Кофти семейни отношения

  • 3 797
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
  Намери начин да декларираш добронамереност, предложи помощтта си, когато имат нужда и се оттегли. Ако нямат желание за контакти, твоето настояване ще се изтълкува като натрапване и ефекта ще е обратен. Може наистина да не им е до теб.

# 16
  • Мнения: 0
Цял живот ли няма да им е до мен ,такива ли ще са отношенията ни за напред-не съм си го представяла така.......приятели имам много и не ревнувам никого ,но родителите са до време,след тях остава само той като най-близък.........за тази ситуация вина нямам,разбирам я донякъде жената ,4е иска да го отдели от''чуждото ''влияние ,за да си живеят по-добре,но......може да дойде ден ,в който и той ще съжали за това,а дотогава явно не ми остава друго ,освен да се надявам да не сме се отчуждили до тогава безвъзвратно,защото ще е много жалко........да аз няма да се ''бъркам'' повече и ви благодаря за мненията-на всички

# 17
Един ден рано или късно ще премине.......като ги налегнат проблемите и като няма на кого да се обади ,за да сподели най-малкото,ще се сети......и ще разбере ,че е направил грешка-брат ти имам предвид,защото на вапросната жена-никога няма ти да и липсваш...но на него......така ,че успех и дано се осъзнае по-барзо,защото повярвай ми това ще се случи

# 18
Моля , ако е удобно авторката на тази тема да сподели как са се развили нещата при нея,защото имам чувството , че аз съм пуснала темата...т.е. намирам се в много сходна ситуация и ще бъда благодарна , ако сподели докъде е довело това безумие и как се е развило всичко...

# 19
  • Мнения: 59
За съжаление познавам жени,които незнам как въздействат върху мъжете си,
но ги променят неузнаваемо,отчуждават ги от близките и прочие.Незнам-това е
определена порода жени,леки и фини манипулаторки.Не виждам каква й е
изгодата да ви дистанцира... newsm78.Но го правят много умело.
Мисля,че нямаш много голям избор,просто бъди внимателна,пък каквото стане.

# 20
  • Мнения: 2 989
За мен е очевидно че жената се опитва да си запази завоюваното - на никой не му се живее сам. Дистанцира се от родителите му защото вижда заплаха в тяхно лице с отношението им. Същото прави и с теб защото ти контактуваш с родителите си и е въпрос на време да се превърнеш и ти в заплаха за "семейството" особено ако имаш авторитет пред брат си. Пробвай да говориш с брат ти за да изясните ситуацията, ако успееш да се добереш до него, но не забравяй че насила хубост не става.

# 21
  • Мнения: 59
Жената има вече един брак след себе си и е много по- наясно със собствените си желания и отстояването на нейния интерес. Има дете, намерила е и мъж, който явно е манипулиран и слабохарактерен. Каквото и да казват и правят родителите му той им е син, те са сигурни, че му мислят доброто или имат различно разбиране. Преди всичко те са го възпитали и отгледали и той трябва да намери общ език с тях. Оттеглянето от семейството не е решение, а бягство, когато е бил малък едва ли е бил идеалното дете, но родителите му не са му обурнали гръб. Жената е преценила, че той не може да се справи със създалата се ситуация и действа сама- поставя граници. Тя има дете, има роднини и приятели, а него го лишава от това- той сам си преценява, не е малък, а само глупав.

# 22
  • Мнения: 248
неzнам кои zа какво е виновен, а и не е важно.
връzката м/у брат сестра е много важна, това е наи блиzкият 4овек с които и 4исто биологи4но споделя6 наи дълъг период от живота ти, така 4е не трябва да се откаzва6 от таzи връzка.
покажи му настои4иво, 4е таzи ситуация те иzмъ4ва. опитваи пак и пак, дори и в на4алото да те отблъсква.
пожелавам ти бърz успех  bouquet

# 23
  • до Него
  • Мнения: 91
спри с обясненията. Обаждай се редовно / но не прекалено/ Бъди мила, търпелива. Не засягай темата с взаимоотношенията ви. Не се наранявай, ако не вдига или те лъже, просто бъди мила и много търпелива. Постоянсвай и ще върнеш брат си. От опит пиша.  Hug
Мек език , окови троши.

# 24
  • Мнения: 0
Включвам се,за да разкажа на момичето,което ме е помолило за това.......абсолютно нищо не се е случило...както се изказа една от вас-има такава порода жени,които успяват-за жалост......вече не се търсим -изобщо , нито той мен,нито пък аз него .....това е -пожелавам ти при теб да е различно......за себе си установих,че докато е с нея-ще е така ,ако и това да означава цял живот.....

Общи условия

Активация на акаунт