мъжките хиени?  newsm78

Хиен baby_neutral Outta Joint

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
При мен засега нещата вървят нормално. Карам си по схемата, както го е казал бат Дюкан и се старая да нямам прегрешения. Онзи ден само съгреших - правих секс с жена ми, но обещавам че това прегрешение няма да се повтори повече....
Кое няма да се повтори? Секса, или с жена ти?  Thinking
Галка, охлюви може  Peace
Блу, ми малката рокля би трябвало да е по-малък разход от голямата, другата има четири пъти повече плат  Mr. Green
Смайлс, това да се чува  Hug
Пинки, ми може и жълта, и черна  Crazy
Софт, надявам се, че се тъпчиш режимно  Wink
Ноиа, да ходя ли за тигана?  Laughing
Зори, ми снимай се, другия път да сложа теб  Sunglasses
Мирка, Петенци ние всички сме страхотни  Whistling
Пепена, дали няма и други мъжки хиени?  newsm78

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.

Ванеса, Скарлет, Гардения, Зори  Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Здравейте момичета!
Ей, много пишете.Сега да се отчета:
Аз тръгвам от 63,100-за 5 дни -1,2кг.На П3 съм понеже кърмя.
Мъжо тръгна от 123,800 -за 5 дни - 3,2кг,като последните два дни не е мръднал.Дали нетрябва да му намаля и месото?Все си мислех ,че при тези килограми би трябвало да свали поне 5 кг? newsm78
От днес е на протеини и зеленчуци,пък ще видим,страх ме е че ако не сваля, ще вземе да се откаже.

Тя, добре дошла, ама не съвсем. Ти си помисли добре. И на първа страница е писано, и в блога, линк към който е даден на първата страница е казано, че за кърмачки има отделен режим - не ПЗ, а 3 олекотена фаза. Но, ти ако решиш, че фигурата ти е по-важна от бебето, и че си заслужава заради нея да се отделят токсини, които отиват в кърмата и оттам в организма на бебчето - можеш да си продължиш в същия дух. Изборът е твой.

# 20
  • Мнения: 158
Зори, ми снимай се, другия път да сложа теб  Sunglasses

Ам,кат нищо,ама позастаряла  Heart Eyes съм вече,та смея да се показвам само пред мъжо  Outta Joint,че той по-дърт от мен с 11 години и още ми минават номерата Grinning

# 21
  • Мнения: 212
При мен засега нещата вървят нормално. Карам си по схемата, както го е казал бат Дюкан и се старая да нямам прегрешения. Онзи ден само съгреших - правих секс с жена ми, но обещавам че това прегрешение няма да се повтори повече....
Кое няма да се повтори? Секса, или с жена ти?  Thinking


Ти сега ме хвърли в размисъл...  Thinking Кое да избера...  Thinking

# 22
  • Мнения: 3 461
[Ноиа, да ходя ли за тигана?  Laughing

Само ако е с тефлоново покритие, да не ми залепне дупето за него....придружен ли е с индулгенция, да знам какъв  е настоящия ми статус... Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 462
2ра страница - две кила!
Миналият път подейства Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7
Айде две килца, и на повече няма да се разсърдя  Wink
Вещи, благодаря, как ги измисляш тия хубави теми?  Hug
Да се похваля, че аз пък си имам нова блузка (която преди време мерих и не ми стана с много), обаче в тоя студ дали ще успея утре да я развея из Русе  newsm78
Гушки на всички, отивам да глася вечерята, утре чакам да ви видя  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 18:55 от miss Marple

# 25
  • Варна
  • Мнения: 276
ми то това е идея - Вещи да започне да слага снимки от преди и сега на първа стр на новата тема!що пък не?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
При мен засега нещата вървят нормално. Карам си по схемата, както го е казал бат Дюкан и се старая да нямам прегрешения. Онзи ден само съгреших - правих секс с жена ми, но обещавам че това прегрешение няма да се повтори повече....
Кое няма да се повтори? Секса, или с жена ти?  Thinking


Ти сега ме хвърли в размисъл...  Thinking Кое да избера...  Thinking



[Ноиа, да ходя ли за тигана?  Laughing

Само ако е с тефлоново покритие, да не ми залепне дупето за него....придружен ли е с индулгенция, да знам какъв  е настоящия ми статус... Flutter

Няма нужда от тефлоново покритие, няма да се докосва до дупето ти  Mr. Green  

2ра страница - две кила!
Миналият път подейства Simple Smile

Значи можеше да изчакаш до 5 страница поне

# 27
  • Мнения: 110
Еййййй,докато ви изчета и.....ВЕЩИ,благодарско за новата тема!
  ДАРИИИИИ,честита ти Дюканска годинка и ІІІ-та!Мннооггоо инат,търпение и хъс се изискват да направиш годинка/знам гоооо/Адмирации!!! newsm51 newsm10

# 28
  • Мнения: 3
В това дъждовно време едни мисли ме налягат.Вещи направи оферта за пангасиуса ,смятам и мисля и без това съм станала като "чичо Скруч" и в работата,и в пазаренето за режима.Да взема да поизляза на лов за охлюви, хем ще се пораздвижа,хем храна без пари,че ако прояви някой дюканстващ интерес и парички smile3508.Чакам оферти.

# 29
  • Мнения: 32
Ее изтървах първа страница  Grinning Нищо, втора за 2 кг  Party Отивам да чета, после ще ви пиша  Hug

Общи условия

Активация на акаунт