Клизмата ?

  • 8 371
  • 122
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Mamacita Bandida   newsm78  права си колкото повече чета и както всеки различно пише а аз попивам ест. най- лошите работи ! ама така пък сигурно е очаквам да е мн болезнено много гадно а в действителност да е нищо  работа Simple Smile

по добре да спра да чета каквото ми е писано това ще става !

# 16
  • Мнения: 7 723
Има и вариант, в който можеш да минеш и без клизма.
(като мене при второто ми раждане.)
Когато започне раждането, контракциите действат диоритично.
Имам предвид, че усещането на първите контракции
не е толкова болезнено, колкото е като че ти се ака.
Като почне да ти се ака на всеки 6- 7 минути,
вече няма смисъл от клизма...пропускат процедурата тогава  Wink

# 17
  • Мнения: 5 026
Ако не си се обезкосмила предварително-там го правят.
Акушерката го прави.
Не е болка за умиране.

# 18
  • Мнения: 485
Еее ето го Август месец наближава ... ще разбера кое какво е ...  Simple Smile
"Мечка страх мен не страх " хаха ще си повтарям и това е Simple Smile
Всички саминали по този път че аз ли сега ще се правя на 5 и половина айде... да се стягам малко ...  smile3513

# 19
  • Мнения: 1 085
При мен започнаха клизмата в последния момент, когато контракциите бяха на една минута и беше неприятно, заради болката от контракциите. Правила съм си клизма и преди раждането, не е нищо особено. Напъва те към WC-то и това е.

# 20
  • Мнения: 240
Клизмата не е болезнена, а само неприятна- на мен ми беше неприятно, но е желателна и за предпочитане пред това, което може да се случи ако не ти я направят. Общо взето процудурата трае 1-2 минути и не е въобще страшно - докато мигнеш и вече ще си в тоалетната  Joy  Joy  Joy Иначе, ако се обезкосмиш сама в болницата няма да те пипат- аз мисля, че е по- добре у дома, стига да можеш от корема разбира се. Самата клизма мисля, че не е задължителна, но пак казвам, че според мен ще дойде момент по време на напъни и контракции, в който ще съжалиш, че не са ти я направили. На мен ми я направи акушерка. Ама наистина може да е неприятно, но страшно не е в никакъв случай!!!

# 21
  • Мнения: 8 999
Да, неприятно е, но не боли.

# 22
  • Мнения: 485
е да определено по одбре с клизмата отколкото  да ... Embarassed   че тогава става много ама много кофти ситуация хем смешна хем неудобна  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 5 393
Клизмата не боли, спокойно. Обезкосмяването също(бръснене)

# 24
  • Мнения: 666
И аз се притеснявах за клизмата...малко преди да родя.Вярвай ми въобще няма да мислиш за нея,когато влезеш в родилното.Иначе не е особено приятно наистина,важното е да си максимално спокойна.И ще се съглася с
е да определено по одбре с клизмата отколкото  да ... Embarassed   че тогава става много ама много кофти ситуация хем смешна хем неудобна  Joy Joy Joy

....стават много гафове Mr. GreenА за обезкосмяването,аз си бях направила тази процедура в нас и в родилното само ме похвалиха.Не са искали да ми удрят още една контра LaughingЛеко раждане  bouquet

# 25
  • Мнения: 485
е да по добре ти да се обезкосмиш отколкото ....
ох аз сега ми е трудно а по нататък как ще се  обезкосмявам незнам .... с огледалото отдолу  smile3508 хахах

# 26
  • Мнения: 1 085
е да по добре ти да се обезкосмиш отколкото ....
ох аз сега ми е трудно а по нататък как ще се  обезкосмявам незнам .... с огледалото отдолу  smile3508 хахах

За родилното съпругът ми помогна. Много ме беше страх да не ми лепнат някоя инфекция.

# 27
  • Мнения: 485


За родилното съпругът ми помогна. Много ме беше страх да не ми лепнат някоя инфекция.
[/quote]

тои те обезкосмява ли?
ооо това с моя муж няма как да стане като го знам какъв е.... леле мале  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 1 085


За родилното съпругът ми помогна. Много ме беше страх да не ми лепнат някоя инфекция.

тои те обезкосмява ли?
ооо това с моя муж няма как да стане като го знам какъв е.... леле мале  #2gunfire
[/quote]

Тогава занеси самобръсначка, но не еднодневка, защото с тях става бавно, а акушерките ги мързи и ще те подкарат с общата.

# 29
  • Мнения: 485
те само да смеят да ме подкарат с обща ! аз че ще си взема една две там за всеки случей е ясно ама... това наистина е гадно  я си представи че лепнеш нещо .... после ще са чудя от къде ми е дошло ....  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт