къде хвърлихте пъпа на бебето си

  • 29 894
  • 574
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 8 927
... че аз ги убедих да мятаме пъпове и мъж ми и сестра му, а сега тя май започна да вярва в това повече и от мен и е много ентусиазирана, каза, че ако трябва ние всяка година да имаме бебе, а тя ще обикаля и ще мята.  Mr. Green
Разсмя ме с това "мятане"  Joy
Сетих се за една песен " Мятало Ленче ябълка" Laughing http://vbox7.com/play:ba01b3d6

# 511
  • София
  • Мнения: 275
Никъде все още, стои си в къщи.  newsm78

# 512
  • Мнения: 77
още не сме, но ще да е някъде в планината, като навали Големия Сняг тази зима (понеже сме скиори) Simple Smile

# 513
  • Мнения: 7 947
още не сме, но ще да е някъде в планината, като навали Големия Сняг тази зима (понеже сме скиори) Simple Smile

За първи път чувам нещо, така свежо  Peace
Сега се замислям...ако все пак пъпчето беше останало у нас...сигурно щях да го хвърля в морето - много го обичам просто...Но не с идеята да става моряк де...

# 514
  • Мнения: 1 020
... или удавник Simple Smile

# 515
  • Мнения: 655
Току що ми дойде идея-отиваме в наса и плащаме да вземат пъпчето някои космонавти като излитат и да го метнат в космоса. Може да стане космонавт детето!  Crazy Joy Joy

А може и да го отвлекат извънземните, знае ли човек! Mr. Green

# 516
  • Мнения: 66

 Shocked ooooh! Не всичко, което ни минава през мисълта трябва да излиза през устата ( респективно през пръстите), дори и да е само майтап.

 

# 517
  • Мнения: 1 020
...
За първи път чувам нещо, така свежо  Peace
Сега се замислям...ако все пак пъпчето беше останало у нас...сигурно щях да го хвърля в морето - много го обичам просто...Но не с идеята да става моряк де...

Есим, ти прочете ли какво съм написала дефакто ???
Продължила съм мисълта на Вилико "Но не с идеята да става моряк де..."

# 518
  • Мнения: 7 947
Да, не удавник  Wink
Смисълът се измества и става като прекалено черен хумор...

# 519
  • на майната си
  • Мнения: 425
ТУК!

# 520
  • Мнения: 1 569
Не вярвам в тази традиция/поверие или както още се нарича. Ще си го пазя за спомен, заедно с още много бебешки нещица.  Heart Eyes

# 521
  • Мнения: 40
Още е в къщи и чак ме е яд за това. Искам да е някъде в чужбина, не за да е винаги далеч от мен, а за да стане гражданин на света! При следващото пътуване навън ще му измисля някое красиво място да го метна! Wink

# 522
  • Мнения: 154
Дадох пъпчето на една позната да го хвърли в Софийски университет. Вече е изпълнено! Simple Smile)) Е, не е Сорбоната, ама ...хахах

# 523
  • Мнения: 615
крием си го в гардероба  Heart Eyes

# 524
  • София
  • Мнения: 432
крием си го в гардероба  Heart Eyes

И ние така засега...
Докато не измисля най-достойното от всички места или най-добре докато той порасне, за да реши сам къде...

Общи условия

Активация на акаунт