Бебето не иска да се вози в количка

  • 13 024
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 925
Моят син не седи в количката от както направи месец и половина. Всичко пробвахме и друга количка купихме, но не иска. Вече не го и насилвам. Излизаме за по малко с кенгурото или стоим на балкона с шезлонга.
И аз се надявам да е период и да отмине  Praynig

# 31
  • Мнения: 154
Здравейте,
и аз имам нужда от съвет Cry Моето бебе е на 45 дена.Излизаме от две седмици с количката,но само около блока,защото на 20-тата минута се събужда и започва да реве истерично.Преди да излезнем го нахранвам,приспиваме се и чак тогава излизаме.Бебето много повръща и като повърне в количката се събужда и повече не може да заспи.Не харесва да беберона и не мога да го излъжа с него  Twisted Evil В тези жеги с това кенгуру... newsm78 мисля че и на него няма да му е добре.

# 32
  • Мнения: 3 869
синът ми започна да използва количка след седмия месец. преди това го носех винаги в слинг шал, защото не искаше да се вози. аз и не настоявах. дори по едно време се бях замислила да си продавам количката, защото няма да ми трябва.
Laughing Аз вече продадох нашата, която така и не успяхме да ползваме повече от 15-тина пъти! Носене, носене и пак носене - 3 различни слинга, не мога да понасям дете да реве - никой не го прави за удоволствие, нали?! Децата, още по-малко. Обаче моят и като седна, не пожела да се вози в количка! Имаше един тегав период от около месец, в който хем искаше да е в слинга, хем да илиза от него в опит да ходи, и така докато проходи - сега ползвам слинга само за приспиване и евентуално носене, ако е уморен - иначе той си ходи, или го пренасям на кратки разстояния, защото още не знае що е то "дестинация"  Mr. Green
Все пак си е до дете - има много кротички деца, които не излизат от количката до 2-3 години, но има и такива с високи изисквания, като моето, които просто искат друго отношение и е най-добре да го получат заради общото спокойствие.

# 33
  • Мнения: 41
 Shocked.Като чета и направо се плаша...Всички деца ли преминават през такъв период?Нищо ли не може да се направи?Моят син е на 1 месец и засега спи спокойно в количката,и като си представям че може да започне да протестира направо ooooh!

# 34
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Всички деца ли преминават през такъв период?

Ами не. Има доста деца, които си стоят кротко в количката и дори им харесва! Не се вкарвай предварително и излишно във разни филми.

Моя синковец винаги си е седял в количката без проблем. И сега вече ходещ, пак ен се сърди да стои в количката.

# 35
  • Мнения: 9 470
Цитат
Здравейте,
и аз имам нужда от съвет Crying or Very sad Моето бебе е на 45 дена.Излизаме от две седмици с количката,но само около блока,защото на 20-тата минута се събужда и започва да реве истерично.Преди да излезнем го нахранвам,приспиваме се и чак тогава излизаме.Бебето много повръща и като повърне в количката се събужда и повече не може да заспи.Не харесва да беберона и не мога да го излъжа с него  Twisted Evil В тези жеги с това кенгуру... newsm78 мисля че и на него няма да му е добре.

 Навярно детето има колики и плаче от болка,а не защото не иска да си стои в количката.

# 36
  • Мнения: 174
Минахме такъв период. Винаги слагах кенгуруто в багажника на количката и когато заплачаше неудържимо, го носех с кенгуру и бутах празната количка, докато заспи. Внимателно откачах кенгуруто и го връщах в количката спейки. Когато се научи да седи, този проблем отпадна, защото беше много любопитен и непрекъснато се залисваше с нещо наоколо.
Това все едно аз съм го писала

# 37
  • Мнения: 2 521
Shocked.Като чета и направо се плаша...Всички деца ли преминават през такъв период?Нищо ли не може да се направи?Моят син е на 1 месец и засега спи спокойно в количката,и като си представям че може да започне да протестира направо ooooh!
Еее,не се стряскай предварително Simple SmileПовечето деца обичат да се возят в количка.От всичките ми познати само аз уцелих джакпота с нестоящи в количка деца(и двете ми бяха такива) Thinking

# 38
  • Мнения: 4 434
Ние също бяхме така,но не съм се сещала тогава за кенгуру да нося.И ходехме до най-близките места,даже този период 2-5 месеца,почти на село го изкарахме.Като започна да седи пък не се спряхме от разходки! Simple Smile

# 39
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Имахме такъв период. Shocked Месец-два. Кошмарни. Стоеше в количката не повече от 10 минути и след това надаваше такъв кански рев...!!! ooooh! И аз съм носела кенгуру. Или я носех на ръце и тиках количката.
Мина като поотрасна. Когато започна да се заглежда по дървета, листа...

# 40
  • Мнения: 18
Моя син също не искаше да се вози в количката още от самото начало. Смених 2 колички, но не му хареса, сложех ли го вътре започваше да плаче. Разхождах го с кенгуру въпреки че беше лято и беше ужасно горещо. Вече е на 1 годинка и от скоро започна да му харесва да се вози, но количката трябва да върви постоянно .Но все още има моменти в които не иска да сяда въобще в нея. Явно е до детето защото като гледам повечето деца спят навън в количките.
Но всичко е временно като всичко друго при бебетата минава и отминава идват други грижи

# 41
  • Мнения: 439
И Даниел е имал такива моменти като беше бебе. отгоре на количката имаш ли прозорче, което а отвориш да гледа? В парка му бяха много интересни дърветата, давах от тези играчки с течността вътре /така махна и бибата/, дъвчеше и гледаше.
Каката също може да му говори нещо, да го занимава, докато стигнете до парка.
Можеш да му сложиш от памучните пеленки под главичката, или под него, може да не му е удобно и затова да е. Количката има ли амортисьори? да не би да му друса много или да му е тясна отвътре-да няма пространство. Пробвай каквото се сетиш
Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт