Отговори
# 60
  • Мнения: 1 645
Момичета,какво стана с поръчките от края на април ?! На някой пристигна ли вече?!
Моята,пусната на 24 и шипната на 27 април все още я няма.Коренспондирам си с Тереза от Ягодка,опитват се да я трасират,защото аз оттук не мога...за сега без резултат.Дадоха ми срок до 17 юни,до тогава трябва да изчакам за да могат да я проследят и ако не пристигне ще я шипнат наново...но е много неприятно.Още повече,че не е нещо дребно ми са 5 парфюма за над 100 евро,4 от които не са за мен Sad  не се е случвало до сега,затова съм много притеснена.

# 61
  • Мнения: 540
Skrita, Честит Рожден Ден на патерици!

Защо ли са толкова намалени? Да не би да са някоя стара колекция?

http://oth.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/5-color-eyesh … ay/33658/?#DETAIL

точно тези са старички Peace

# 62
  • Мнения: 1 270
Благодаря за пожеланията  Hug

Мими, моите поръчки си пристигнаха благополучно  newsm78 Наистина това забавяне е голямо. Дано дойдат, явно отлежават някъде  #2gunfire като поръчките по коледа

# 63
  • Мнения: 44

vily80, Аз също чакам този крем !Надявам се да не са с изтекъл срок на годност  Rolling Eyes
Намален е на много изгодна цена....
Момичета,най-накрая са изкарали новия крем на Clinique http://www.strawberrynet.com/skincare/clinique/youth-surge-spf-1 … ng/90112/?#DETAIL
Има ли някой някакви отзиви за този крем?

# 64
  • Мнения: 1 645

vily80, Аз също чакам този крем !Надявам се да не са с изтекъл срок на годност  Rolling Eyes
Намален е на много изгодна цена....
Момичета,най-накрая са изкарали новия крем на Clinique http://www.strawberrynet.com/skincare/clinique/youth-surge-spf-1 … ng/90112/?#DETAIL
Има ли някой някакви отзиви за този крем?

Аз вече го пробвах,но не намирам особенна разлика м/у него и Супердефенса Peace

# 65
  • Мнения: 653
Записвам се и почвам да ви чета.
И аз съм на вълна слънцезащитен крем. (Да НЕ Е антиейджинг, защото съм на 27). Чудя се дали да е тониран  newsm78
първо ще прочета какво се писали до тук (за да не повтарям някой въпрос) и после ще ви моля за съвети   bouquet

# 66
  • Мнения: 4 202
Момичета, пак да попитам някой няма ли да прави поръчка от Саса?  Blush

# 67
  • Мнения: 653
Дойде ред и аз да помоля за препоръки за добър слънцезащитен крем (SPF 50 , min. 40) за нормална кожа, млада (т.е. без лифтинг ефект и антибръчки).
Още съм в чуденка дали да е тониран? Вие какво ще кажете?
Мерси предварително на всички озовали се   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 645
За лице ли става въпрос или за тяло?!
Слънцезащитен крем с лифтинг ефект не съм срещала Thinking а ако е без анти-ейдж според мен не е добре.Слънцезащитните кремове са по принцип с анти-ейдж ефект,нали слънцето е основният вредител на кожата и виновник за остаряването и.
УВБ лъчите правят тена или образуват пигмент а УВА лъчите изсушават кожата и я състаряват,така че всеки крем с УВА защита е анти-ейдж.Според последните изисквания всеки един слънцезащитен крем трябва да има лого УВА на опаковката.
Фактор 50 е много висок,за деца например.
За тяло много зависи от кожата но до 30 мисля че е достатъчно,а за лицето по фактор от 30 нагоре не е нужен.
За ежедневието 15-20,за плажа до 30 Peace
Поне този извод съм си направила за себе си...

# 69
  • Мнения: 653
Мими, за лице става въпрос.
Всички казват, че за бременни фактора трябва да е по-висок, защото са по-предразположени към пигментни петна, зачервяване, и т.н.
Аз до сега лятото ползвах хидратиращ с фактор 15, но вече трябва да го сменя, та за това питам за съвет

# 70
  • Мнения: 6 638
 la belle с този съм в момента и ми харесва http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=103667202001
Използвах и една мостричка от тонирания на Биодерма с 50 фактор ако не си бях поръчала Yves Saint Laurent-а щях да си го взема него.
Иди в аптека и помоли за мостра  да го пробваш.

# 71
  • Мнения: 653
Мерси, Iliana!
Може и да го пробвам този на Биодерма докато посъбера мнения за някой друг.
Ти така както си го писала, излиза, че Биодерма е на кантар с YSL, така ли?
(Говоря точно за тези двата крема  Peace)

# 72
  • Мнения: 1 645
Мими, за лице става въпрос.
Всички казват, че за бременни фактора трябва да е по-висок, защото са по-предразположени към пигментни петна, зачервяване, и т.н.
Аз до сега лятото ползвах хидратиращ с фактор 15, но вече трябва да го сменя, та за това питам за съвет

Да,трябва да е по висок ако си бременна и предразположена към пигментни петна.Но аз съм противник на супер високите фактори-защото си е химия,защото запечатват кожата и са изключително тежки.
Мисля,че 30 фактор ще ти е повече от достатъчен,но все пак ще си предцениш сама Peace
На Клиник факторите са много добри,на Виши също...дано и другите ти дадат нясока.

# 73
  • Мнения: 6 638
la belle различни са пробвай Биодермата и ако тонирането те задоволява по добре вземи него .
Аз се мацах с най-високия фактор по време на бременността и пак съм със петна  Close

# 74
  • Мнения: 280
Момичета,какво стана с поръчките от края на април ?! На някой пристигна ли вече?!
Моята,пусната на 24 и шипната на 27 април все още я няма.Коренспондирам си с Тереза от Ягодка,опитват се да я трасират,защото аз оттук не мога...за сега без резултат.Дадоха ми срок до 17 юни,до тогава трябва да изчакам за да могат да я проследят и ако не пристигне ще я шипнат наново...но е много неприятно.Още повече,че не е нещо дребно ми са 5 парфюма за над 100 евро,4 от които не са за мен Sad  не се е случвало до сега,затова съм много притеснена.
Ти да видиш с моята поръчка какво е станало... #Crazy
От любимите ми БГ пощи не са ми изпратили известие, че имам пратка, която е дошла още на 7 май  Shocked
Стояла си е тук 20 дни, никой не я е потърсил и те са я върнали. И най-странното е, че през това време аз проверявах няколко пъти дали е пристигнала в пощата и отговорът ми винаги беше : НЕ!
Нямам думи просто... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт