"Нека да е лято, само да е лято..." 133-та DE тема

  • 13 399
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 71
Здравейте  хора , подозирам  сте  разбрали  че  не  празнувахме  навън ,а  така  ми  се  искаше,  като  се  сетя  миналата  година  колко   жени  родиха   (по  мнение  на  акушерките)  заради   жегата   ooooh! , а  сега.... Sad ,  нищо...  пак  беше  прилично ,а  и  тортата  беше  супер  Party 

# 226
  • Мнения: 558
в моята си община мога да гласувам за бг евродепутати???
не знаех; аз си мислех, че за немските мога...бяха ми пратили някакви брошури, ама кой да ги прочете  ooooh!
ами ще се замъкнем до посолството, пък дано ни посрещнат отворени врати  Wink

# 227
  • Германия
  • Мнения: 8 107
в моята си община мога да гласувам за бг евродепутати???
не знаех; аз си мислех, че за немските мога...бяха ми пратили някакви брошури, ама кой да ги прочете  ooooh!
ами ще се замъкнем до посолството, пък дано ни посрещнат отворени врати  Wink
Ах, ooooh! за бг депутат естествено, че в бг-консулство. Иначе аз исках да гласувам за тукашен, защото така или иначе живея тук, но изпуснах срока за заявление.

# 228
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
но изпуснах срока за заявление.

според мъжът ми не трябва  newsm78

аз получих една бланка и с нея да съм ходела...
не че ще ида де  Whistling

# 229
  • Мнения: 11 329
Моят пък ме натиска да съм идела с него. Щото в наше село има избори за общински съветници и кмет освен дунанмата по европейския парламент. Хич и не обърнах внимание на бланката като я получих. По-скоро бях учудена. Laughing
Вчера водих децата до киното и ги оставих сами вътре. Искаха да гледат сами "Хана Монтана". Реших, че веднъж захарност ми стига с Лилифее и сега ги зарязах. Бяха щастливи като циганета пред сладкарница. Купих им пуканки и тачитос и бяха с издути кореми след прожекцията.
Пораснаха пиленцата ми... ooooh!

# 230
  • Мнения: 1 584
Аз си купих снощи тава за мъфини в комплект с книжка с рецепти само за 10Е от WMF и днес сътворих първата доза. Ама не разбрах, че Натрон е сода  Embarassed и първите малко не се надигнаха, за втората част добавих още малко бакпулвер и станаха страхотни  chef

# 231
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз още не съм гледала Хана Монтана. Ще я гледам, като ми дойде музата за нея. Сериалчето е супер сладко.

Снощи си легнах в пет, прекарах нощта в приятна компания, беше хубаво. За днес планирам най после да сготвя, това го планирам от три дни, а имам и да пера чаршафи - това най го мразя. До скоро Негово Съквартирантско ги носеше на майка си, сега нещо се опъва и ще яде бой, аз може да му готвя, чистя и тн, а той не може да занесе два чаршафа да се изперат в пералня. Всичко други си пера сама, чаршафите просто са безумие на ръка.

Ох, станала съм като в латиноамериканските сериали, цялата съм на лунички - раменете и ръцете ми най вече, щото са най изложени на слънце. Като от Туайлайт съм с тая моя отвратителна светла кожа.

# 232
  • Мнения: 32
Майра, аз правя тези мъфини. Стават страхотни, пробвала съм ги с шоколад и ядки и с шоколад и плодове. Пробвай ги, няма да съжаляваш.

# 233
  • Мнения: 20
Привет от Виена!

Другата седмица ще бъдем 2-3 дни в Мюнхен (семейство с 9 г. дете и 3 мес. бебе).
Може ли да ме ориентирате кои места си заслужава да посетим, какви забележителности са must-to-see.
Засега сме отделили половин ден за Neuschwanstein, но в самия Мюнхен нямам представа къде да отидем...

Благодаря предварително   bouquet

# 234
  • Мнения: 1 049
Sea-flower,

като сте трьгнали да гледате дворци може да видите и Nymphenburg в Мюнхен, ако разбира се е хубаво времето. Иначе зависи какво ще ви е интересно... ако ви интересуват коли - BMW Werk и Museum, те са до Olympiapark.. оттам може да се разходите кьм Fernsehturm и Olympiastadion. В Олимпиапарк има от няколко години и много хубав аквариум (Sea Life), за децата е интересно.  Peace Ако пьк се интересувате от изкуство - Alte Neue Pinakothek, Glypthotek, Lenbachhaus (намират се на Königsplatz). В центьра ако ходите разбира се das Rathaus... das Opernhaus и die Residenz (до Оdeonsplatz). Дано само да случите хубаво време и да не вали! Grinning

Ако се сети някой друг за нещо нека да допьлни.... Wink

Момичета, като гледам май днес всички сте отишли да гласувате...  Wink почти никой не се е разписал... hahaha

# 235
  • UK
  • Мнения: 3 959
Днес целия форум е един такъв, умрял. Simple Smile

# 236
  • Мнения: 558
ходих, гласувах...  обаче резултатите никак не ми харесват!
3 мандата за ДПС... какво ли ще стане на 5 юли?!?!?
нямаше кой знае каква избирателна активност... бях 87-ма в списъка в Бон към обяд...

# 237
  • Мнения: 9 052
ходих, гласувах...  обаче резултатите никак не ми харесват!
3 мандата за ДПС... какво ли ще стане на 5 юли?!?!?
нямаше кой знае каква избирателна активност... бях 87-ма в списъка в Бон към обяд...

Да ни е честито! ще ни управляват турци, както преди 150 години. За какво се пънахме толкова това време ? Да докажем , че сме несретници и дори когато се наложи да идем да пуснем една бюлетина си кътаме в къщи.
Ами можем да я отпишем България - турската република.
Турците ги стоварваха с рейсове пред посолството в Париж - събрани из цяла Франция. И те не знаеха да говорят български - не да демонстрират, че не знаят ... просто Не знаеха. И прости ... ужас . Айде само се нервирам .

# 238
  • Мнения: 1 190
ДПС-то е м.м.та си трака, много са организирани м...а им, много жалко .. и на мен ми се струва, че да постигнат целта си е въпрос на време Confused

# 239
  • Мнения: 166
Докато нашите управници са такива льольовци ДПС ще продължават да трупат проценти. То няма един нормален за който да се гласува. Хвани единия, удари други я. Дразнещо е човек да иска да гласува и да няма за кой  Cry

Общи условия

Активация на акаунт