Отговори
# 15
  • Мнения: 1 343
Е ми то и Брук за малко за много ама не спа с Ник , но я изкараха каква ли не Simple Smile
И сама видя как днес беше обвинена , че търси как да прелъсти Рич  ooooh!
Не спи с Ерик ама пак изкараха , че си играе с него при положение че той знае как стоят нещата .
ОМРЪЗНА МИ ОТ ТРОЙНИ СТАНДАРТИ станаха вече.

# 16
  • Мнения: 1 218
Ами Стеф , надуши всичко това и отново позна :

То не беше шумно дишане, влажни погледи, горещи реплики - "Искам те ", "Ти си този , който ....  #Silly"  и прочие ...

Не си спомням Тейлър да ги е говорила такива с Хектор  newsm78

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ами нали Ридж и каза, че не е облечена като за чай Laughing..видя той, ама ако беше видял разголеното рамце по-остричко щеше да реагира май Laughing Wink

Miriel, до довечера ще драсна нещо и за Везните Peace..Там малко са ми личните наблюдения..никога не съм имала близки контакти с Везни..(изключая една Везна дето ми беше хвърлила очО преди доста години Laughing)

# 18
  • Мнения: 3 818
Е ми то и Брук за малко за много ама не спа с Ник , но я изкараха каква ли не Simple Smile

Ако щеш вярвай, но точно като пишех за Тейлър си мислех, че ситуацията с Брук и Ник беше аналогична, явно мислим в една посока Wink

# 19
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Ама момичета, какво става днес  smile3514 ? Къде е мис арк?????? Ние дето сме на работа как да разберем какво става? Защо никой не разказва серията  smile3507

# 20
  • Мнения: X
Цитат
Бягам ама дали не бегам бързо я да взема да си оскубя перушината да види голичко че да се понатисне
Е,кой гледа или чува избирателно?!Тейлър му каза още преди да чуят Рич,че иска да е с него,ама не така,като отмъщение един вид /мисля,че каза да не е от слабост/.Т.е. директно си му намекна ,че неговата няма да стане.Поне не тази вечер.По-ясно накъде?

Djindjari ,     bouquet    

Miriel , аз пък се чудя защо си ми толкова симпатична ,въпреки разликите в мненията...    Hug  

Izida , не знам точен час,но около 4-5 часа рано сутринта в неделя.Ще чакам хороскопа с нетърпение.

Цитат
Стеф пак подушва нещо , и отново ще бъде права
И аз това им казвам,ама те ,не та не...
Цитат
Интересното е, че сме една и съща зодия с Краси и въпреки това сме на коренно различни мнения по отношение на Брук
И тук следва да си призная нещо:Преди да попадна на темата,имаше моменти ,когато ту ми допадаше Брук,ту не.Но като видях с каква страст я защитавате тук,дори и когато е грешна като дявола,много ме амбицирахте да ви покажа колко лоша е всъщност.    Mr. Green    
И как от привидната доброта на даден човек могат да произлязат само лоши неща.  





# 21
  • Мнения: 1 343
Хехех краси с една дума си фенка на Тейлър не заради нея а заради Нас Simple Smile защото си сметнала 4е Брук има достатъчно подръжка  smile3534

# 22
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Но като видях с каква страст я защитавате тук,дори и когато е грешна като дявола,много ме амбицирахте да ви покажа колко лоша е всъщност.    Mr. Green    

Ами нищо всъщност не ни показваш..това, което повтаряш, доста често няма нищо общо със случващото се във филма Peace

прати ми на лични дата, месец и година на раждане, както и град на раждане..чак хороскоп няма да мога да направя де Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 9 979
мис арк  Hug

И тук следва да си призная нещо:Преди да попадна на темата,имаше моменти ,когато ту ми допадаше Брук,ту не.Но като видях с каква страст я защитавате тук,дори и когато е грешна като дявола,много ме амбицирахте да ви покажа колко лоша е всъщност.    Mr. Green   
И как от привидната доброта на даден човек могат да произлязат само лоши неща.   


Хахахахаах, ще си признаеш ти  Peace
Ако сега и малко се отърсиш от вредното влияние на баба Стеф, ще видиш, че нито Брук, нито ние сме толкова черни Simple Smile
И също ако решиш да погледнеш обективно, ще видиш, че не защитаваме сляпо Брук и сме първите, които ще посочат грешките и лошите неща, които е направила. .
За съжаление сме и единствените, които посочват грешките и на другите персонажи...
Днес разговорът определно върви в много приятна посока (нищо че има опити за саботаж  Wink)

ПП Страхотно заглавие!

# 24
  • България
  • Мнения: 757
 Popcorn pletka

# 25
  • Мнения: 1 343
Лана кажи моля ти се че със саботажа не визираш мен плс плс . Опитвам се да съм по сдържана  Embarassed

# 26
  • Мнения: 4 496
Заглавието не ме кефи newsm78

Мис Арк   bouquet  (ти да не си отишла в отбора фенки ?)


 smile3521
Според един тест една Брук се криела в мен. Преминах отвъд със съвсем малка крачка. Явно малко ми е трябвало. Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 9 979
Лана кажи моля ти се че със саботажа не визираш мен плс плс . Опитвам се да съм по сдържана  Embarassed

Шегуваш се, нали? Разбира се, че нямам теб предвид! Heart Eyes


Вие с мис арк, да не сте нещо братовчедки  hahaha

# 28
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Лана кажи моля ти се че със саботажа не визираш мен плс плс . Опитвам се да съм по сдържана  Embarassed

Не си, не си ти, спокс Wink Grinning

# 29
  • Мнения: 660
Заглавието не ме кефи newsm78
Много си е добре даже! То не може само "Лошо, лоша Брук"
Още като я видях докторката как припряно навличаше разни пижамки за Хектор ми се искаше нещо такова да е заглавието, но явно някой друг се е сетил. Аз така или иначе я проспах цялата 31 тема, но виждам, че има и нови добри ДиК фенове. Fairy thumbsup
Ето пак напускам, че малкия гладник не чака newsm32
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора. smile3555

Общи условия

Активация на акаунт