LaRedoute.fr - 117 - Всичко за поръчката!

  • 34 198
  • 565
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 366
Мацки, за това якенце има ли някакви отзиви? http://www.laredoute.fr/vente-blouson.aspx?productid=324131013&a … &numberpage=3 Ако някой го има, може ли да пусне и размери?  Praynig  bouquet

Еееей, ама наистина ли никой не го е поръчвал?! Не ми се вярва Sad На добра цена е, изглежда добре newsm78 Никой ли го няма?  Sad

А за това : http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-style-masculin.aspx?produc … amp;numberpage=13 някакви отзиви?

Поръчах 162 от панталона, но са ми огромни, сега се чудя на коя приятелка да ги подаря. Иначе като материя не са лоши и цвета е точно като в сайта. За да се орентираш в размера, аз съм 155 см. и 47 кила, Т-68, Х-88 

# 496
  • Мнения: 28
А дали са тънички бермудите?

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 366
А дали са тънички бермудите?
Не са много тънки, но не са и дебели. Но не са за много високи температури,абе тънък дънков плат, с никаква еластичност.

# 498
  • Мнения: 49
Миси77, А можеш ли да ги измериш и да ни пуснеш размерите за 162, тука да ги видим?  Hug  bouquet

# 499
  • Мнения: 28
А дали са тънички бермудите?
Не са много тънки, но не са и дебели. Но не са за много високи температури,абе тънък дънков плат, с никаква еластичност.

  bouquet :hug:E аз се надявах да са тънички за този сезон  bouquet

# 500
  • Бургас
  • Мнения: 366
Миси77, А можеш ли да ги измериш и да ни пуснеш размерите за 162, тука да ги видим?  Hug  bouquet
Размери в понеделник, защото ги оставих на работа. А между другото, ако някоя от вас реши, че ще и станат 162, ги подарявам, само да си заплати пощенските.

# 501
  • Мнения: 556
Тези сандали си спомням,че някой си ги беше поръчвал,отговарят ли си на номера newsm78

# 502
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте, имам едно въпросче: няколко момичета споменаха за кодове които са получили за подарък по повод рожден ден. В регистрационната форма никъде не видях да се попълват такива данни  newsm78

# 503
  • Мнения: 4 406
Тези сандали си спомням,че някой си ги беше поръчвал,отговарят ли си на номера newsm78
ако пуснеш линк, ще ти кажа. Mr. Green

# 504
# 505
  • Мнения: 243

Тук има размер на стелката на номер 40: Chaussures Méduses
Според момичето, което ги беше получило си отговарят на номера. Peace

# 506
  • Мнения: 669
little angel  аз имам 39 номер стелка 25см. отговарят си на номера но  на мен са широки.явно са за по широк крак

# 507
  • Перник
  • Мнения: 396
Момичета, кога ще са намаленията Embarassed Не съм влизала отдавна в темата, че само се изкушавам. Знам, че е коментирано. Сори Embarassed

# 508
  • Мнения: 243
Момичета, кога ще са намаленията Embarassed Не съм влизала отдавна в темата, че само се изкушавам. Знам, че е коментирано. Сори Embarassed

Започват от 24 юни. Peace

# 509
  • Мнения: 2 495
Момичета, кога ще са намаленията Embarassed Не съм влизала отдавна в темата, че само се изкушавам. Знам, че е коментирано. Сори Embarassed
от 24-ти юни започват. Peace

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 22:34 от Белла

Общи условия

Активация на акаунт