Какво мислите за възрастта 24-28 години на една жена?

  • 5 503
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Мисля, че е много жалко този период да се пропилява в подобни писания и псевдо-съзерцания.

Също мисля, че на тази възраст би трябвало "едната жена" да се напъне и да вкара малко повече контекст във въпроса си, ако случайно желае някакво подобие на полу-интелигентна "заприказка".

Хайде, толкова за празнодумството.

# 16
  • Мнения: 25 647
Изобщо не мога да я мисля възрастта 24-28 години, ама изобщо!  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 5 577
Изобщо не мога да я мисля възрастта 24-28 години, ама изобщо!  Crossing Arms

 Laughing Тъкмо влизам да видя в темата какво е напала една жена с опит, а то  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 398
 Точно след 30 дни излизам от тази възраст и като се пообърна лекичко и хоп - ама то си били интересни тези 4 години.

 Иначе и аз на 23 - 24 завърших , след това на 26 родих и сега чакам с нетърпение 28 годишният ми рожден ден , за да видим следващите четири какво ще предложат.

# 19
  • Мнения: 289

На 28 вече бях с едно дете на 1 година , работех много , и върха беше че научих един шантав език .

# 20
  • Мнения: 6 713
На 24г. се преместих да живея заедно с приятеля ми, на 25г. заминах за чужбина, на 26г. забременях и на толкова родих Heart Eyes, сега онзи ден навърших 28г. и се чувствам идеално! Heart Eyes Grinning Blush  Изобщо не усещам разлика както като бях например на 26г. Все така млада се чувствам Peace. За едни неща съм още като дете, за други - като зряла жена.

# 21
  • Мнения: 1 455
На 23 имах вече две деца и от тогава сякаш живота препуска.
След броени дни навършвам 27,а не разбрах, кога отминаха... Tired

# 22
  • Мнения: 2 448
Хубави години, какво да мисля, каквото ти е кеф това правиш. На мен всичките ми години преди да родя ги свързвам с една дума "свобода".  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 153
Хубава възраст- жената навлиза в ранната зрялост! Тези години сякаш минават най- бързо!!! Tired

# 24
  • Мнения: X
Определено годините от 18 до 35-6-7 не се усещат.Поне при мен си бяха все едно и също...Макар ,че се омъжи,родих си двете деца...дали съм била на 18-19 или на 25-26 или на 33-34 нямаше разлика.Ако човек се радва на живота ,и гледа напред,годините нямат някакво особено значение.

# 25
  • Мнения: 924
Беше трудна тази възраст ooooh! .Имах две малки деца ,не можех да си намеря работа  и въобще много се вживявах във всички проблеми Tired.

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Прекрасна възраст!

# 27
  • Мнения: 3 641
Прекрасна възраст. Тъкмо завърших едното образование . Посветих се на работата ,още едно образование.Пътувания ,познанства, командировки.Нови хора, предизвикатества, забавление.
През този период обаче разбрах много неща за себе си, за човека до мен. Разделих се с някои илюзии, станах по-малко щастлива. Познанието ми донесе и самота, недоверие, желания понякога за отмъщение. Изживях хуабви моменти, но и най-трудните ми бяха сега. Научих се да разчитам на себе си, да ен вземам всичк оза "чиста монета". Научих се да познавам хората още при първи контакт...

# 28
  • Мнения: 865
за мен това бяха страхотни години....бях завършила и имах професия по която работех, получавах добри пари и си ги харчех за себе си и на воля, ходех където и когато си реша, без да се съобразавам......но всяко нещо с времето си.....сега други неща не правят щастлива Peace

# 29
  • Мнения: 626
Какво да мисля , тогава точно бях завършила търсех работа, в любовта не ми вървеше. Общо взето неприятен период , виж след него всичко си дойде на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт