Режимът на д-р Ори Хофмеклер 10

  • 25 489
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Ето ме и мен в новата тема.ЧЕСТИТА да е на всички! Аелис благодарности за нея newsm51.      Jerry F- на теб newsm51 за превода.    Мери и аз си харесах втория филм,първият нещо не иска да ми го отвори.Много хубаво,че всичко е наред с кр.картина.Аз също всяка година си правя профилактичен преглед.  Анастасия успех на дъщеричката с кандидатстването,хубава професия си е избрала.  Благородно завиждам на всички,който заминават скоро на море.Много хубаво да си изкарате. Ние последно решихме да  ходим края на юли.  Иначе всичко върви по режим. През деня ягоди и малко диня,за вечеря зелена салата,кашкавал пане и за сега това.Дано няма изкушения.Вече успявам да им устоявам,но знае ли човек?

# 16
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
россси , ето този линк ще ти се отвори Wink.

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=190b97a899bff5566 … 678c79b40cdef84d0

Аз си изтеглих торентите и на двата, които е препоръчала Мери Wink.И ние планираме морето да е в края на юли, началото на август Wink.Поздравления за режимността  bouquet.

# 17
  • Мнения: 6
Аелис благодаря за линка.В момента го свалям,обичам ром. комедии,а Сара Джесика Паркър ми е една от любимите артистки.   Лека вечер!

# 18
  • Мнения: 4 406
Аелис, ще сложа почерпка след 12 Wink
То взаимно си помагаме Heart Eyes. Обещала съм си да разпечатам книгата и по пътя до морето и обратно да я прочета цялата. То нали д-р Ори от Израел, лесно му се чете  Laughing
Доколкото си спомням филма не беше с лошо качеството, но го мернах за малко, но отдолу имаше други субтитри.

россси,  чудесно ти е менюто Grinning. А, колкото аз харесвам Сара Джесика Паркър, толкова мъжа ми не, то е от "Сексът и градът", който и той сигурно знае на изуст.

Аз май никъде освен сега на морето няма да ходя. Аелис, ще имаме голяма визитация, международна, ще ни оценяват, и ни е забранена отпуска до 30.08, а за след това не знам.
Е, поне миналата година бях четири пъти на море Laughing

Изтеглих Smart People , сега се чудя дали него да гледам или д-р Хаус, който съм го гледала милион пъти, или да спя.

Приятна вечер и лека нощ

# 19
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен Hug
Разходихме се с Йоана,купих си едно потниче да не е без хич,огледах магазините,набелязах някой неща,скоро ще се поглезя Wink
Направих си и степа,хапнах една голяма салата с филе от соломон,много вкусна е тази рибка Wink,и малко черен хляб,сега си пия водичката и чакам скъпия Heart Eyes
И на мен ми харесва Сара ДЖ.Паркър,една от любимките ми,много ми е естествена и чаровна Laughing
Лека вечер момичета и умната Party

# 20
  • Мнения: 286
Ехо в новата тема и аз цоп Mr. Green
Вечерях краставичка,и яйца по Панагюрски и хляб разбира се Peace

# 21
  • Мнения: 4 406
Добро утро, момичета в тази слънчева сутрин
Първо кафенце

Аз обещах почерпка, заповядайте и не само за хубавата ни юбилейна темичка.
Днес съм рожденичка, ставам голяма  Joy


Останалата част я давам като линк, защото е изкусителна, а все пак е рано сутрин

http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/09/24/3e0d5f5399.jpg
http://www.maisiefantaisie.co.uk/cakepopup/neonminicakes.jpg
http://abbyjean.typepad.com/style_me_pretty/images/kylie_lambert.jpg

Взимам си грейпфрут, ще се удържа на бонбоните в работата  Wink
Вчера прочетох, че ягодите ускоряват изгарянето на мазнини, значи ще си купя през деня

Приятен и слънчев все още пролетен ден   bouquet






# 22
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро  bouquet!

Пускам кафето на бързо и тичам за работа Wink:

                                       

Jerry F , а случайно в книгата д-р Ори да споменава какъв доктор точно е?Че може и да е ставало дума за това, ама нямам спомен newsm78.И аз харесвам Сара Джесика Паркър, не е типична красавица, но е много естествена и чаровна Heart Eyes.Гледа ли нещо или предпочете да поспиш?Жалко, че няма да ползвате отпуск лятото, но съм сигурна , че на конференцията ще се заредите със слънце и положителни емоции и няма да ви дотежи Hug.Ох, писали сме заедно, сега видях почерпката Heart Eyes.

                                                            Честит рожден ден

Това е за теб Hug Hug Hug:

                                                   

Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и професионални успехи  bouquet  bouquet  bouquet!

mery_79 , честито ти потниче Hug.Много ти е вкусно менюто, и режимно Hug.

: jinjer_78 , и твоята вечеря е била съвсем режимна Hug

Кантарчето тази сутрин ме обича, показа 61.500, което не само затвърждава вчерашният ми минус, но съм и още - 600 гр. Flutter.

Тръгвам, че ще закъснея.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 23
  • Мнения: 4 406
Аелис, мерси за разкошното букетче и пожеланията  Heart Eyes
Честото голямо минусче, все така  Heart Eyes И лека работа днес.
д-р Ори, да не говоря наизуст, но беше PhD, не беше лекар. Мисля че има докторска степен в псилохологията. Но наистина да не пиша така, днес ще му разгледам професионалната биография.

Аз пак  #Onfire newsm35 newsm36 ukliam1 #Milti Много добре се чувствам

До после

# 24
  • Мнения: 0
Jerry F,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Желая ти много Здраве,Любов и сбъдване на най-хубавите ти МечтиВЕСЕЛ ПРАЗНИК smile3510 baloni newsm51 newsm51 newsm51И да си облечеш новото бельо Wink
Аелис,честито за  голямото минусче.Лека работа!
mery_79,направи си снимка с потничето да те видим.Тази риба соломон за пръв път я чувам,а много обичам всичко морско(между другото живея във Варна)
jinjer_78,мисля тази вечер да ти открадна снощната вечеря.
Момичета, благодаря на всички за пожеланията  за успех и "стискането на палци" за дъщеря ми.Предадох и ги и сега няма начин да не я приемат Grinning Hug
Аз днес отново съм на ягоди и череши.Мноооого ги обичам.Нещо обаче взех да се пристрастявам към сусамките newsm78 Laughing(само вечер)
Желая слънчев и усмихнат ден!

# 25
  • Мнения: 257
Jerry, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Пожелавам ти упоритост- да следваш мечтите,
смелост- да ги осъществиш,
търпение, за да ги постигаш
и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Момичета, благодаря на всички за поздравленията за Мишето!  bouquet
Вчера и яз си бях режимна, само дето пих бира, ама така е като ми е слаб ангела Joy
Аелис, поздравления за кантарчето  bouquetИ  много благодарности, че така ни е приятно тук и умееш винаги да поущриш всеки!
Анастасия, Росси,Jinjer78 , менюто ви е супер!
Mery_79, честито ти потниче!Какво представлява тази риба соломон, не съм я чувала Embarassed и как я приготвяш?
Ставам, че ще гоня задачи! Hug

# 26
  • Мнения: 4 406


Анастасия, благодаря за пожеланията. Все пак сусамките са малкото зло, маи само от сусам и мед се правиха, мисля, че вечер е чудесно

PEPANP, благодаря за букета и хубавото стихче. Аз бира не съм пила от седмица Rolling Eyes и така и се точа довечера, само да не стане пак бирена седмица  Wink
До после

# 27
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Jerry F , и на мен нещо такова ми се въртеше в главата , че е психолог нашия човек  Heart Eyes.То при спазването на режим психологичният момент е много важен  smile3521.Пожелавам ти довечера да си прекараш супер Hug.То сигурно съм казала вече, ама през юни имат рожден ден скъпи за мен хора - малката ми дъщеря, съпруга ми, баща ми/ те двамката са на една дата Wink/, брат ми, бабата на скъпия ми , сега и ти Heart Eyes.

Анастасия , за сусамките и аз мисля , че не са голям проблем , а пък и аз съм световно известна с това , че вечер си позволявам нещо дребно и сладко Crazy.Сега в момента на работата на масата има разни нережимности, но мисълта че довечера ще си позволя нещо мъничко и сладичко ме крепи и не ми позволява да им се нахвърля  Wink.Даже тази вечер сладичкото мисля режимно да е - кисело мляко с плод някакъв, че сутрешното минусче ме мотивира Flutter.

PEPANP ,много хубаво стихче   bouquet.

Аз съм работна и ще е така чак до 19ч., дотогава ще ви наблюдавам оттук Wink.

Чао засега Hug!

# 28
  • Мнения: 2 149
Jerry F честит рожден ден
С пожелание да изкачиш големи върхове,бъди все така амбицирана и ценена.
Желая ти всичко най-хубаво,нека виждаш гордост в очите на близки и приятели,бъди ценена съпруга и боготворена майка

Весело прекарване на празника,много усмивки и прекрасни спомени

и аз си пия кафенцето във вашата компания,след малко ще отида до пазара за плодове и зеленчуци.Днес и диня ми се хапва,да видим дали ще успея да я замъкна до вкъщи Joy Тази риба соломон я няма прясна,тя е консервирана като риба тон,филе и е много вкусна,идеална е за салата марули,но незнам дали я има в БГ,предполагам в по-големите маркети.Но риба тон си ми остава любима,много я обичам,въпреки че е консервирана и ме съмнява да е толкова здравословна,е ужасно вкусна и веднъж седмично си хапвам Wink Прясна риба също присъства на масата ни  веднъж седмично,то тук голям избор има на риби,има още толкова които не съм опитвала,но аз пържена не я ям,гледам все големи риби да вземам,че си ги пека.А като знам,че преди да дойда не ми харесваше рибата Joy За морските няма да отварям дума,скариди,миди,октопод,калмари,обожавам ги,но пък по-рядко хапваме,защото покачват много холистерола.
За ягодите бях чела че имат много витамин Ц,дори повече от портокалите Wink И аз много обичам Wink
Довечера ще имаме гости,едни приятели с бебенце,но и те са диета доколкото знам,ще пека пилешки шишчета и една салатка,и сме готови Wink За обяд днес голямо готвене ме чака,за скъпия постна бамя,за мен съм предвидила едно телешко филенце,ще го накълцам на късчета и ще го задуша със зеленчуци и гъби.Последно готвя почти без мазнима,за по диетично WinkЗа Йоана пилешка супа Crazy
 Снощи се премерих,не устоях,да ви кажа добре съм си,57,500 ми показа,тоест остават ми още около 2 кг .Дано до почивката успея да ги сваля.

# 29
  • Мнения: 865
Jerry F, честит рожден ден и от мен!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
аз докато се ослушвам, се появила нова тема Wink
вчера ми се накараха за лазанята и снощи не посмях да похапна повече Confused.вечерях само домати с моцарела и малко ягоди и тази сутрин........65.7кг newsm68 newsm68 newsm68.тези цифри не съм виждала от преди да забременея с Евгени, а и ханшът ми е намалял с 4см, а бедрото - с 1см smile3534...явно има смисъл в масажите ми.
в карая на седмицата ще ме командироват в Бургас и си мисля малко да ходя на фитнес...

Общи условия

Активация на акаунт