Отговори
# 135
  • Мнения: 1 685
Серума се е изчерпал.
Момичета, пишете ми кой друг ще се включи!Чакам до довечера.

# 136
  • Мнения: 277
получих околоочен на шисейдо. на кутийката няма код, а пише май 2013. и при вас ли идват така. иначе засега изглежда много хубав. но при тия кремове си трябва мазане, за да се каже

# 137
  • Мнения: 776
получих околоочен на шисейдо. на кутийката няма код, а пише май 2013. и при вас ли идват така.

На последните неща, които си поръчах на марката, беше указан месеца на изтичане срока на годност, като в твоя случай Peace На първата ми покупка от марката обаче, а и в последствие, понякога получавах козметика, на която пишеше някакъв друг код, който нямаше къде да се провери Rolling Eyes Обикновено на нещата made in US изписват срока на годност, а на тези от Japan - не, поне аз такава "тенденция" забелязвам Mr. Green

# 138
  • Мнения: 280
Момичета,
този крем подходящ ли е за кожа на 25г. Simple Smile

# 139
  • Мнения: 53
Момичета, я аз да попитам (може въпроса ми да е малко глупав) как си избирате цвета на фон дьо тена като решите да го поръчате по интернет?

# 140
  • Мнения: 6 636
Момичета,
този крем подходящ ли е за кожа на 25г. Simple Smile
Според мен да.
Момичета, я аз да попитам (може въпроса ми да е малко глупав) как си избирате цвета на фон дьо тена като решите да го поръчате по интернет?
Ако имаш възможност най- добре да тестваш в магазин и тогава да поръчваш от нета.
А иначе проба грешка ,проба грешка ама грешките излизат скъпо . Laughing

# 141
  • Мнения: 1 270
Аз винаги си вземам втория по цвят ФДТ и досега не съм сгрешила  Peace

# 142
  • Мнения: 241
Сайтът на ягодка е с нов облик. Simple Smile
Така ми харесва повече.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Сайтът на ягодка е с нов облик. Simple Smile
Така ми харесва повече.
Откакто сайтът е с нов дизайн, при мен страниците се зареждат по-бавно. Confused

# 144
  • Мнения: 1 645
Имам въпросче Embarassed
Опитвам седа трасирам една поръчка в шведския сайт но ми дава,че кода е инвалиден...какво ще рече това?!
Става въпрос за парфюм с код RD.................SE
Предварително благодаря  bouquet

# 145
  • Мнения: 280
Е писна ми вече от Ягодка.
Пратката ми се е върнала обратно при тях на 15.06. Днес вече е 24 и все още не са я шипнали към мен  Shocked
Бясна съм им. Писах им, че ако до петък не я пуснат си искам парите обратно!
Колко време отнема да пуснеш една поръчка?! Направо нямам думи  #2gunfire

# 146
  • Мнения: 776
Е писна ми вече от Ягодка.
Пратката ми се е върнала обратно при тях на 15.06. Днес вече е 24 и все още не са я шипнали към мен  Shocked
Бясна съм им. Писах им, че ако до петък не я пуснат си искам парите обратно!
Колко време отнема да пуснеш една поръчка?! Направо нямам думи  #2gunfire

Аз поръчах по-миналата седмица началото и чак днес ми я шипнаха Shocked  #Cussing out Какво е това забавяне ooooh!, какво е това чудо Crossing Arms

P.S. Още не мога да свикна Confused, че сме в друг подфорум, все пак извън "процедурните" Mr. Green въпроси за пазаруването, половината от коментарите/отзивите са за козметика, но както са решили модераторите Peace Ще се съобразяваме Wink

# 147
  • Мнения: 4 202
Пратката ми шипната на 17 днес е влязла в България  Laughing

# 148
  • Мнения: 331
вчера поръчах, днес са ми пуснали пратката....дано така бързо и да дойде

# 149
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Сайтът на ягодка е с нов облик. Simple Smile
Така ми харесва повече.
Откакто сайтът е с нов дизайн, при мен страниците се зареждат по-бавно. Confused
[/quote
И при мен е така Thinking

Общи условия

Активация на акаунт