И з р а е л 38

  • 16 624
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Чакай, чакай, ние тука за пари си говорим спокойно, така че изо-о-о-о-бщо не се и притесняваме. Така де, в кръвта си ни е!
Можеш да пробваш и с "агент", но пък е малко разконспириращо...

Борянке-е-е-е, какъв контрол бе душа? Аз напоследък много пестеливо пиша... и сега като ме засърбяха малко пръстите... и ти веднага - "контрол".

# 16
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Аз понеже съм новак в темата,може ли да ме светнете кои са мъжете.За единия предполагам,че е дядо хаджия , но за втория..... newsm78,tigar-migar ?

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами kasier и тигър и дядо Хаджи са мъже-нашата форумска гордост  Peace

Тиги-ето това е контрол : http://www.youtube.com/watch?v=N25l7QLZyxQ  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 112
KоЙ разбира тук се спира!

 Hug Hug Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 7 876
... макар да не съм домакин в тая тема ...

Ти само кажи! И материално отговорно лице ще те направим, ако искаш?  Laughing
Как да не си домакин! Та ти си тук незнам колко теми вече! Няма да се измъкваш!

Ей на! Първи с три постинга... и то на първа страница! Не'ам спирачки направо...  Laughing

Ама Тигре бе аз днес почти не съм писал  Embarassed, нал ма знаиш кат ма хване крастата по пръстите какво писане пада.

# 20
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Боряна, и аз си помислих за "Контрол"  Grinning
Класика!

Но това ми е по-любимо: http://www.youtube.com/watch?v=7iS2OPiaCUg&feature=related

# 21
  • София
  • Мнения: 167
шавуа тов!

и аз да се намърдам в новата тема, че сте ми интересни.
И да се похваля - чинно изчетох изписаните страници по време на празника и шабат. Но не е честно така - вие сте изписали света, докато на мен ми е забранен достъпа до компютъра  Crossing Arms

Тук случихме ужасно време за празника. Аз така се надявах поне в петък, нали е йом тов, да се поразходим с бебето и таткото, че напоследък малко време имаме заедно през деня. Но - нъцки! Ката заваля - та цял Шавуот!  ooooh! Нищо де. Нали Тората се сравнява с водата, та бяхме "заляти" от Тора - поради невъзможност за други "забавления" Simple Smile

сега отивам да дундуркам зверчето, че й никнат зъби и .... положението на моменти е доста обтегнато, за моя сметка  Tired

# 22
  • Мнения: 13


Добро утро  Laughing  Бая сте изписали , но на шега  на  майтап къде по диагонал къде баш по центъра си ви изчетох аз  Laughing

Илка , много хубава и нежна булка си ! Благодаря на всички за хубавите снимки   bouquet

Мента беше ми изключително интересно , красиви снимки, а гъбената супа ме шашна.  Wink


Честито на всички,които са имали повод за празнуване и добре дошли на новите попълнения !

Хубав и успешен ден !  Grinning

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добро утро  Grinning
Кафето и закуската :

 

Сега като прочетох линка на Илка и се замислих...аз никога не бих могла да спазвам правилата  Rolling Eyes Да не смеся млечни продукти с месо  Shocked та на мен това ми е начина на готвене...а и ми е много вкусно  Mr. Green Трудно ми е да разбера от къде идва тази сила на хората за да се лишат от удоволствията предлагани от живота (предполагам не съм дорасла)
Илка,малко личен въпрос та затова не се чувствай длъжна да ми отговориш  Blush : Цял живот ли си била религиозна и си следвала канона  Hug
Тиги   Peace
Хубава седмица на всички  Hug

# 24
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
И аз да се разпиша най накрая Laughing не вие срам, не спите бе хора Wink
аз съм страшно уморена тези дни, но пък емоционално заредена даже презаредена Laughing.
Стефи вчера завърши 3 клас, имаха тържество, после вечерта имаха годишен концерт от латино-танците така вечерта се прибрахме направо скапани.
Каси, добре дошла  bouquet ника ти ми харесва Peace
Илка, наистина ужасно време 11 градуса плюс дъжд (израелки, не ни завиждайте моля Laughing) дано утре е по-хубаво.

# 25
  • Мнения: 490
  Добро утро!
   Аз 3 дни кръстосвам Израел надлъж и нашир, като си отпочина от пътуванията ще кача и снимки  Tired
Борянче, мерси за закуската и кафето  Grinning
   
Цитат
Трудно ми е да разбера от къде идва тази сила на хората за да се лишат от удоволствията предлагани от живота (предполагам не съм дорасла)
  Борянче, някой път нещо се променя изведнъж при хората, някак си такъв е живота, замисляш се, че някои неща,които са ти били немислими са станали част от ежедневието ти. Дано не се изразих много оплетено  Whistling
          Мента   newsm20 smile3525 newsm51, благодаря за темичката  Hug
          Много ми стана интересен разказа за Орна Порат. Как беше полета с Лот допадна ли ти? Аз съм летяла до Америка с тях през Варшава, но беше доста кошмарно. Стюарди и стюардеси бяха активни само първите два часа(а полета е 13 часа), после едва ги намирах да помоля за чаша вода Sick, откакто забраниха да се носи вода в ръчния такива полети са доста тежки. Колко часа беше вашия полет?
        Илка дано се успокои дребосъчето, като и пораснат зъбчета да ни я снимаш да и се радваме  Flutter, голяма е хубавица, фут-фут(против уроки) както казват в Израел  Grinning
      Пете, надявам се, че си по добре, май пак някакъв вирус върлува, и моя мъж само киха и хрема някаква го мъчи. Руфа шлема  Hug
        Карол и Ерик, вярно е, че Хабад имат доста почивни дни, мисля, че те почиват и на Бг официалните празници и на еврейските празници. Иначе няма как децата там учат доста молитви, но пък това им помага и за иврита  Peace
          Жаки, честито завършване на 3 клас на дъщеря ти   bouquet
        Касиер ДОБРЕ ДОШЛА!
         Мъжете в темата да ви почерпя по биричка(неделна)  Mr. Green
      Hand, интересна картинка, а надписа също е оригинален  Grinning
      Татянка, гледах го Ангели и Демони, не ми хареса( чела съм и книгата), но беше поне по добре отколкото екранизацията на '' Шифърът на Леонардо" Crazy
          На всички  Hug

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 08:56 от mimkis

# 26
  • Мнения: 13
Мимкис , що само мъжете  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 490
Цитат
Мимкис , що само мъжете  

       Взимам си бележка  Embarassed и чипс

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 09:42 от mimkis

# 28
  • Мнения: 232
Каси,добре дошла HugАз също съм от Добрич,и нямам нищо общо с Израел Laughing,но ще зазбереш ,колко е интересно тук!

Айде лек Ви ден другари и другарки Laughing,отивам на рожден ден,после снимки!

# 29
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Добро утро и от мен !
Благодаря на всички за гостоприемството   bouquet
Много раничко за бирата сякаш  newsm78,а и тук е един студ,сякаш есен идва.Май е повечко за коняче  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт