КЛУБ "РОДИТЕЛИ-ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ" 15 - изпитите

  • 67 062
  • 644
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 593
darkviolet, съгласна съм, че някои деца са емоционално по-зрели.
Но дъщерята на приятелката ти отива в 'христианско' училище.... без да изпадам в подробности, за мен лично това не е вариант, ако и да ми плащат, за да дам детето си там. 

# 571
  • Мнения: 1 517
Може това да ви е интересно (има и субтитри)

# 572
  • Мнения: 294
Може това да ви е интересно (има и субтитри)

Елеа, страхотно е!

# 573
  • Мнения: 1 517
И на мен страшно ми хареса! Ето още едно от него: http://www.ted.com/talks/sir_ken_robinson_bring_on_the_revolution.html

# 574
  • Мнения: 294
Веданага изгледах и него! Определено това изразява моята мисъл, облечена в хумор и думи! Благодаря ти! Wink))

# 575
  • Мнения: 1 517
да, и аз това търся, има такива училища по света, у нас май само идеята на Монтесори е такава, но не знам на практика как се реализира

# 576
  • Мнения: 4 877
А ето и анимацията - невероятна е! Искам и аз да мога така да рисувам.

http://www.youtube.com/watch?v=zDZFcDGpL4U&feature=player_embedded

# 577
  • София
  • Мнения: 6 999
Може това да ви е интересно (има и субтитри)

Страхотно и много вдъхновяващо.   bouquet

# 578
  • Мнения: 75
Привет на всички родители избрали частното образование за децата си.

Аз съм новобранец,но отдавна Ви чета и съм намерила много полезна информация при вас.Не знам дали тук трябва да питам,но се интересувам от училище "Дорис Тенеди",тъй като ми е много близко и удобно.Моля Ви, ако някой има впечатления от нивото по български и математика,от езиците от децата там да ги сподели.

Предварително благодаря.

# 579
  • Мнения: 4 877
Привет на всички родители избрали частното образование за децата си.

Аз съм новобранец,но отдавна Ви чета и съм намерила много полезна информация при вас.Не знам дали тук трябва да питам,но се интересувам от училище "Дорис Тенеди",тъй като ми е много близко и удобно.Моля Ви, ако някой има впечатления от нивото по български и математика,от езиците от децата там да ги сподели.

Предварително благодаря.

Аз нямам представа, но скоро чух, че са в нова, хубава сграда.
Това е хубаво, че доста ЧУ вече почнаха много да обръщат внимание на базата си.

# 580
  • Мнения: 771
Аз съм ЗА "немските "уч.заведения /от ДГ/, най-вече "Ерих Кестнер", но от това, което знам, Дорис Тенеди и Св.София са най-добрите извън моите фаворити. Те са се наложили в годините и имам непряк контакт с ученици от тези ЧУ - доволни са!!!!

# 581
  • Мнения: 75
Благодаря момичета. Simple Smile

Относно базата видях, че е много добра.Имат футболно игрище,плувен басейн,баскетболно игрище,зали за хореография и т.н.
Столът за храна им е добър.Не знам нивото на езици как е,също и нивото по български и математика.
Иначе за Света София и аз имам впечатления по няколко дечица. Доста ги напъват по математика и български,но английският им е гола вода.

Дано да се включи някой, на когото детенцето му учи там.

# 582
  • Мнения: 4 877
но английският им е гола вода.


Това въз основа на какви наблюдения е?

# 583
  • Мнения: 75
На моя приятелка детето го завърши.Сега учи в АК и изпитва големи затруднения с езика.Познавам още две дечица,които учат там.От тях знам,че доста учат по български и математика,но езика не е на ниво. Не знам дали в Дорис Тенеди е по добро нивото на езика,може пък да им куцат другите предмети.Просто се опитвам да събера повече мнения и споделям това което знам.

# 584
  • София
  • Мнения: 7 242
Племенницата ми е в Дорис тенеди. Премести се там от Петър Берон. Впечетленията ми са, че училището е мн. добро, а езикът се учи на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт