Разделно хранене - част 37

  • 14 934
  • 387
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 999
Добрутрууууу и ей на това му казвам страхотен старт на деня  Hug

Алексче благодарение на теб мила  Hug
Сега грабвам чаша кафе и изчезвам  Hug
Антоан изобщо дори не трябва да се съмняваш, че ще се справиш, нали ти казах - целуната си от Бога и си дарена със златни ръце и талант  Hug

Сладурки всички поред ви целувам и  Hug

# 346
  • Мнения: 1 227
Здравейте момичета Hug
Бройте ме вече официално завърнала се в редиците на рх  Grinning
С упражненията още няма да почвам, но и това ще стане скоро.
Сезонът на почивките дойде, много моля тези от вас, които ще почиват, да го направят и за мен /Алексче,  Heart Eyes/. Тази година ще пропуснем това упражнение, макар че нищо не се знае.
Оставям ви, отивам да простирам, трябва да измисля как да сготвя едни тиквички за обяд, а и не е лошо да се разходим с децата навън, докато не е заваляло.
 Hug всички

# 347
  • Мнения: 559
Привет ,момичета!

Работата с тортите е много сериозна.Предизвикателството е огромно и напрежението също.Не съм яла и спала(то хубаво за фигурата де) от притеснения.Просто защото това е ново за мен и е нормално да съм изплашена,а аз обикновено не се плаша лесно!!!
Тук съм иначе и ви поздравявам за хубав ден,пих кафето на Алекс и ви Hug

# 348
  • Мнения: 1 501
Аз откакто се оправих вече се върнах на 52 кг . Нямам нищо против де , предпочитам да съм здрава , ама аз наблягах и на храна тия дни , за да се възстановя . Искам да кажа , че спя повече от прекрасно и сладко и се надявам вече да съм минала тоя гаден период . Очертават ми се много приятни срещи с приятелки , които рядко виждам , защото не живеят в БГ , ще си направя надявам се вече първата баня и така . Абе днес ми е свежарско и имам настроение  Grinning. След малко ще хапвам филийки с кашкавал . Трудно ми е да измислям какво да готвя , не ме мързи да го направя , а да го измисля .
Алексче и ние искаме да идем на почивка за няколко дена някъде , но приятелите ни,с които щяхме да ходим се отметнаха и сега само двамата може с половинката ама той не е много по ходенията , че да видим как ще го навивам  Grinning. Ох айде момичета , отивам малко да работя и ви  Hug.
Дундичка как си мила  Hug?

# 349
  • Мнения: 48
  bouquet   хубав ден, момичета!

Аз май наистина минавам за по малко напоследък, ама не си доспивам през ноща, защото малкия се буди на всеки два часа и така ми разбива съня...а после през деня не винаги успявам да си дремна. Все пак мисля, че издържам, защото се храня с внимание и имам сили. Оооо...не че съм съвсем разделна, ама съм внимателна и се получава добре    Simple Smile

Сега съм се присетила да ви питам как хапвате варена царевица. Аз много я обичам, ама освен само царевица или царевица в салатата не съм се сетила как по друг начин може да се яде    Thinking   преди време опитах царевична крем супа и ми хареса, ама май имаше мляко в нея, те не е разделна    Wink

Благодаря за чайчето тази сутрин, Алекс   Simple Smile 
 Hug   Елизабет

Отивам да приготвя обяда - супа от пуешко месо с тиквички   Flutter   лична импровизация    Crazy

# 350
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Здравейте Simple Smile Пак съм на линия, но понеже два дни ще сме вкъщи с малкия. Някакви кашлици почнаха във вторник.
Антоан, гледайки тортите ти преди известно време, си мислех дали е възможно да се направи разделна торта. Дали ти се е въртяла такава идея?
Сутринта много се прецаках да ям баничка и сега имам киселини. И се чудя защо я ядох.

# 351
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен!като чета ,че все дъждове валят при вас се чудя,тук във Варна няма и капка незнам от кога..доста време вече,добре,че е вятърът ,че иначе незнам..многооооо е горещо.Нещо напоследък много "странични "неща започнах да хапвам...като неразделна пица и малко сладко...

Алекспипер с доматен сос нали е разделно..и доматите и пипера са зеленчуци,поръсвам с малко сирене отгоре..?И след ядки(сл.семки),колко интервал трябва да има до следващото хранене..?Благодаря предварително Simple Smile

А на мен лично много ми се ходи на планина,обожавам я,влюбена съм в нея:)последно откомври минах през целите Родопи

..междудругото ако Ви се разглеждат снимки от моите пешеходни преходи из Българските планини ще Ви дам линк към снимките ми.

Закотвих на 65,400 и не мърдам,ту надолу,ту нагоре..по-трудно започнах да свалям..май не съм стриктна..поотпуснах се..Sad

# 352
  • Мнения: 1 380
Здравейте момичета,
не съм ви чела от доста време, признавам си, но преди малко се върнахме от Обзор.
Ей, голям таралеж си сложих в гащите, като взех и Калина с нас на почивката Crazy Crazy Crazy....то не беше хич почивка за мен, но както и да е ....все пак имаше и хубави моменти.
Скоро пак ще заминавам по прованса.
Целувки на всички и отивам да ви чета назад. Heart Eyes
Аз съм си все така разделна, е малко прегрешавах, но малко....

# 353
  • Мнения: 74
Oще един въпрос,че все нямам мн.време за писане:Ако консумиран един плод примерно праскова,след плодовете зная,че трябва да има 40 мин до следващо хранене,но ако плодът е един и същ и е консумиран след 15 мин..това разделно ли е?Въпросът ми се отнася и за риба -примерно със салата.Тази вечер нямах време да хапна риба със салата(детето е мн.неспокойно)та първо на две на три рибата изядох а след 30 мин когато заспа довърших вечерята със салата.Въпросът ми е :Нали риба +салата е разделно.т.е салатата се явява неутрална(краставици и домати).Има ли голямо значение дали ще се консумира наведнъж с протеините или 15(30)мин след тях????Дано да сте разбрали въпроса. newsm78 Thinking

# 354
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Oще един въпрос,че все нямам мн.време за писане:Ако консумиран един плод примерно праскова,след плодовете зная,че трябва да има 40 мин до следващо хранене,но ако плодът е един и същ и е консумиран след 15 мин..това разделно ли е?Въпросът ми се отнася и за риба -примерно със салата.Тази вечер нямах време да хапна риба със салата(детето е мн.неспокойно)та първо на две на три рибата изядох а след 30 мин когато заспа довърших вечерята със салата.Въпросът ми е :Нали риба +салата е разделно.т.е салатата се явява неутрална(краставици и домати).Има ли голямо значение дали ще се консумира наведнъж с протеините или 15(30)мин след тях????Дано да сте разбрали въпроса. newsm78 Thinking
Абе,миличко бе,нИ сЪ вманиачавай толкУ   Laughing  .Нищо престъпно не си направила.Спокойно   Peace   .Естествено,че е разделно,та аз понякога ям по половин час,значи ли това,че не ми е разделно яденето    Laughing   ,не разбира се.А прасковите можеш да ги водиш все едно са на едно ядене,все пак какво са 15 мин.?Айде,споко .

# 355
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Gali_ , плодове може да си хапваш по всяко време и с интервали, те се разграждат много бързо.
След ядките е добре да се изчака 3- 4 часа ,трудносмилаеми са.
Доматите принципно не са препоръчителни, когато са подложени на термична обработка, но в малки количества не е фатално.
Може да ги сложиш в края на готвенето .
За рибата и салатата, не е проблем първо едното и после другото.
sladkish4e,  затъжихме се за теб Hug.
Завидях ти за моренцето, нищо, че детето не те е оставило да почиваш.... Grinning
После пък ще ти липсват тези години/ моите деца нали са вече големи .../
Мим4е, с тази твоя баничка си спомних за моята етърва, много ги обичаше и ме помоли да я ограничавам ,за да не напълнее по време на бременност.
Тогава работехме заедно и една сутрин я виждам да се носи, потънала в блаженство - в едната ръка държи баничка, а в другата поничка hahaha.
Аз така съм я погледнала, че на нея и приседнало ooooh!. Извиних и се и повече не и направих забележка .
И до ден днешен си ближе раните, не може да ги свали тези килограми.
Нищо де, една баница не е кой знае какво, пък и на теб не ти е понесло.
Даме оздравява ли ?
@->-- wild flower , аз царевицата си я хапвам отделно или в салата ,трудно я съчетавам с други храни.
Малкият на колко стана ,не започна ли повече да спи нощем?
Моите деца и те бяха такива, много малко спяха.
Elizabett, 52 килограма си е супер, важно е ти да се чувстваш добре .
antoan2006,  направи ли тортите, нали ще ги покажеш? Praynig
Dundy Sladurska,  свърши ли си работата ?
Мади, дъщеря ми беше на три месеца като я заведохме на море  Grinning.
Госпожо, Ками, Сладунче, Мишенце, Лени  Hug Hug Hug Hug
На всички- прекрасен и успешен ден Hug!


# 356
  • Мнения: 1 227
Добро утро и от мен Hug
Алекс, Grinning благодаря за кафенцето. Веднага бих тръгнала за морето с децата, възрастта на Анди не ме притеснява, други са факторите...
Сладкишче, много си лаконична. Връщаш се от моренце, а нищо не казваш Hug
Мимче, баничките така действат на бременните разделнички Grinning Бързо гонете кашлицата Hug
@->-- wild flower, минавай за повечко Hug
Много липсващи имаме, дано се появят скоро Sad
След малко изчезваме по разходки и по-късно, ако имам време, пак ще мина да ви видя. На всички  Hug и приятен ден.

# 357
  • Мнения: 63
Добро утро  Hug.
sesa_bg_bs,  благодаря ти за информацията Hug.
Харесах Аполон, защото има доста спортни съоръжения, тенис кортове, голяма фитнес зала ,4 басейна и тнт ...
Вси пак аз гледам само снимки, а на тях комплексът изглежда доста добре.
Също и цените ми харесаха. Май е най- добре на място да се огледа и да се направи избор.
   

Добро утро разделнички
Алекс аз малко те заблудих
но просто аполоните са много може би 1-2-3 и аз  изказах мнение за единия които се гледа от пътя и е много смотан но сега им разгледах сайта и съм ходила на място много е хубаво има прекрасни рози наистина има игрище и детска площадка която лично сме  посещавали
избора ти е добър.
Днес при нас времето ни е м много нацупено а аз почивам и сме решили малко до Бургас на шопинг да ходим
и да се оплача 1 седмица не ядах млечни и глутенови(хлебни) и бях смъкнала 1-2 килца и сега  си хапвах сиренце 1 седмица и веднага  килце качих
пустите му млечни

чао за сега от мен
хубав ден

# 358
  • Мнения: 559
Добро утро,момиченца!!!

С едната торта се преборих и я надвих!Много съм щастлива.
Започвам втората.Сега обаче малчугана-младеж иска разходка и отиваме на парка да играе.Като го изморя,тогава тортата я захващам!
Сега да ви поздравя поименно...

Elizabett -Много е хубаво,че си оздравяла.Вярвам,че и разделното хранене подпомага и засилва имунитета така бързо! Hug
Мади -Защо така завърнала се?Та ти си си наше момиче,ние не сме те отписвали така че се радваме че пишеш! Hug
Dundy Sladurska -Ти малко ми липсваш.Рядко се появяваш и ти благодаря че все ме хвалиш!Както се казва-От твоите уста-в божиите уши!!! Joy
@->-- wild flower -Доста мислих благодарение на твоето питане за варената царевица!!!Стигнах до извода,че е трудносмилаема в този си вид но ако гледаме това,че от царевицата се прави брашно,дали пък не е от групата на въглехидратите!?Нека и другите да кажат какво мислят по въпроса!? Rolling Eyes
Мим4е -Мисля да сътворя нещо сладко и разделно и ще ви го представя съвсем скоро.То е разработено вече и ще го предложа когато имам време! bowuu
Gali_ -Избягвам тази комбинация (лично аз )от домати и чушки,защото имам ужасни киселини после.Направо ми изгарят стомаха.Но ти ако ги понасяш добре-супер.Прати линк за снимки от планината.Аз обожавам Девин и всяко лято сме там-имаме вила.Давай да видим и твоите!!!Това,че си дояждаш вечерята по-късно не е голям проблем.Много си стриктна.Като мен!То и enze ти го е казала вече! Hug
aleks -Благодаря ти много за кафенцето.Много ясно,че ще се отчета със снимки но понякога не ми се иска да ви занимавам с това,защото все пак ако някой обича сладко може да се изкуши и после аз да съм виновна Embarassed
 Hug Hug Hug

Ето снимки...
http://picbg.net/pic.php?u=6104gypZY&i=328439&file=.jpg
http://picbg.net/pic.php?u=6104gypZY&i=328893&file=.jpg
http://picbg.net/pic.php?u=6104gypZY&i=329393&file=.jpg
http://picbg.net/pic.php?u=6104gypZY&i=327649&file=.jpg

# 359
  • Мнения: 159
Добро утро, мили мои разделнички!  smile3525

Отдавна не съм писала, но не мислете, че съм ви забравила. Просто не ми остава време да влизам.

Алекс, това, за което исках да стискате палци, вече се случи - в Лондон съм. Тук ще прекарам лятото, но все пак съм на работа.

Иначе съм си разделна, с по някое прегрешение, разбира се. Ям три пъти на ден, сутрин задължително плод. Обикновено времето ми стига за ябълка или банан, но днес изядох едно манго.  newsm03
Меря се всеки ден, варирам между 52-53.

Не съм чела назад, просто нямам време, но се надявам всички да сте здравички. Много хубав ден ви пожелавам и да не ме забравите напълно.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт