Какъв епилатор?

  • 1 546
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Имам ФИЛИПС-с охлаждащата приставка /не че я ползвам де  newsm03 / Всички епилатори до момента са ми били само на тази марка и от всеки един съм била безкрайно доволна. Сменям ги само защото е излязъл някой по-нов модел. Хваща  гадните косъмчета още едваааааам поникнали.. Има и приставка "самобръсначка", която в началото мислех, че никога няма да използвам, а ти да видиш колко често ми се налага набързо да елиминирам някой и друг участък, който ме мързи или нямам време да минавам с епилатора.

# 16
  • Мнения: 126
Супер благодаря за съветите!  bouquet

Май и на мен ще ми трябва малко да пообиколя и да питам за вашите модели, защото всички които имате Braun /Filips сте доволни! Така че май ме зоват магазините....

Още веднъж благодаря за бързия отклик  bouquet

# 17
  • Мнения: 71
Аз ползвам Филипс и съм много доволна от него Wink,вече три години.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
... Сменям ги само защото е излязъл някой по-нов модел...
Златничка, а старите какво ги правиш? Щото, ако си е напълно читав епилаторът, ми се вижда малко крайно да го изхвърля, а да го подаря пък ми е неудобно - все едно да подаря някому четката си за зъби или самобръсначката си newsm78 Thinking Сериозно те питам, защото аз вече отдавна се замислям как да се отърва от моя стар, но прекрасно работещ Браун силк епил дуо и да си купя по-съвременен /на такъв в комплект със самобръсначка и охлаждане се бях спряла, в интерес на истината/. Така че - сподели ноу-хау, моля те Grinning

# 19
  • Мнения: 1 517
Моя е зелен Филипс Сатинел- върши супер работа и обира и най- малките косъмчета. 100 лв даже ще са ти много за епилатор.
И аз съвсем скоро си взех Philips Satinelle (но не е зелен, а розов). Наистина почиства и най-малките косъмчета. На мен обаче проблемът ми са врастналите косми и затова исках някой с глава за ексфолиация (има и такива), ама те са много скъпи...

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
... Сменям ги само защото е излязъл някой по-нов модел...
Златничка, а старите какво ги правиш? Щото, ако си е напълно читав епилаторът, ми се вижда малко крайно да го изхвърля, а да го подаря пък ми е неудобно - все едно да подаря някому четката си за зъби или самобръсначката си newsm78 Thinking Сериозно те питам, защото аз вече отдавна се замислям как да се отърва от моя стар, но прекрасно работещ Браун силк епил дуо и да си купя по-съвременен /на такъв в комплект със самобръсначка и охлаждане се бях спряла, в интерес на
 истината/. Така че - сподели ноу-хау, моля те Grinning

Ами миличка, като си купих вторият епилатор и леля ми веднага ме попита какво ще го правя първият /тя беше в нас тогава и директно си тръгна с него/. На мен самата също ми беше наудобно да й дам стар, но тя така си пожела, аз не съм се натискала да го подарявам. Вторият си го занесох на вилата за да имам на разположение и там "скубачка", а третият - последният си седи в нас.
Кофти ми е да хвърля работещ уред, но на всеки един си му намерих предназначение!!!

Последна редакция: пн, 29 авг 2005, 09:17 от kopche

# 21
  • Мнения: 126
Купих розов Philips Satinelle - Страшен е!  newsm18

# 22
  • Мнения: 6 904
Видях че вече си си избрала, дано да ти върши хубава работа.
Аз съм ползвал Браун и Филипс и честно казано разлика не намирам, и двата скубят, и от двата ми остават по някое и друго косъмче  Tired

# 23
  • Мнения: 3 562
Купих розов Philips Satinelle - Страшен е!  newsm18
И аз отскоро бръмча с такъв  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
...Кофти ми е да хвърля работещ уред, но на всеки един си му намерих предназначение!!!
newsm10Това с оставянето на стария в друго, неосновно жилище, е идея, която няма да подценя, благодаря ти!

# 25
  • на село
  • Мнения: 3 926
И аз съм с два епилатора, имам си един Филипс, сигурно поне 6-7 години го ползвам и съм доволна.
Скъпия решил да ме изненада и взел на Ровента, онзи с чупещата се глава, но много скуби, да му се не види.
Да уточня само, че Филипс-а е с дискове, а Ровентата с едно като пинсети и може би от там идва и по-голямото скубене Simple Smile, поне аз така си го обяснявам.

Общи условия

Активация на акаунт