Рейки - тема 2

  • 74 487
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6
Здравейте! Simple Smile Дължа много на тоя форум. Благодарение на една приятелка изчетох цялата тема на един дъх,  за 2 дни си намерих мастера и сега чакам с нетърпение да взема трето ниво. Няма да задълбавам, толкова много е казано, че едва ли ще кажа нещо ново. Само: Да Рейки е Чудото, от което имах нужда!
Не обичам много да пиша по форуми, но си позволявам да направя едно предложение и много се надявам да ме подкрепите и да се обединим в една могъща сила.
Та предлагам да си изберем един ден от седмицата и в едно и също време, за 10 минути примерно да даваме Рейки на майката Земя. Да го правим редовно и да дадем всичко от себе си!
Какво милсите? Можем ли да си подадем ръце, където и да сме по света.

Имаше едно предложение цитирам: "по мои сметки това прави 1:33 нощес (за България), ако някой иска да се включи". Ако искате да се включим там, ако искате да си направим друго, българско. Аз лично ще участвам и в двете.
Благодаря Ви предаврително!
И най-вече благодаря на моята мастерка за всичко!!!
Светлина и Любов!

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 19:21 от lz3mi

# 466
  • Мнения: 620
lz3mi , добре дошла в семейството на Светлината . Много се радвам за теб и аз ще се включа.

# 467
  • Мнения: 730
Здравейте! Simple Smile Дължа много на тоя форум. Благодарение на една приятелка изчетох цялата тема на един дъх,  за 2 дни си намерих мастера и сега чакам с нетърпение да взема трето ниво. Няма да задълбавам, толкова много е казано, че едва ли ще кажа нещо ново. Само: Да Рейки е Чудото, от което имах нужда!
Не обичам много да пиша по форуми, но си позволявам да направя едно предложение и много се надявам да ме подкрепите и да се обединим в една могъща сила.
Та предлагам да си изберем един ден от седмицата и в едно и също време, за 10 минути примерно да даваме Рейки на майката Земя. Да го правим редовно и да дадем всичко от себе си!
Какво милсите? Можем ли да си подадем ръце, където и да сме по света.
Имаше едно предложение цитирам: "по мои сметки това прави 1:33 нощес (за България), ако някой иска да се включи". Ако искате да се включим там, ако искате да си направим друго, българско. Аз лично ще участвам и в двете.
Благодаря Ви предаврително!
И най-вече благодаря на моята мастерка за всичко!!!
Светлина и Любов!




Прекрасно предложение, изпълннео с много сила и всеотдайност.  newsm10  bouquet
Да дадем на Майката Земя нашата безусловна любов, ще участвам с най-голямо удоволствие, за  да го осъществим.
Ако желаете нека е сряда- средата на седмицата в удовбен за всички час. Има ли други предложения?

# 468
  • Мнения: 133
 Grinning  И аз дължа много на този форум,вече си имам Мастер и съм с първо ниво, много съм доволна,за което и Благодаря от сърце  Hug   ,за земята и аз съм съгласна,но ми трябва още малко опит  Rolling Eyes
 Най-вече на Рейки
    bouquet

# 469
  • Мнения: 730
Момичета, остава ли уговорката ни за сряда  в 12,00 на обяд? Има ли и други предложения?  Simple Smile

# 470
  • Мнения: 4 414
аз съм ОК. сряда е хубав ден за такива начинания Simple Smile

# 471
  • Мнения: 6
Аз съм съгласна! Simple Smile Нека и другите да си кажат мнението!

# 472
  • Мнения: 624
И аз съм съгласна!  Heart Eyes  Нямам много голям опит с Рейки и дори не зная как трябва да го направя, но ще го карам на интуиция и вътрешно чувство!
 Hug

# 473
  • Мнения: 554
Еднакво удобен час за всички трудно ще се намери  Wink. Ако искате, просто през времето и пространството да насочваме енергията към един и същ час, т.е. всяка сряда, 12 на обед (независимо от това кога сме я пуснали). И ... да пращаме не само на майката Земя, но и на нашето правителство... Мисля, че и двете неща са еднакво важни за общото ни благоденствие и вземане на решения, които ще са полезни за България.

Който се чуди как да го направи, поствам отново от темата за състоянието на планетата и какво можем да направим за нея-2 примерни насоки за формулировки, към които да се изпраща енергия. Може да си представяте Земята като глобус, а България като картата, която всички познаваме:

Изцеление и изчистване на планетата, нейните води и атмосфера
Изцеление на всички представители на растителния, животинския и минералния свят
Решение на всички екологични проблеми
Откритие на нови източници на енергия
Спиране на абсолютно всички бойни и терористични действия
Мирно съществуване и честни политически взаимоотношения
Спиране на опитите и използването на всички видове въоръжение
Повишаване нивото на осъзнатост на цялото човечество
Смекчаване движението на земната кора при прехода
Минимални изменения на климата при предстоящия преход
Създаване на решетка на светлината около Земята
Пълно разбирателство и обединение с новите деца
Изпълнение на реформите в здравеопазването, образованието, законодателната и изпълнителната власт във всички социални сфери
Абсолютно самоизцеление и изцеление на човечеството
Сътворяване на най-хармоничния сценарий на прехода в следващото измерение
Привличане на изобилие в моя живот
Напредък в кариерата (създаване на собствено предприятие)
Поява на единомишленици в моя духовен път
Ясно осъзнаване на жизнената цел
Засилване на интуицията, проява на екстрасензорни способности
Хармонизация на фините енергийни тела и чакрите на моето тяло
Активация на моята ДНК
Съединение с моето Висше Аз
Хармонизация на материалното и духовното в моя живот
Постоянен контакт с ангелите хранители
Хармонизация на моите мъжки и женски енергии
Интеграция на интелекта и интуицията
Успешно материализиране на идеите ми в реалния живот
Съчетаване на съвършено здраве, идеално тегло, безупречен външен вид
Благополучие за семейството ми, за мен и за приятелите ми, чудесни взаимоотношения, спокойствие и хармония, разбирателство, осъзнатост и духовност, физическо изцеление и изцеление на всички нива и тела, изчистване на кармата от предишните животи

Потокът на изобилието тече непрекъснато към мен и аз съм в непрекъсната връзка с неизчерпаемия източник на материални блага.

# 474
# 475
# 476
  • Мнения: 624
О!  Embarassed Извинявайте и аз пропуснах! Чак сега се стих като отворих темата. А, се чудих към обяд защо ми изтръпнаха ръцете от самосебе си... Thinking  Дали е възможно подсъзнателно да съм включила Рейки?

eldivine  Hug , благодаря ти за съвета! Следващата сряда ще се възползвам от него и се надявам този път да е на съзнателно ниво!

# 477
  • Мнения: 65
Изпълнението на Божията Воля подразбира Благото на всички същества. Той знае най-добре за нас. (И колко да се движи земната кора) Simple Smile


Така че хармония, мир и осъзнаване е добре според мен, други неща има кой да регулира.

# 478
  • Мнения: 554
Освен Божията воля, човекът има и свободна воля. Затова сме я и докарали дотук. А Божията воля в хармония със  свободната воля върши чудесата  Wink

# 479

Общи условия

Активация на акаунт