***Предпазни средства при полов акт***

  • 11 048
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Спирала от няколко месеца.Преди да забременея  и след раждането -противозачатъчни.

# 61
  • Мнения: 44
За мен презерватива е най-доброто средство.

# 62
  • Мнения: 89
Ами по скоро се обръщам към авторката на темата и няколко други момичета,а на тези като теб и останалите пожелавам успех!  Peace
Дано скоро да видите двете черти!
    smile3532 smile3514 Мацка не думай аз съм дете и не искам да виждам двете черти  #Crazy  EFN а едната

 Rolling Eyes като си "дете" - къде си тръгнала ? Децата не правят секс, какви две чертички, каква една , правиш ли нещо, на колко години си въобще бре дете ?

# 63
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Аненка ми тя май е на 16г. така пише в профила и. Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 3 929
В момента ползваме презерватив.

# 65
  • Мнения: 2 631
За мен презерватива е най-доброто средство.

Най-доброто, ама на мен 3 пъти ми се е късал презерватив по време на полов акт. Еле единия път го хванахме навреме и не се наложи да пия нищо. Другите два пъти завършиха с Постинор Дуо и Ескапеле.  Tired
Тогава взех кардиналното решение да започна противозачатъчните. Като знам как вредят спешните хапчета  ooooh! Tired

В анкетата съм отговорила с опции Б и Е, защото съм с постоянен партньор и не се притеснявам от болести. (Амин!  Praynig)

# 66
  • Мнения: 2 050
В началото - презерватив. След поредица скъсани презервативи с настоящия ми партньор си направихме изследвания и минахме на противозачатъчни. Когато правя почивка от хапчетата пак ползваме презерватив. Това с прекъснатия акт, дори и с постоянния партньор, ми се струва страшно несигурно. В почивките сме опитвали (и то чак след 25тия ден примерно), обаче после цяла седмица съм като на тръни -  определено не е за мен.

# 67
  • Мнения: 145
За мен презерватива е най-доброто средство.

Най-доброто, ама на мен 3 пъти ми се е късал презерватив по време на полов акт. Еле единия път го хванахме навреме и не се наложи да пия нищо. Другите два пъти завършиха с Постинор Дуо и Ескапеле.  Tired
Тогава взех кардиналното решение да започна противозачатъчните. Като знам как вредят спешните хапчета  ooooh! Tired

В анкетата съм отговорила с опции Б и Е, защото съм с постоянен партньор и не се притеснявам от болести. (Амин!  Praynig)


и при нас се е късал дори 4 пъти (но поне не се наложи да пия нещо)  и така стигнах до противозачатъчните, за мен те наистина са много добро средство

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ох, да щат докторите като оперират мъжа ми от херния на есен, да му направят като бонус една  вазектомия, ще сме доволни и двамата.

Ужас  #Crazy

# 69
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Много често ни се късат презервативите, с тях не мога да се отпусна , винаги съм нащрек... Rolling Eyes...Слагам си спирала , но в момента почивам и пия хапчета...Със спиралата съм най-спокойна ...

# 70
  • Мнения: 25 633
Откъде ги купувате тези късащи се презервативи? Има толкова здрави и качествени на пазара.
Или не ги използвате правилно?  Thinking

# 71
  • Мнения: 2 631
Откъде ги купувате тези късащи се презервативи? Има толкова здрави и качествени на пазара.
Или не ги използвате правилно?  Thinking

Какво значи неправилна употреба?!  ooooh!
Дюрекс - Мюрекс, от аптека или от магазин, всички на всеки могат да се скъсат...  Peace
Не вярвам някоя от нас да има зъби вътре  Joy

# 72
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Или не ги използвате правилно?  Thinking
или размера не отговаря? Laughing...шегувам се ...
по въпроса - не знам защо се късат - от една и съща опаковка 1-2 могат да се скъсат , другите не...ползвали сме различни и евтини и скъпи - се същата работа... Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 25 633

Какво значи неправилна употреба?!  ooooh!


От неподходящ размер през неправилно поставяне до погрешно предназначение. За анална употреба има специални презервативи, доколкото съм чувала.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 145
И ние като ползвахме бяха Дюрекс и правилно  бяха поставени, но не знам просто се случи, но поне беше още в началото така, че нямаше проблеми, но се случва

Общи условия

Активация на акаунт