Холни маси

  • 21 564
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Цитат
Но нямам идея дали има магазини в Сф - в Пловдив фирмата се казва Диван
Maгазинът им на кръстовището на "Богомил" с "Източен" ли е (преди беше 22 карата - кроасани)? Сякаш там съм виждала такава табела "Диван"  newsm78

# 16
  • Мнения: 846
Иии, много сте готини веднага се отзовавате  Hug,

Ева, Явор азотдавна ги преслушах там съм си заплюла една ниска част за хола  Laughing. Ние с теб обикаляме в различни дни едни и същи магазини  Laughing

Сиренце, то и моята маса отива към 500, ама не ми се дава за стъкло толкова много значи  Rolling Eyes

Корсет, сайта е много готин,  bouquet  дано си намеря превоз до там в близките дни, че скоро ще пътувам  Confused

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Цитат
Но нямам идея дали има магазини в Сф - в Пловдив фирмата се казва Диван
Maгазинът им на кръстовището на "Богомил" с "Източен" ли е (преди беше 22 карата - кроасани)? Сякаш там съм виждала такава табела "Диван"  newsm78

Да, единият е там, но по-големият е на Брезовска зад бензиностанцията  Peace

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Сиренце, то и моята маса отива към 500, ама не ми се дава за стъкло толкова много значи  Rolling Eyes

Ето линк, имат намаление на определни артикули -50%, моят диван е оттам  Mr. Green успях да смъкна още 10%, щото беше леко надраскан отзад  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 846
Звъня на тези от Коси, не си дигат телефоните, писах и мейл дано да ми отговорят, че много си харесах една масичка, но искам да знам цена, че са ми доста далече. Сиренце, мерси и на теб за линка  Peace

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Звъня на тези от Коси, не си дигат телефоните, писах и мейл дано да ми отговорят, че много си харесах една масичка, но искам да знам цена, че са ми доста далече. Сиренце, мерси и на теб за линка  Peace
На мен са ми близко, ще ги пробвам след работа, дано работят поне до 7ч.

# 21
  • Мнения: 269
Мойто не е съвсем по темата, щото не е холна маса типична, но търся нщ такова http://international.calligaris.it/catalogo_zoom.asp?percorso=5& … 5&cprd=CS/377
т.е. хем да се сгъва, но сгънато да е мн малко, да е на колелца (че да го търкулна настрана до една стена), а разгънато доста голямо, така че да става за трапезарна маса, да е или венге, или много светъл цвят....
Та ако някой знае къде и/или ползва и има опит - да казва Simple Smile
А принципно Calligaris (http://international.calligaris.it/catalogo.asp) имат интересни маси, но цените май отиват към 1000, но пък съм чувала добри отзиви за качеството от специалисти де....

# 22
  • Мнения: 846
Еййй, Сиренце ако можеш питай за този модел, води се 009, много ще съм ти задължена  Hug

http://www.cosystyle.eu/cosy/2008-09-21-21-20-13/category/8-tables.html

На вторият ред кръглата бяло и черно. Интересуват ме цена и рамер  Praynig

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Еййй, Сиренце ако можеш питай за този модел, води се 009, много ще съм ти задължена  Hug

http://www.cosystyle.eu/cosy/2008-09-21-21-20-13/category/8-tables.html

На вторият ред кръглата бяло и черно. Интересуват ме цена и рамер  Praynig

Ок, нямаш проблем ще питам, стига да работят докато стигна, че трафикът е...  Sick

# 24
  • Мнения: 846
Сиренце, май не си ходила, а и от фирмата никакъв отговор на мейла ми няма  Close опс, дигнаха и точно тази маса я е нямало, но струва около 1000лв. май не са много евтини ...

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 11:43 от jalana

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
jalana, писах на лични
За да не е спам, ходих до Бо Концепт, имат невероятни масички за кафе, влюбих се в това и това. Гледах подобна на стъклената  в Явор, обаче отблизо нямат нищо общо. Хубавото си е скъпо и туйто.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 653
Сиренце, знаеш ли каква е цената на втората маса?

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сиренце, знаеш ли каква е цената на втората маса?
Знам  Mr. Green няма да ти хареса, всичките холни маси са по 1000 и кусур лева, а помощните масички почват от 500лв  ooooh!
Ето разгледай и останалите холни маси.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 653
Благодаря, разгледах ги още преди и харесах и други, например тази
Мъжът ми каза, че може да я направи без проблем   Hug
Като не можем да си ги позволим поне можем да си откраднем идеята   Mr. Green

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Благодаря, разгледах ги още преди и харесах и други, например тази
Мъжът ми каза, че може да я направи без проблем   Hug
Като не можем да си ги позволим поне можем да си откраднем идеята   Mr. Green

Да скове и една за мен, а  Mr. Green То и аз крада идеи, ама като няма кой да ми ги работи  Mr. Green
Фирмата, от която си поръчах кухнята и мебелите (всичко по поръчка  Sick , че няма място  ooooh!) ми казаха ок.600лв за тази масичка, само че отдолу борда е по-голям и е етажерка, рамзерът е 60х60  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт