1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 81

  • 21 812
  • 434
  •   1
Отговори
# 345
  • Plovdiv
  • Мнения: 248

ДААААААААААААА !!!!

с много точки синеочки! Two Hearts
 поддържаме темпото на АСИ.
Докато ги уморим!! 

bouquet

# 346
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета, имам една идея, незнам как ще я приемете.
Предлагам да съберем по 5-7 лева от човек и да закупим на ДВД сериала "Зерда", много е хубав. Можем да го поръчаме на БЗ, момичетата от Истанбул, после те ще ни го изпратят. Две серии са около 13 български лева на един ДВД диск.
Само, че знаете, че веднъж качени в нета много хора ще се възползват да си го гепнат, ако  не ви се свидят толкова пари да си го купим.

# 347
  • Мнения: 20 795
Мишел аз съм за. Кажи само как ще събираме парите.

# 348
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мишел аз съм за. Кажи само как ще събираме парите.

Венче, първо трябва да се съберат достатъчно желаещи и после вече цялата организация.
Аз вярвам и на БЗ и на другите истанбулски дами и въобще на всички от форума, а за 5 лева няма смисъл да се циганя.
Филмът е от 2000 г. и го няма никъде освен платено на дискове.

# 349
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Как става това с подпирането на ентера?!  Sad

     Мила,  писах  ти  на  лични!!!

# 350
  • Варна
  • Мнения: 1 078
            Мишел,  кажи  къде  и  как!!!   Веднага  ще  ти  пратя  парички!!!

            За  Халит   -   Винаги!!!

            За  вас   също!!!       newsm20 newsm20

# 351
  • София
  • Мнения: 2 079
Мишел, и аз съм "За"!  Hug
Само решете къде и как да се изпратят паричките, а после ще се сложат субтитри и ще можем да гледаме филма.
Аз предлагам само тези, които се съгласят да дадат парички, за да гледат филма да го получат. Останалото са подробности, които можем да доуточним на лични, за да не оспамваме темата тук.  Hug

# 352
  • Мнения: 25
Мишел, бройте ме и мен за сериала " Зерда". За всичко което е свързано с Халит - плащам  Crazy Hug

# 353
  • Мнения: 1 485
Момичета  още  колко  серии  има  от  1001 нощ.Мерси  предварително.

# 354
  • Мнения: 345
И аз се включвам  Peace

# 355
  • Мнения: 683
Току що ставам и веднага тук докато пия кафето да се събудя. Гледам, гледам и не мога да ви се нарадвам. Ей това е групата която познавам и обичам от сърце. Вие сте радост за очите ми и топлина за сърцето ми. А като прочетох че и Дафи(която всички знаем каква фенка на Бену е) е чукала за 41 направо ми идеше да ревна от радост. Благодаря ви още веднъж на всички които поеха инициативата от сърце. Както нашата мъдра мар_томова каза вече не е жизнено важно но е въпрос на чест да излезем на 1 място и ако Керем и Бену са на 3 за какво повече говорим. Пей сърце....
Гледам и Халит и Бурак са се залепили на лаптопа тази сутрин и гласуват ли гласуват....

А малко по късно засякох Керем и Халит да се поздравяват взаимно за успеха....

Те като са щастливи ние два пъти повече.

# 356
  • Мнения: 683
Момичета  още  колко  серии  има  от  1001 нощ.Мерси  предварително.
Общо са 90.

# 357
  • Мнения: 1 485
Момичета  още  колко  серии  има  от  1001 нощ.Мерси  предварително.
Общо са 90.
Мерси  мила.

# 358
  • Мнения: 683
Тук пък Керем казва: " Все съм виждал фенки ама като българските няма. Ашкосум!

Берг и тя е грабнала микрофона лично да ви благодари и казва: Ако ни изкарате с Онур на първо място в класацията няма как да не дойдем в България да ви се отблагодарим лично. ОБЕщАВАМ ДА ЗАТВОРЯ ОчИ ДОКАТО ЦЕЛУВАТЕ ХАЛИТ!

# 359
  • Мнения: 683
Халит пък си мисли: Боже, боже какви жени имало в България а аз да не знам....

Общи условия

Активация на акаунт