Един тъп проблем ,който ще разруши семейството ми!

  • 16 895
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 876
Хипер, мега умно е да се изпокараш с мъжа си и да те изхвърлят бременна. А и преди и след това да пускаш теми за Д и С. Евала, дет са вика, само умните го могат това.

А какъв е този съпруг и дали си заслужава вниманието след като е готов да "продаде" любовта си към съпругата си само за едно име.

# 16
  • Мнения: 4 138
басси, ще разведете момичето за една бройка. #Cussing out
къвто, такъв. лягала си е с него. и не само. има доказателства Mr. Green
къвто си го е взела, ша си го има..........
ето, може да кръсти детето на съпруга си. пухльо не е лошо име hahaha

сори, ама аз много не ги тача мъжете, нищо лично...........

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Че съпругът е  ... мамино синче /да не казвам по-тежки думи/ е ясно. Че свекървата е злобна бабка, също. Но авторката няма как да промени тези факти. Единственото, което може да промени и ще й е от полза, е собственото й отношение към фактите. Общи приказки и да си говорим, файда йок.
Аз се мъча да дам полезен съвет. Не да се пляскам по челото и да се чудя що за мъж и свекърва са това.

# 18
  • Мнения: 702
Интересът НЕ ми клати феса!И въобще няма даже нужда да се обсъжда това, че детето ми ще се казва както искаме ние с баща му и ще е кръстено на себе си!
Такива компромиси са мечешка услуга!И кво, ако не е на свека - ще съм лоша?А ако е - ще съм най-добрата!?Айде няма нужда!
Детето ми ще си има негово си име, както аз мое!И въобще не ме е страх някой да не ме изхвърли бременна и сама!Мога и сама да се изнеса, без да се налага да отстъпвам, защото става въпрос за целия живот на детето, което ще носи име, което не е негово, както и за чиста проба изнудване!Мерси, с хора, които ме изнудват не искам да имама вземане даване!
И хич, ама изобщо не ми пука дали ще сме в добри отношения точно с тези съотвени изнудвачи и манипулатори, ако ще и президента на САЩ да са!
И да, ако отстъпиш веднъж, ще отстъпваш цял живот, защото тези, пред които отстъпваш ще свикнат!И после ще очакват да си им длъжна!Да- ама - не!
Който си има деца си ги кръщава както си иска и никак не ме вълнуват душевните терзания на някоя недоклатена свекърва!

# 19
  • Мнения: 4 138
човек преди всичко трябва да има собствена глава на раменете си.........
кел файда от съвети. нито сме в къщата им, нито знаем историята им, чуваме само едната страна и видяхме някаква флотилия от пуснати гемии.
що ще при родителите на мъж си, а. за името иска да е самостоятелна, ама за живеенето не, то така и баба знае.

# 20
  • Мнения: 702
Мате, това си е чиста проба изнудване!Понеже живеят при нея дай сега да й са роби цял живот!Ми не става така!
И ок, ще се съобразяват, защото са в нейната къща, ама това не просто поредния битовизъм, с който да се съобразиш, а ДЕТЕТО ти, което ще носи едно име цял живот!
Не го приемам!Няма и да го приема!Не може да изнудваш някого за детето му, само и само да покажеш колко си важен в момента, понеже си предоставил някакви условия на хората!Ми това е майка бе!Как може майка да изнудва сина си/айде за снахата се разбира/!?
Не мога и няма да го приема НИ-КО-ГА!

# 21
  • Мнения: 4 138
Че съпругът е  ... мамино синче /да не казвам по-тежки думи/ е ясно. Че свекървата е злобна бабка, също. Но авторката няма как да промени тези факти. Единственото, което може да промени и ще й е от полза, е собственото й отношение към фактите. Общи приказки и да си говорим, файда йок.
Аз се мъча да дам полезен съвет. Не да се пляскам по челото и да се чудя що за мъж и свекърва са това.


щи дам аз на теб една злобна бабка hahaha я ми виж детайлите Mr. Green

# 22
  • Мнения: 702
Ехо, дайте по темата, че се развълнувах Mr. Green
Мате, не си злобна баба  Mr. GreenОбаче ще станеш и аз най- вероятно/според мъжо/ Mr. Green
Казва ми, че ще съм като Хитлер, а пък аз съм толкова добра...и бяла... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 9 903
море, ще остареете и ще видим какво ще искате от синовете си  Mr. Green хем на жена си да угоди, хем на майка си, това малко мъже го могат. И по-точно, случили са на жени, не че го могат.

# 24
  • Мнения: 502
Че съпругът е  ... мамино синче /да не казвам по-тежки думи/ е ясно. Че свекървата е злобна бабка, също. Но авторката няма как да промени тези факти. Единственото, което може да промени и ще й е от полза, е собственото й отношение към фактите. Общи приказки и да си говорим, файда йок.
Аз се мъча да дам полезен съвет. Не да се пляскам по челото и да се чудя що за мъж и свекърва са това.


  
щи дам аз на теб една злобна бабка hahaha я ми виж детайлите Mr. Green
       Бабка,друг път!  Laughing

      Вместо да си пият кафенцето двечките с младата си свекърва,те за някакво си име се карат! Я си сипете по едно,пък седнете на терасата,поговорете си,забъркайте заедно някой кекс...Боже,хора,животът е толкова кратък и толкова хубав,времето лети.  Предстои ви толкова радост с новороденото,а вие мислите за глупости...
    И стига сте нахъсвали момичето така,и без това е объркано. Кръсти както искаш детето си,щом това е толкова важно за теб. Но гледай да запазиш човещината в отношенията със семейството си,с близките.
   Кавгите са грозно нещо....

# 25
  • Мнения: 4 138
аз на 20 се изнесох два дни преди сватбата. баща ми се опита да играе войвода. еми, не му се отвори парашута..........
сегашното ми мъж като погледне майка си и тя застава мирно.
събрали сме се и двамата доста свободолюбиви. ама това си има своя цена. и винаги сме били такива. и моите и неговите родители ни уважават, компромиси правим рядко, защото мен винаги ме води една мисъл. един ден няма да ги има родителите ни, възрастните хора изкуфяват, кво да се прави..........ама изкуфели или не, когато ги няма, няма как да им кажем, че съжалаваме за болката, която сме им причинили волно или неволно. ще остане само това, да ни липсват.........

# 26
  • Мнения: 502
аз на 20 се изнесох два дни преди сватбата. баща ми се опита да играе войвода. еми, не му се отвори парашута..........
сегашното ми мъж като погледне майка си и тя застава мирно.
събрали сме се и двамата доста свободолюбиви. ама това си има своя цена. и винаги сме били такива. и моите и неговите родители ни уважават, компромиси правим рядко, защото мен винаги ме води една мисъл. един ден няма да ги има родителите ни, възрастните хора изкуфяват, кво да се прави..........ама изкуфели или не, когато ги няма, няма как да им кажем, че съжалаваме за болката, която сме им причинили волно или неволно. ще остане само това, да ни липсват.........

  Много те аресвам,буля! Ако бех мъж,земвам те! Laughing

# 27
  • Мнения: 702
Е, защо пък тя трябва да направи компромис с първото си дете, заради свекърва си?!Свекърва й не може ли да я разбере, че все пак това е тяхното първородно дете и да не ги заплашва?!Защо все момичетата трябва да правят компромиси и да се съобразяват със свекървите си, още повече че това рядко се оценява?!И защо мамка му, да трябва да си кръстя детето на някаква си жена, която ме заплашва да ме изгони бременна и сама на пътя, а не примерно на някой който ми е помогнал?!По тази логика ние трябва да правим всичко, което ни кажат майките на мъжете ни, за да има мир!Еми, няма как да стане!И защо ще трябва да се съобразявам с нея, като тя ми причинява дискомфорт и напрежение в тази толкова деликатна ситуация, точно когато съм бременна!Това не е човешко, а егоистично и аз бих постъпила също толкова егоистично и бих си кръстила детето на който си искам!Сори, ама не съм длъжна на никой освен на майка си и баща си!Че аз и за тях не съм правила толкова компромиси колкото за свека!
Айде свободно!

# 28
  • Мнения: 251
Миличка, това налратко е и моята история!Напълно ми е познато!Само че при мен цирковете започнаха докато бях още в болницата,три дена неможем да се разберем какво име да дадем на детенцето...Цирк...Сигурно всички акушерки още ме помнят то бяха истории...А при нас даже не съм избирала чуждо име, атова на свекър ми.Женския вариант на неговото име е много по-добър от името на свекърва ми.
Накрая сколониха,де!Разбира се дядото е много щастлив, ама баба сега вече дава заявка за второто дете (живот и здраве) да е на нейното име.Ужас ooooh!
От такива хора единственото разрешение е да си далече та да не ти създават проблеми!А що се отнася до помощта- не разчитай на тях за помощ.Една свекърва никога няма да ти помогне, ако ще и по корем да се влачиш от умора и изтощение(казвам го от опит).Короннта реплика на такива хора е "Който има деца да си ги гледа!"

# 29
  • Мнения: 4 138
 мараидара, подала съм молба до папата, патриарха и още няколко религиозни глави, да ми разрешат да имам харем с жени и мъже, не губи надежда Joy може и да се вземем..........

Общи условия

Активация на акаунт