ПЛЕВЕН - 103

  • 20 533
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
АниДани, вие сте ми слабост
А кой е от Варна?

Честито на отличника и понеже се споменава училище - имате ли познати, на които детето им да учи в Патриарх -а - началното училище  newsm78 От сега съм ги запроучвала училищата в близост, ама то другото в близост е Музикалното, там имало прием от първи клас, но така и не разбрах има ли изпит с инструмент или не
Шашава съм знам, ама ей го де е първи клас  ooooh!

# 16
  • Мнения: 207
Айде още снимки http://anidanid.multiply.com/photos/album/4#6

ДеЩо, никой, тук учихме, тук се запознахме, тук се сгодихме, тук забременях....ох,всичко хувбаво е в този град! Обичам го! Само тук се чувствам у дома! Sad

# 17
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз ще се запиша въпреки че в последно време само чета.Такъв мързел ме е налегнал че не ми се пише изобщо  bouquet

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
АниДани супер снимки,благородно ти завидях. Hug

# 19
  • Мнения: 2 070
Нямаше ли начин да останете там да работите и живеете?

# 20
  • Мнения: 5 278
Ани,напълно те подкрепям . И аз живях няколко години там и това е града,който ме влече,ееех. Ама като си намерих мъж в Плевен. Simple Smile И на него му харесва там,ама тепърва да се местим,и с деца,трудна работа. Но това си остава и моята любов Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 618
Тина, радвам се, че всичко е минало добре.
Валенце, дано скоро се оправите след преживяването. Направо настръхнах, докато те четях.
Диви, браво на малкото момиченце.Simple Smile Да расте все така.
AniDani, честито дипломиране! Много професионални успехи ти желая!
Като сте заговорили за градове, аз нямам любим такъв. Плевен е четвъртото място, на което живея и навсякъде откривам нещо ново и хубаво. Почти не бях идвала тук преди да се преместим, но ми хареса, и се чувствам удобно тук. Peace

# 22
  • Мнения: 1 951
Дивиана, как момиченце, беее......объркала се е нещо докторката  Laughing
Айде все така да расте  Hug

АниДани, много хубави снимки. Ти си много хубава  Peace Честито дипломиране!


# 23
  • Мнения: 4 390
Диксън, не завиждай. Laughing
Ще я изгледам нежна и добра /умна по подразбиране Mr. Green/ и ще ти я дам за снаха.

И мен ме впечатли, че Габи си е направил план за учене през лятото. Малко са такива деца.
Моята дъщеря е много любознателно и интелигентно дете, но изключително мързелива.
Да пише цифри, букви... не я влече засега, отново от мързел /предполагам/, защото  иначе смята отдавна - събира и изважда мислено дни, предмети, и т.н., справя се доста добре.
Ще я видя каква ученичка ще е.
Днес имаше гости и е ревала 2 часа след това, че трябва да си подрежда стаята. ooooh!
След това мисли 1 час върху моето предложение - да й разтребя безпорядъка, но повече никога да не й разреша да покани свой гост у дома или да си оправи сама, но да може да кани гости и занапред. Опасен човек... отчайвам се на моменти и се чудя как да изкореня тоз нейния мързел. Crazy

АниДани, много си нежна! Честито дипломиране!  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 618
Тес, пропуснах да ти пожелая весело изкарване на морето. Да събереш много положителни емоции! Браво на Габи! Нас май няма да ни огрее за вашето училище.  Sad В резервите сме, но зам.-директорката направо ми даде да разбера, че нямаме шанс. Толкова зле не съм се чувствала отдавна, много се бях ентусиазирала за там. Сега ще видим къде ще сме. До края на другата седмица трябва да го записвам, че времето си върви.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ani Dani, честито дипломиране. Какво завърши?
Дивианка, браво на бебенцето. Да расте здравичко,  а  момиче или момче, каквото таткото е направвил, това ще е. Wink
Валенце, голям кошмар сте преживяли. Лейте си куршум.
Тесс, браво на Габи. Умно и ученолюбиво дете е. Заслужена почивка за всички на морето. Дано случите на хубаво време.   Nature Sunny
Дикси, хубави братя, но не си приличат. Нослетата им са различни. Heart Eyes

Утре каква ще бъде програмата и от колко часа в МАксито за децата?

# 26
  • Мнения: 2 070
Хихих! И Яна много мрази да подрежда и вчера ми каза - Държиш се с мен като кукла и ми нареждаш само - обличай се, подреждай, обличай се, подреждай!  Crazy

# 27
  • Мнения: 544
ДеЩо, на свекърва ми на една колежка внучето тази година беше първи клас в Музикалното и е влязло с изпит.

АниДани, Честито дипломиране! Незнам защо, но на мен не ми се отварят снимките.

С подрежането вкъщи е същото положение.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 973
Tess браво на Габи, все така да е ученолюбив. Желая ви приятни мигове край морето. Прогнозите за местата край морския бряг са чудесни и днес там е било слънчево и топло / водата е хладничка, въпреки, че ние миналия уикенд я тествахме вече, Валери цялостно, ное с Тери само крачетата мокрихме/.

Дивиана радвам се и на твоите резултати с малката бебка, а за мързела... незнам какво да те посъветвам, освен да имаш търпение и да намериш начин да се справиш поне малко с него.

Валенце  Hug , направо обезумявам от яд като чуя за такова нещо. Добре, че всичко е наред с вас и удара е бил с малка скорост все пак... И ние с Валери преди близо 2 години преживяхме подобно нещо , на пазара ни целна една Жигула пълна с мургавелки, незнаели явно кой е с предимство ... че и избягаха даже, добре че веднага видяхме номера, а и наблизо друг човек го беше видял... а и Тери не беше с нас тогава ... аман от неспазване на правила в тази държава ...

Ани Дани честито ти дипломиране   bouquet !

Тина, радвам се че всичко е минало добре при теб  Hug!

За срещичка засега съм на линия  Laughing.

# 29
  • Мнения: 506
Ние снощи легнахме рано малката в 8.30 аз към 9 и спахме цяла нощ Sleeping Сега сме се наспали вече и малката играе newsm32

Общи условия

Активация на акаунт