Лятна рецепта за здрава кожа от Iwostin!

  • 6 148
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Знаете ли къде в Пловдив ги продават?

# 16
  • Мнения: 657
Аз пък да попитам за Варна и предлагат ли мостри? Кожата ми е много суха, затова ми трябва нещо хем да хидратира добре, хем обаче да е по-лекичко, защото този вид козметика (слънцезащитната) наистина запушва порите. Вчера бях на козметик и точно затова си говорихме.
Ако някой има идеи може да ми препоръча и друго.

# 17
  • Мнения: X
Във Варна има навсякъде, в Марешки е на добри цени.Но мостри не съм открила никъде още Simple Smile Този слънцезащитния фактор 50, в началото на темата е хубав, аз имам същата кожа като теб и съм го ползвала два пъти до сега на плаж, а за всеки ден мисля да пробвам хидратиращия с фактор 20 Simple Smile

# 18
Тази козметика е доста добра, но когато става въпрос за алергии в това число и кожни трябва да се приеме и противоалергично средство през устата. Най-доброто в момента в аптеките е Ксизал!

# 19
  • Мнения: 3 727
Ползвам о 2 месеца дневния крем с spf 20 и съм много доволна. Алергична съм от доста кремове,но този много ми харесва.Лесно се нанася,попива бързо и е много добра основа за грим. Не е ароматизиран , но аз не смятам, че крема трябва да има аромат, или ако има трябва да е ненатрапчив.

# 20
  • Мнения: X
Намерих мостри за Варна в аптеки Лисичкова.Цените там обаче са по-високи.Крема фактор 50 от марешки го взех за 13 и нещо, а там беше 15 и нещо Wink

# 21
  • Мнения: 657
Кпих си кремчето с 20 фактор, много е приятно. Взех го от Марешки на "Владислав" за 15,30. Кажете за гелчето около очи - то е с 30 фактор, пише хубави неща, но дали става за много суха кожа? Обикновено гелчетата ми идват сухи...

# 22
  • София
  • Мнения: 110
Мисля да пробвам кремчетата от серията Capillin за разширени капиляри. Иначе имам мострички на кремчето показано на първа страница, препоръча ми го една дерматоложка, при която ходих защото ми се появиха петна по лицето от бременността. Не мога да кажа много за него, добре се нанася, дано има и ефект. Ползвам го от 20тина дни, нови петна нямам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 456
Ползвам извиващия гел за лице и съм доволна Peace

# 24
Козметиката е добра, но може да се намерят и по-добри неща. Все пак опитайте, може на вас да ви повлияе по-добре от на мен Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 246
Мъжа ми има упорито акне, пробвахме какво ли не и резултатът бепе почти никакъв. Една дематоложка му изписа тази козметика, ползва дневен, ношен крем и пяната за измиване и ефектът е супер чиста и здрава кожа. Аз утре смятам да взема слънцезащитния с фактор 50+ и ще споделя отзиви за него.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 472
Ползвам от около месец и половина слънцезащитния - 50 фактор, много е хубав. Купих го от Марешки в Младост, аптекарката ми го препоръча, и не съжалявам. Пигментацията по лицето ми от бремеността почти е изчезнала.
Мисля да си взема и ежедневни кремове, надявам се и от тях да съм доволна.

# 28
  • Мнения: X
Ползвам от около месец и половина слънцезащитния - 50 фактор, много е хубав. Купих го от Марешки в Младост, аптекарката ми го препоръча, и не съжалявам. Пигментацията по лицето ми от бремеността почти е изчезнала.
Мисля да си взема и ежедневни кремове, надявам се и от тях да съм доволна.
За всеки ден ли го ползваш или само за плаж и аз имам същия, но до сега само за плаж го ползвах 3 пъти и ми харесва, а е и водоустойчив, мажа се в нас и цял ден на плажа не се мажа повече Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 472
Всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт