помогнете да избера името-няма време !!!

  • 3 403
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
Колко хора харесват Даниела, а на мен хич не ми харесва, а не съм от толкова претенциозните.

Дано да избереш Даяна или Дия/а/на. Подозирам, че искаш да е кръстено на някой и затова държиш на да бъде Дани или бъркам?

# 61
  • Мнения: 41
Даяна и Даниела Laughing ми допадат най-много, но ако трябва да избера едно от тях ще е Даниела

# 62
  • Мнения: 14
ДАЯНА НЕСТАНДАРТНО ЛИ ЗВУЧИ?ВЪТРЕШНОТО МИ ЧУВСТВО МИ КАЗВА ДА Е ТОВА ИМЕТО,НО КАТО ГО СПОДЕЛЯ С НЯКОЙ И МЕ ГЛЕДАТ  Shocked.НАПРАВО ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ С ТИЯ ИМЕНА.

# 63
  • Мнения: 41
ДАЯНА НЕСТАНДАРТНО ЛИ ЗВУЧИ?ВЪТРЕШНОТО МИ ЧУВСТВО МИ КАЗВА ДА Е ТОВА ИМЕТО,НО КАТО ГО СПОДЕЛЯ С НЯКОЙ И МЕ ГЛЕДАТ  Shocked.НАПРАВО ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ С ТИЯ ИМЕНА.
Какви ли не имена има. Защо Даяна да е нестандартно Shocked Ако сърцето така ти казва - така да бъде

# 64
  • Мнения: 54
Леко раждане и като се посъвземеш от емоциите, ни пиши как е минало и какво име си избрала за бебенцето.

# 65
  • Мнения: 10
Не са лоши и 3те имена,но винаги фаворит ми е било Даниела-страхотно име за мен.Даная ми звучи като кремче за ядене(може би заради Данонино),но не ми харесва толкова,макар че не е лошо  Wink Даяна по не ми допада.

# 66
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Даная според мен. Peace

# 67
# 68
  • Мнения: 17
Аз мисля че това решение трябва да вземеш сама/с бъдещия татко. Ако пък и 3те имена са ти еднакво близо до сърцето - теглете чоп. Така ако все пак се разочароваш от изтегленото име, то значи вече си направила избор! Simple Smile))

# 69
  • Мнения: 54
Тя трябва вече да е родила, но не се появява още да съобщи името на момиченцето. Simple Smile Дано да й е живо и здраво.

# 70
  • Мнения: 14
Здравейте на всички,
на 17.06 родих момиченце 3770 кг, 54 см., с име Даяна.Много съм щастлива,това е най-хубавото нещо ,което може да ми се случи,нямам думи да опиша емоцията. Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 54
Ей, честито. Да ти е жива и здрава и много да те радва!!  Hug  bouquet
Поздравления и за името, то беше и моят фаворит.  Wink

# 72
  • Мнения: 165
ЧЕСТИТО ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА newsm07

# 73
  • Мнения: 4 555
Честито! Моето бебе беше с абсолютно същите мерки и на тегло и на ръст  Flutter
Да е жива и здрава малката Даяна!

# 74
  • Мнения: 251
Честита рожба!  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт