Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Хайде и аз тук Heart Eyes

# 16
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
запис и от мен Grinning

# 17
  • Мнения: 2 119
Извинявам се,но ще попитам пак.
Christian Dior - Capture R60/80 XP Ultimate Wrinkle Restoring Creme ( Light )  - Night Care  - http://us.strawberrynet.com/skincare/christian-dior/capture-r60- … le/77533/?#DETAIL
Знаете ли този крем за каква възраст е?
 

# 18
  • София
  • Мнения: 1 231
...базата на Clarins да сте я виждали в ягодка...аз я бях видяла веднъж, но сега не я намирам...дали се е изчерпала или аз не довиждам нещо... Rolling Eyes

Явно се е изчерпала....аз от Ягодка си я взех преди известно време  Peace

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Цоп и аз тук.
На 29 направих поръчка от Я, от вчера колетчето ми е в Москва  Shocked
Ще видим кога ще си я получа, обаче  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...базата на Clarins да сте я виждали в ягодка...аз я бях видяла веднъж, но сега не я намирам...дали се е изчерпала или аз не довиждам нещо... Rolling Eyes

Явно се е изчерпала....аз от Ягодка си я взех преди известно време  Peace

Значи има надежда...а ти доволна ли си от нея   bouquet

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 476
Мацки, вчера си взех колетчето от пощата - от 25 май стои там и не са ми пратили бележка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Серията White Lucency на Shiseido има ли анти-бръчки ефект или само хидратира? Изчетох описанието и не пише да изглажда първи бръчки  Confused

# 22
  • Мнения: 271
Цитат
базата на Clarins да сте я виждали в ягодка...аз я бях видяла веднъж, но сега не я намирам...дали се е изчерпала или аз не довиждам нещо

На Кларинс базата,явно не е налична за момента.Има обаче тази   Peace.Поръчах си още две флакончета Crazy.Ползвам я в момента и съм изключително доволна.Грима не мърда цял ден Peace.Няма "лъсване" на кожата Grinning. А тези малки флакончета са много удобни, и се използва цялото количество.Няма помпа,която да се разваля и да създава проблеми Mr. Green.
А и цената Money е супер,особенно който ползва и отстъпка.

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Оф, аз си поръчах тази база от и- бей, само че "лайт" версията. Пак в тубичка. Дотук всичко добре, само дето ми се бави вече две седмици...  Twisted Evil

Иначе базата на Clarins и си я взех от Ягодката, явно в момента се е изчерпала. Като цяло, доволна съм от нея, но определено не мога да кажа, че задържа грима непокътнат "цял ден" примерно...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Цитат
базата на Clarins да сте я виждали в ягодка...аз я бях видяла веднъж, но сега не я намирам...дали се е изчерпала или аз не довиждам нещо

На Кларинс базата,явно не е налична за момента.Има обаче тази   Peace.Поръчах си още две флакончета Crazy.Ползвам я в момента и съм изключително доволна.Грима не мърда цял ден Peace.Няма "лъсване" на кожата Grinning. А тези малки флакончета са много удобни, и се използва цялото количество.Няма помпа,която да се разваля и да създава проблеми Mr. Green.
А и цената Money е супер,особенно който ползва и отстъпка.

Аз знам, че и двете са много хвалени...и сега съм раздвоена коя да взема... Crazy

# 25
  • Мнения: 271
Аз имам и двете Crazy.Супер са Peace.Редувам си ги.Но всичко индивидуално-кожа,фин.средства,желания Grinning.

# 26
  • Мнения: 1 165
Аз тези дни ще поръчвам някои неща, но избирам с какво да допалня до 3 продукта.
Относно базите аз искам да си взема течните Метеорити на Герлен, но за съжаление ги няма в Ягодка.Да попитам тези, които пазарят по-отдавна дали изобщо ги е имало?А също дали сте обръщали внимание кога долу-горе се появяват новите продукти, че чакам новия фон дьо тен на Живанши?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз имам и двете Crazy.Супер са Peace.Редувам си ги.Но всичко индивидуално-кожа,фин.средства,желания Grinning.

И коя от двете е по-хубава все пак  Crazy

# 28
  • Мнения: 4 202
Момичета, скоро някой ще поръчва ли от саса?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 231
Аз тези дни ще поръчвам някои неща, но избирам с какво да допалня до 3 продукта.
Относно базите аз искам да си взема течните Метеорити на Герлен, но за съжаление ги няма в Ягодка.Да попитам тези, които пазарят по-отдавна дали изобщо ги е имало?А също дали сте обръщали внимание кога долу-горе се появяват новите продукти, че чакам новия фон дьо тен на Живанши?

Базата на Герлен един-единствен път съм я засичала в Ягодка и то преди мнооооого време, но тогава не успях да си я взема и накрая я купих от тук....пусти мерак  Simple Smile

Аз имам и двете Crazy.Супер са Peace.Редувам си ги.Но всичко индивидуално-кожа,фин.средства,желания Grinning.

И коя от двете е по-хубава все пак  Crazy

Имам и двете и лично аз бих избрала тази на "Смашбокс"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт