Жената зодия Риби - 5

  • 10 796
  • 365
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
Смей съ ти , смей съ..... #Cussing out Тва да няма един човек да ми купи цигари начииии  hahaha

# 76
  • Мнения: 155
хахаххахахах,пушачка такава. hahaha Joy
та нур,чудя се аз дали нещо настава по света та напоследък доста лоши инциденти стават. newsm78

Ивка, и аз съм тука мило. Какви инциденти бе?  newsm78 Я сподели

# 77
  • Мнения: 5
настава. но темата е сложна. Религия, политика, геология, космология.... newsm78 Мдам

Ива, кажи на шефа ти да ти позволи скайп! Да не дойда го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 78
  • Мнения: 5
Какви сте в леглото според зодията

РИБИ

Чувствени, интуитивни и емоционални, Рибите правят любов с цялото си същество. Често сменят партньорите си, но открият ли любовта, остават верни докрай. Готови са на всякакви експерименти. Откровени са и очакват същото от партньорите си.
Той: Пасивен в секса, предпочита партньорката му да бъде активната страна. Готов е на всичко, за да достави максимално удоволствие на партньорката си. Обича любимата му да се явява в спалнята, облечена с еротично бельо.
Тя: Изключително артистична и женствена, тя иска да бъде прелъстявана всяка нощ. За нея сексът не е просто сливане, а изкуство, което трябва да се овладее до съвършенство.
Ерогенни зони: Пръсти, шия, гръб. Леките ухапвания и драскания с пръсти по гърба ги побъркват от удоволствие.
Дежурната Рибешка фраза след секс: Ааааа.....Как спомена, че се казваш?
 oops
Перфектно съвпадение: Скорпион, Телец, Козирог, Рак

# 79
  • Мнения: 370
Какви сте в леглото според зодията

РИБИ

Чувствени, интуитивни и емоционални, Рибите правят любов с цялото си същество. Често сменят партньорите си, но открият ли любовта, остават верни докрай. Готови са на всякакви експерименти. Откровени са и очакват същото от партньорите си.
Той: Пасивен в секса, предпочита партньорката му да бъде активната страна. Готов е на всичко, за да достави максимално удоволствие на партньорката си. Обича любимата му да се явява в спалнята, облечена с еротично бельо.
Тя: Изключително артистична и женствена, тя иска да бъде прелъстявана всяка нощ. За нея сексът не е просто сливане, а изкуство, което трябва да се овладее до съвършенство.
Ерогенни зони: Пръсти, шия, гръб. Леките ухапвания и драскания с пръсти по гърба ги побъркват от удоволствие.
Дежурната Рибешка фраза след секс: Ааааа.....Как спомена, че се казваш?
 oops
Перфектно съвпадение: Скорпион, Телец, Козирог, Рак
rotfImbo smile3532
настава. но темата е сложна. Религия, политика, геология, космология.... newsm78 Мдам

Ива, кажи на шефа ти да ти позволи скайп! Да не дойда го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ми да му кажа нур,ама после ще ме ritnik ами виви,говоря за инциденти като тези дни,земетресения,свински грипове,катастрофи,и т.н ooooh!не ти ли прави впечатление?

# 80
  • Мнения: 5
Много си харесвам гърба, начиииииии  smile3521 Де да можеше да имам два-три..... smile3508  love001


П.П. Нели, видяхте тука. Давай скайпа си на лични


За доброто ви настроение  Mr. Green

http://www.vbox7.com/play:40a78a69

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 15:53 от NUR

# 81
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
NUR  не мога да ти дам скайп,защото съм го махнала заради моя младеж/разбирай чадото/.пък и ходя на работа,а там нямам интернет,та така че няма да мога да си чатя с вас!това е положението!а пък и в момента се опитвам да подтисна страха си от това,че ще загубя работата си и така.............. Sad

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 16:24 от nelly6900

# 82
  • Мнения: 1 798
Дзаааак Hug

# 83
  • Мнения: 5
Нели, съжалявам....аз така бях уволнена преди година и знам какво е....Деликейт, щи дам аз 5 дзак-а на тебе!  Mr. Green Давай скайпа

# 84
  • Мнения: 1 798
Давам го,ще ти пратя на лични Grinning

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 347
NUR, пускам си картата тук, пък като успея и по мейл ще ти я пратя  Hug
Благодаря ти отново за всичко, което правиш за всички нас   bouquet

# 86
  • Мнения: 5
Бени - скайп?  newsm78

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 347

Изживявам се още като ' родилка тире кърмачка' и туй ми пречи да се разхвърлям съвсем... като ми помине  Mr. Green първа ще се пиша там Simple Smile

# 88
  • Мнения: 5
Да, верно - ок, сори не съобразих.  newsm78

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 347
Прибавих гостите на заглавната страничка Simple Smile

Хайде и всички останали да заповядат  Hug

Включвам се и в призива да се върнат да пишат и останалите Рибки, липсвате ни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт