кога тате окъпа бебто си за първи път

  • 10 441
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 457
От както е роден,синът ми го къпем заедно с таткото

# 16
  • Мнения: 666
В началото таткото ми помагаше само толкова до колкото ми я поливаше с една каничка.От около един месец обаче почна тои д аси я къпе от време на време,защото вече малкия тюлен много ми натежава ,пък и все някой трябва да готви  chef Laughing

# 17
  • Мнения: 1 008
В денят на изписването.
Къпахме я заедно докато навърши
2 месеца, после започнах да си я
къпя сама и така до днес.

# 18
  • Мнения: 240
Откакто сме се прибрали в къщи след родилното само мъжът ми я къпе- той си държеше на това, а мен толкова ме беше страх да я къпя, че с охота се съгласих  Laughing

# 19
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
След първия месец ги е къпал и двете.

# 20
  • Мнения: 1 046
от деня на изписването сме заедно в къпането.

# 21
  • Мнения: 4 292
Синът ми го изкъпа няколко пъти като бебе, но дъщеря ми все още не. Аз не го и натискам, но ако го помоля, ще го направи.
Предпочитам обаче, да ми носи водата, после да я излива, да ми помага с плакненето.

# 22
  • Мнения: 86
Още от първият ден Laughing

# 23
  • Мнения: 105
от деня на изписването сме заедно в къпането.
И ние така.

# 24
  • Мнения: 2 880
Двамата заедно къпем беба. В началото аз я държах, а той ми поливаше. Сега е обратното, защото бебка вече много ми тежи.  Wink

# 25
  • Мнения: 1 354
Къпе я още от първия ден, в началото майка ми му помагаше, а сега аз му помагам  Laughing

# 26
  • Мнения: 568
Каката на 3-4 ден с майка ми-аз много след това.Сега малкия си го къпем двамата от първия ден в къщи-той го държи ,аз поливам.
 

# 27
  • Мнения: 11 607
След 1 годинка......

# 28
  • Мнения: 46 526
Като се прибрахме от болницата.
Къпането беше към неговите задължения, за първи път аз я изкъпах чак като продходи, защото след разходка я вкарвах директно в банята, а той е на работа през деня.

# 29
  • Мнения: 1 341
от деня на изписването сме заедно в къпането.
И ние сме така. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт