Ако бях се родил/а .... мъж/ жена.

  • 2 866
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Външният Уклон е само част от пейзажа. Аз определено щях да изглеждам като гей в настоящите си размери. Но не бих - щях да ям и да помпам, така че да съм точно толкова желЕзна и отвън - хармония да има. Като жена мога да си позволя известно отклонение в съчетанието, но като мъж - не. Нямаше да лъжа жените какво ги очаква.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако бях се родила жена (станах жена след доооооста години  Mr. Green ), секса и интересното щеше да е започнал много по-рано!

# 17
  • Мнения: 15
Ако бях мъж.....щях да искам мускули ,къса косичка и атлетично тяло...Абе щях да съм пич. Sunglasses Mr. Green
На мъжете им е много по-лесно да изглеждат добре.Замисляла съм се ,че дори  и грозновати като направят мускули и минават за готини. Thinking
Имат по-малко разходи.По-малко грижи като ,че ли.... newsm78

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 16:16 от chudo

# 18
  • Мнения: 2 133
A, не!Ако все пак бях мъж, щях да съм голям тюфлек(не говоря за сегашния си вид)- просто това ми дойде на акъла Joy

# 19
  • Мнения: 166
Мускул, chudo, мускул.
Мда, доста по-удобно е в мъжки вид. Жените имат поне хиляда оправдателни причини да приемат наличието на незадоволителни коремни, гръдни или задни части в едно мъжко тяло. Мъжете пък имат поне толкова начина да обезсмислят чуден характер в непривлекателно женско.

# 20
  • Мнения: 15
МускУли, поправих се Laughing
Абе тук не говорим за стегнато тяло точно.И аз се старая доста.Мисълта ми е ,че женската красота е трудно постижима,защото просто трябва да се родиш с нея,докато мъжката в днешно време се изразява в това да имаш мускули... Thinking
Но на мъжете им е по-тежко по отношение на финансово състояние.Младите момичета се ориентират в професията "златотърсачки" и се насочват към баровци. ooooh!И едно добре изглеждащо момиче  се "урежда" ,докато мъжете не могат и отпадат от порочната схема на днешните времена, в които оцеляваш ,ако си привлекателна жена или мъж с пари. Sick

# 21
  • Мнения: 24
Ако бях жена, щях да се гръмна!  Peace

# 22
  • Мнения: 593
Ако бях жена, щях да се гръмна!  Peace

Ако бях мъж, щях аз да те гръмна.  Peace

# 23
  • Мнения: 516
Мислех, че темата не е за формата, а за съдържанието. Ма като сте казали мускОл, та мускОл. Ако бях мъж, щях да имам един мускул повече.

# 24
  • Мнения: 17 407
Щях да си сменя пола.

# 25
  • Мнения: 166
Мислех, че темата не е за формата, а за съдържанието. Ма като сте казали мускОл, та мускОл. Ако бях мъж, щях да имам един мускул повече.
"Превърни мозъка в мускул", имаше един такъв девиз. Grinning А темата е за съдържанието наистина. Но ху кеърс. Нали си представяме, че сме мъже. Съвсем логично си върви един вид.

# 26
  • Мнения: 194
Аууу, наложи се два пъти да ти чета поста.

Високопарен стил и банален проблем.

Можеше и с думи прости.

# 27
  • Мнения: 17 407
И аз да си призная, че направо отговорих Joy

# 28
  • Мнения: 5 940
Сигурно бих била същата като реакции, поведение, светоусещане. Принципно въобще не съм мислила за подобна хипотеза,  не съм си е пожелавала, ама хич. Удобно си се чувствам.
По повод конкретно описаната от теб ситуация -от няколко дни задушавам звука от чалгата, която се разнася от близкото заведение с надут до дупка рок или детски песнички.  Явно не постъпвам по женски, а по идиотски , защото резултатът -май два пъти повече се изнервям, но все се надявам тази лудница скоро да свърши.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 19:12 от valerie

# 29
  • Мнения: 17 546
Ами аз съм и мъж в доста ситуации. Животът ми го организира някак си.

Общи условия

Активация на акаунт