АПРИЛчетата са добри дечица, обичат мамината ц...а :)))

  • 14 444
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 233
   Запис в темичката. Благодаря за заглавието и оформлението и Simple Smile
   Приспах каките, сега мъча бебка и се надявам на малко свободно време.
   Почнах да свиквам сама с трите, но има моменти в които зарязвам количката с бебето вътре и гоня каките надалеч. Дано скоро поотраснат и поумнеят малко повече и почнет поне големите да ме слушат... Много се радвам поне, че се оказах права и това че те са две помага изобщо да не ревнуват от бебето. НЕ се тръшкат като трябва да се занимавам с него, само използват момента да отидат и да прявят бели в другата стая  Mr. Green

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Айла направо не знам как оцеляваш- физически и психически сама с трите Whistling На мен ми се наложи да изляза сама с баткото и бебето и направо по едно време ми идваше да седна на някой тротоар и да рева с глас или да набия баткото Tired. Ама нашия е в труден период, може би и заради бебето но иска абсолютно всичко което види и ако не го получи реве като магаре, направо някакъв кошмар е станал, дано по бърза отмине...

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 16:11 от madlena

# 17
  • Мнения: 581
И аз се записвам в новата тема. Бебето спи в кошарата а каката днес имат тържество по случай първи юни в градината. Ще го пропусна  Confused newsm45 ама хич не ми се иска да будя бебето, че после не ми се мисли.
Заглавието на темата е много хубаво, но какво да правят тези които не кърмят. Да няма друга тема и за тях??? smile3503. Само да не се окаже, че тука пишат само майки, чиито бебета са на кърма.

# 18
  • Мнения: 118

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВЕСЕЛИТЕ ДЕЧИЦА ОТ АПРИЛСКАТА ДРУЖИНА!

# 19
  • Мнения: 80
Момичета май са променили времето за подаване на документи за ясла. Отидох и ми казаха чак януари догодина. ooooh! Малко се учудих но се сагласих с жената тя повече знае от мен. Това е засега.

# 20
  • Мнения: 521
Направо съм изумена с тия ясли  Shocked .Ако може и някой да ми разясни какви документи ми трябват и какво точно да правя че съм невежа по въпроса  Embarassed

# 21
  • Мнения: 309
Здравейте, милички!
Честит празник на скъпите ни слънчица!Да са ни живи и здрави!
Честит рожден ден на Саши на Деси!Да е жив и здрав и най- добрият батко на света!Деси, за теб   bouquet  bouquet  bouquet
Магдалена, аз съм близо до Надежда 1, ако искаш може да се уговорим да се видим някой ден, аз живея зад 54-то у-ще /м/у надлеза и стадион Локомотив/
И моята сладурка ми върши същите номера!Преди поне през деня поспиваше, а сега се буди през 5 мин и какво ли не върша вече за да я приспя!На маймуна ме прави по цял ден!И на мен така ми се дърпа на гърдата!Както казва Вери найс, направо ще ми я откъсне!
Да ви кажа момичета, не знам кой беше писал, че ще пробва да дохранва с АМ, веднъж почнете ли АМ, няма оттърване!Аз още не мога да се оттърва от него, въпреки безкрайните безценни съвети на Аила, благодаря ти отново! HugВече почти нямам кърмене без добавка! TiredИ не мога да я одуча от него и това си е!Ама като ми реве, реве, и аз дам АМ, и мир!Много ми е кофти, на парцал станах, за да останем само на кърма, ама засега неуспешно...
Днес ставаме на 40 дни, ходихме да ни четат молитва, но празненството го оставихме за по- натам, че да са свободни бабите и лелите!По този повод, Шоколина, Мара каси, честит ви празник и на вас!
Също така днес ходихме при друг педиатър - д-р Масларски/Жабче, Рони,  Hug Hug Hug за инфото/!Много съм доволна, каза, че съвсем добре си наддаваме и че всичко си ни е ок!Само дето май ще слагаме лепенка на пъпчето, че имаме опастност от херния!И така, олекна ми!Каза да я пробвам само на кърма, ако иска, ама тя маймуната не е много очароване и понеже дори след като яде кърма от мен продължава да мрънка и да поревва и аз давам АМ!Изморих се ужасно вече, а й детето го мъча само с експерименти!Изобщо не трябваше да я слушам оная дофторица, ама.... TiredСлед седмица сме пак на преглед да сложим лепенката!
Ще гледам да сложа и аз някоя и друга снимчица, че вече много сме хубави Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesда не изпуснем зетьовете Crazy

забравих да благодаря на Шоколина за чудната ни нова тема!  bouquet

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 17:55 от princessa raia

# 22
  • Мнения: 75
Честит праздник на всички деца и от нас!!!

Десси, честит рожден ден на Сашко!!! (с закъснение малко Heart Eyes)

Съни, ние с каката "отпразднувах" ме вече, като обиколих ме "Хиполенд" (уж да купим на Мишенька играчка), и мен ме изнудиха на разни глупости с марката "Уинкс" ooooh!

Браунай, аз като споменах вече, записани сме и на ясла, и на градина, и на млечната кухня.. Като казва майка ми:" Остана да я запишете замуж!"  Crazy Mr. Green
За пловдивска среща готова съм всеки ден около 11.30-12 часа на обяд, че спинкаме поне до 10 Wink Четвъртък- петък става ли?

Ася, ние ходим при д-р Хазбун на бул.Христо Ботев. А защо искаш в къщи? Не ли първия преглед се прави с ултразвук?

Ние сме повръщаме много! Сутринта яде с такава скорост, че я дърпам от гърда да се почине малко. Ама нее, хваща,ръмжи, пак цока, бързо, сякаш сега някой ще я вземе! Докато слагам на другата гърда успява да оригне и пак... Чак тумбачето става като диня. Оригва, слагам я в леглото, но през час-два отлива излишъка (бая локвичка). Затова сме качили 900 гр. за 2 седмици  Blush Вечерта вече по-уморена и яде по-бавно, но изсмуква всичко! чак ме връща пак в размер А Laughing Лакомийка!

Имама! Заглавието ,разбира се, че за всички! "цицата" е образно название  Hug

Шоки, мерси за темичка!

Мара Каси, Мара Подробната, къде сте?

# 23
  • Мнения: 80
Няма проблем за края на седмицата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Принцеске, честити ви 40 дни и на вас! Както и на Мара Каси! И ние днес ходихме на църква. Тържеството ще го правим в неделя, че в събота таткото ни е рожденик и няма как. Simple Smile

И Пипо е в групата на повръщащите, постоянно връща по нещо. Tired

# 25
  • Мнения: 7 112
Честит първи Първи юни на бандитите цицо- и шишемани от априлския отбор!
Шоки, вдъхновена съм от заглавието! Перфектно е. Mr. Green
Споко, Шоки. И аз си отглеждам едно спукано бебе. Тече откъде ли не.  Thinking
Жабче, на теб май ще ти хареса много да живееш и отглеждаш бандитките при нормални условия.

Да е жив и здрав Саши! Много да го слушат големите, а той по малко да слуша малкото си копие Ани! Деси, честит празник!    bouquet

Беше ми много приятно. Чао.  Laughing

# 26
  • Мнения: 568
Принцеске не допущаш ли,че кърмата наистина не и достига?Ако е сита няма да иска АМ.Ники яде различно количество и често изхвърлям от шишето.А ако се случи да пропуснем кърмене на следващото хапване отказва АМ.Чудя се аз защо детето ми намали яденето сутрин ,а той прави големи почивки вечер и  явно кърмата му стига newsm78

# 27
  • Мнения: 309
dena, или кърмата не стига или не ме изсуква добре!Блузата ми е непрекъснато мокра, гърдите ми текат от кърма и после тя като спре да яде от гърдите и виждам, че като стисна зърното и хвърчи кърма!Оф и аз не знам вече... Tired

# 28
  • Мнения: 172
 Едно голямо цоп от една голяма мама в новата тема  Crazy
 chockolina   bouquet прекрасна темичка
 Исках нещо да пиша...ама сега 4 часа по-късно...нищо не ми идва на акъла...ужас  ooooh!
 Да се присъединя към клуба на мамите чиито  рожбички сучат две минути, дърпат се, ревът, пак засуква, рев...прибирам цица, вадя цица...ужас...- това по правило го правим между 20ч и 00ч. полудявам..поне в началото. Сега някак по- геройски приемам това .
 Ще пиша пак по- късно  Hug

# 29
  • Мнения: 13
Честит 1-ви юни на всички сладки бебчета и дечица! Да са ни живи, здрави, весели и да растът безгрижни и щастливи!
Ние сме добре аз работя вече а бебка се гледа с мама, добре че е тя безценна ми е помошница! Hug И понежи майка я храни с шише докато съм на работа и нашата девойка почва да се дърпа от гърдата, снощи такъв рев удари че аз много се възмутих и натъжих и като се изстисках и и дадохме от шишето нашта девойка за 3 мин изпи 110гр, та да ви питам има ли някой с подобно овненце с характер?
В сряда ще ходим на контролен преглед и ще разказвам как сме с килограмите и дължината, за сега поздрави и целувки от нас
А някой питаше за синеоки девойки ние се очертаваме да бъдем с сини очички, та чакаме предложения за зетюве  Joy ето ни и нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=363244&pid=12381893

Общи условия

Активация на акаунт