Бебе на видеозон

  • 11 868
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
В 5 г.с. ми видяха плодния сак на коремен ехограф. На 4 ден от закъснението.

# 16
  • Мнения: 805
Трудно ще се види толкова рано.
Първия път в 5г.с. ми констатираха бременност.
Втория път в 6г.с. ми казаха, че може и да съм, ама да не разправям много-много.

# 17
  • София
  • Мнения: 588
Аз отидох в 5г.с и ме гледа на вагинален, каза чее рано за коремен така още два пъти и до коремния стигнахме в 11г.с. Но при моя д-р беше така др. мами са прави може да се види но доктора преценява. Wink

# 18
  • Мнения: 233
може би само плоден сак ще се види

# 19
  • Мнения: 4
При всеки е различно. Зависи колко бързо се развива и дали бъдещото мамче е слаба. Мен ме гледаха на коремен в началото на 5 г.с. (2 дена след закъснение ) и се видя.Бебо тогава беше 6 мм. А и аз бях много слаба.

# 20
  • Мнения: 195
Може разбира се при мен дори във втория месец ми казаха и пола.Много бях изненадана но познаха.Успех!!!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
4 седмици след овулацията със сигурност дори и с обикновен ехограф ще се види. В такъв случай бебето не се води на 1 месец ами на месец и нещо, зависи от това кога ти е била последната М  Laughing .

# 22
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Ако говорим за ембрионче на 4 седмици, тогава - да, може да се види с вагинален ехограф. С коремен - не!  Flutter
Може и с коремен. Видяха го при мен в деня, в който трябваше да ми дойде.

# 23
  • Мнения: 1 085
При мен се видя на 20 ден от 1 месец. Така че, възможно е!

# 24
  • Мнения: 180
Да ще се види,мен ме гледаха на коремен ехограф точно на месец и 10 дни и се виждаше една малка точка  Hug

# 25
  • Мнения: 118
Ако говорим за ембрионче на 4 седмици, тогава - да, може да се види с вагинален ехограф. С коремен - не!  Flutter

И с корем може да се види. Мен точно с такъв ме гледаха и ми потвърдиха бременността в 5-та седмица, тоест ембтиона е бил на 3 седмици. Вижда се малка точица.
и при мен се видя в 5 г.с.малката точица.

# 26
  • Мнения: 1 372
В 5-та г.с. с вагинален видеозон се виждаше зародиш.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В 7 г.с. не го видяха добре , в 8 г.с. вече се видя хубаво с вагинален ехограф.

# 28
  • Мнения: 2 334
При мен се видя в 5г.с

# 29
  • Мнения: 419
При мен се видя в 5 г.с. и 3 дни , а в 7 г.с. и 5 дни чухме и сърчицето!

Общи условия

Активация на акаунт