Отговори
# 405
  • Мнения: 1 343

А на баба ви Брукич пак и влезе в действие лявото око.....търкулнаха се любовните сълзи smile3518.....Еййй много двулична значи.....хем иска да набута дъщеря си с човек, който явно не я обича......хем едвам се сдържа да не му се хвърли на врата. #Cussing outДо последно се е надявала, че Бриджит няма да го приеме....ама за да излезе чиста и добра майка и да кажат ама тя не го искаше Брук и направи всичко възможно......ах не е виновна тя/както винаги/.....дрън- дрън blahblah.......Толкова го иска, че две не вижда....ама айде нали не може все тя да е виновна.....сега е на ред Тейлър да е виновна за всичко....че се опитва да налее малко разум в ситуацията..... Thinking

 ooooh! А Тейлър като си беше хванала гащичките с ръка , че да не паднат като гледаже с поглед на плачеща крава Хектор Колко добра беше че се сдържа да не го изпраска като за последно  #Crazy
Не няма да пиша повече и на работа ме ядосват и ако почна да пиша ще стане мазало Sad Не искам да съм СТЕФКА не искамммм.

# 406
  • Мнения: 1 425

Тази серия нищо особено не направи или каза, обачеее пак е крива.

Ееее хайде стига бе Whistling......ти ако беше на нейното място и разбереш, че дъщеря ти се събира отново със съпруга си ще ревнеш ли от мъка просто така......без причина.... ooooh!То си беше просто очевадно.....толкова и стана мъчно че Ник се върна при Бриджит....в очите Ник имаше същата мъка.....на двама влюбени които се разделят заради обстоятелствата.....еее и това ако не сте видели.... ooooh!

# 407
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
....хем иска да набута дъщеря си с човек, който явно не я обича......

Това пък как така е явно Rolling Eyes Ник колко пъти каза, че обича Бриджит, никога не е споменавал, че не я обича..

Ако ще си правим лични интерпретации въпреки репликите на героите аз тогава да кажа, че Тейлър щеше да се сборичка с Хектор в леглото ако Ричко не ги беше притеснил..нищо, че му говореше как неискала по този начин да се случват нещата и други..бла бла.. Crazy

# 408
  • Мнения: 1 425

А на баба ви Брукич пак и влезе в действие лявото око.....търкулнаха се любовните сълзи smile3518.....Еййй много двулична значи.....хем иска да набута дъщеря си с човек, който явно не я обича......хем едвам се сдържа да не му се хвърли на врата. #Cussing outДо последно се е надявала, че Бриджит няма да го приеме....ама за да излезе чиста и добра майка и да кажат ама тя не го искаше Брук и направи всичко възможно......ах не е виновна тя/както винаги/.....дрън- дрън blahblah.......Толкова го иска, че две не вижда....ама айде нали не може все тя да е виновна.....сега е на ред Тейлър да е виновна за всичко....че се опитва да налее малко разум в ситуацията..... Thinking

 ooooh! А Тейлър като си беше хванала гащичките с ръка , че да не паднат като гледаже с поглед на плачеща крава Хектор Колко добра беше че се сдържа да не го изпраска като за последно  #Crazy
Не няма да пиша повече и на работа ме ядосват и ако почна да пиша ще стане мазало Sad Не искам да съм СТЕФКА не искамммм.
Можеш да си пишеш не ми пречиш..... Mr. Green #SillyНападението е най-добрата защита.... Mr. Green

# 409
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Нападението е най-добрата защита.... Mr. Green

Ти за това ли нападаш постоянно Брук Mr. Green

# 410
  • Мнения: 1 425
....хем иска да набута дъщеря си с човек, който явно не я обича......

Това пък как така е явно Rolling Eyes Ник колко пъти каза, че обича Бриджит, никога не е споменавал, че не я обича..

Ако ще си правим лични интерпретации въпреки репликите на героите аз тогава да кажа, че Тейлър щеше да се сборичка с Хектор в леглото ако Ричко не ги беше притеснил..нищо, че му говореше как неискала по този начин да се случват нещата и други..бла бла.. Crazy
Специално в техния случай....дори и думи не бяха нужни.....за да схванеш за какво става дума.....ама вие явно пак сте сложили цайсите.... newsm08...А ако не беше бебето Ник ще ше да обича Бриджит на кукуво лято...... Crazy

# 411
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
Измориха ми се очите да чета едни и същи изсмукани от пръстите глупости.

Брук проля сълзи защото това е края. Наистина е края. Ник най-накрая я остави и продължи с Бриджит. Може да са сълзи на облекчение, на сбогуване. Облекчение, защото ще престанат всички да се ровят в живота й и да анализират всичко, каквото казва или не казва, показва или не. Ще престанат да й правят намеци и да я ползват за какво ли не като оправдание.

# 412
  • Мнения: 1 425
Нападението е най-добрата защита.... Mr. Green

Ти за това ли нападаш постоянно Брук Mr. Green


Аааа не е постоянно ...само когато има за какво....и не я нападам, а коментирам действията и.... Peace

# 413
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015

Специално в техния случай....дори и думи не бяха нужни.....за да схванеш за какво става дума.....ама вие явно пак сте сложили цайсите.... newsm08...А ако не беше бебето Ник ще ше да обича Бриджит на кукуво лято...... Crazy

Глупости. Ако не беше намесата на Стефани Рич щеше да избере Брук и Брук никога нямаше да се "влюби" в Ник и така нямаше да се стигне до това положение.

# 414
  • Мнения: 1 425
Измориха ми се очите да чета едни и същи изсмукани от пръстите глупости.

Брук проля сълзи защото това е края. Наистина е края. Ник най-накрая я остави и продължи с Бриджит.
Еми да де и аз това казвам...плака защото е край.....на нещо което се е надявала да не свърши...... ooooh!

Специално в техния случай....дори и думи не бяха нужни.....за да схванеш за какво става дума.....ама вие явно пак сте сложили цайсите.... newsm08...А ако не беше бебето Ник ще ше да обича Бриджит на кукуво лято...... Crazy

Глупости. Ако не беше намесата на Стефани Рич щеше да избере Брук и Брук никога нямаше да се "влюби" в Ник и така нямаше да се стигне до това положение.
Ехеееее ми то с тези ако.....ууууу.....колко неща нямаше да се случат....ако Брук си държеше краката затворени....ако Брук имаше морал.....ако Брук поне малко беше мислила с главата си нямаше да се стигне до това положение.... Crossing Arms

# 415
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Много смешна беше кавгата наистина-нещо от рода на "Вземи си куклите,дай си ми парцалките"

# 416
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
..А ако не беше бебето Ник ще ше да обича Бриджит на кукуво лято...... Crazy

Ако  си бях взела чадър нямаше да ме навали дъжда преди 2 седмици..Ей така звучат и твоите неща..Обсъждаме това, което се случва във филма и коментираме това, което казват героите.. Какво или как е щяло да стане ако не е имало бебе никой не може да каже..Ти можеш ли?

Нека да поговорим и за това "Ридж ако не се беше появил на време, как Тейлър - добрата и примерна съпруга, тази, която така силно искаше същия този Ридж ,щеше да си направи малко шушу-мушу с Хектор.." Ако ще обсъждаме разни "ако" версии, нека да обсъдим и това Crazy

# 417
  • Мнения: 3 818
Мириел, не ми изглеждаше облекчена Брук, тъжна изглеждаше, което е разбираемо, защото все пак нали е влюбена в Ник. А и той е единственият, пред когото може да е напълно искрена, без да се чувства непрекъснато виновна. Но според мен трябваше да се направи на добра актриса и да не показва никакви емоции, освен на голямо щастие за тях двамата.

Ерик и Стефани са ми много неистински. Аз си спомням едни серии от преди хиляда години - те се обичаха, то не беше партньорство, разбирателство, любов, фирмата заедно я дърпаха напред... Сега изведнъж целият им живот заедно бил ад и всичко било отвратително. Айде няма нужда ooooh!

А, от вчера ми остана нещо, което исках да споделя с вас. Мислех си как връщането на Рич при Тейлър и цялата история около тях е голямо попадение на сценаристите, защото е толкова истинско това, което става. Щеше да бъде абсолютно нереално да се върне при нея и да бъде всичко цветя и рози. А те двамата ни показват как двама души, все едно колко са се обичали, когато са разделени за десетина години, те се променят и отдалечават един от друг до такава степен, че след това трудно биха могли да са заедно отново.

П.п.Е не мога да си публикувам отговора деееее Laughing Heart Eyes

П.п.п. Изида, малко сме като в приказката Ако баба ти беше мъж... Laughing Laughing

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Тази серия нищо особено не направи или каза, обачеее пак е крива.

Ееее хайде стига бе Whistling......ти ако беше на нейното място и разбереш, че дъщеря ти се събира отново със съпруга си ще ревнеш ли от мъка просто така......без причина.... ooooh!То си беше просто очевадно.....толкова и стана мъчно че Ник се върна при Бриджит....в очите Ник имаше същата мъка.....на двама влюбени които се разделят заради обстоятелствата.....еее и това ако не сте видели.... ooooh!
Хе-хе, аз ако съм на нейното място hahaha това даже не ми се обсъжда. Не се поставям на мястото на героите, техният живот и отношения са шантави и нереални.
Ами беше влюбена в него, що да не реве. Изчака го да си замине и тогава. Да не мисли изобщо за себе си ли?
Изида е права / както винаги Grinning/ остана сама и И е тъжно. Нека си пореве, ще И мине Grinning
Ако беше щастлива, щяхте да кажете, че е лицемерна. Няма угодия.

Fairy отново е справедлива smile3501 Womanitka  bouquet

Брей, не мога да публикувам, голям наплив Crazy

# 419
  • Мнения: 1 425
..А ако не беше бебето Ник ще ше да обича Бриджит на кукуво лято...... Crazy

Ако  си бях взела чадър нямаше да ме навали дъжда преди 2 седмици..Ей така звучат и твоите неща..Обсъждаме това, което се случва във филма и коментираме това, което казват героите.. Какво или как е щяло да стане ако не е имало бебе никой не може да каже..Ти можеш ли?

Нека да поговорим и за това "Ридж ако не се беше появил на време, как Тейлър - добрата и примерна съпруга, тази, която така силно искаше същия този Ридж ,щеше да си направи малко шушу-мушу с Хектор.." Ако ще обсъждаме разни "ако" версии, нека да обсъдим и това Crazy
Да мога да ти кажа.... ако не си спомняш....Брук и Ник се врекоха в любов....защото мислеха, че няма бебе....този път акото ...беше отиграно....
Всички други ако.....са си гадаене на боб.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт