Отговори
# 15
  • Мнения: 3
За столчето - докато е с порт-бебе все така трябва да се вози, ако се наложи (да не дава господ) да се удрят по рязко спирачки, малкия човек ще се притисне към столчето, ако е обратно, ще отхвръкне напред, а пък те не са укрепнали толкова. Не бих посмяла да го обърна в посока на движението, все пак столчето е за безопасност.
За очното секретче - ние имаме от раждането секрет, мазахме, капахме - никакъв резултат, правихме изследвания  - отрицателни, няма стафилококи. Доки каза, че вероятно е запушен очен канал, ако не мине сондаж. Вече три месеца така и днес - чудо! Изведнъж спря и цял ден очето си е чистичко. Дано така да остане Praynig Така че iva_angel стискам палци да ви мине без намеса Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 140
Моята  беба возенето в колата я унася и спи по 2 ч, ако не огладнее случайно Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 216
Ох, дането22, при нас е спирал секрета и за 2-3-4 дни и после пак, не искам да те плаша, дано никога повече не се появява, ама и да спре, няма да съм спокойна, абе, то не е болка за умиране, ще мине сондажа и толкова, пък на вас успех Simple Smile

Веси, съгласна съм за кафето, ама дали да не е преди 14 часа, че до тогава не се знае пак какво ще е тъпото време, между другото в синоптика днес пише, че ще стигнат температурите до 20 градуса, а утре, максимум 13, в един руски сайт, който ми каза зъбче пише, че ще са максимум 15 градуса и то сутринта, та ако ще пием кафенце - дебело облечени и по-раничко Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте сладурки!
Мерси за кафенцето.
Carbo честито!  bouquetИ аз в първия момент си помислих, че си бременна.Лека бременост и пожелавам на снаха ти.
Биби честит рожден ден.Да си жива и здрава   bouquet
Аз още не съм оздравяла и се включвам на бързо(но ви чета редовно от телефона.), че малкият спи и аз ако може Whistling да подремна малко.
Много исках да пиша още, но носа непрекъснато ми тече и ме заболява главата.

Хайде до скоро.Големи сладури са тези февруарчета.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 977
Иве, съгласна съм да е предиобед.Айде сутринта ще се чуем и в зависимост от времето ще се разберем нещо.Аз го гледах по БТВ,но не казаха,че ще става 13 градуса  Thinking

# 20
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Carbo , честита радост в семейството!
Mecholana , точно такива са памперсите да-хъджис класиик и бяха на промоция за 22-23лв...  Confused
Десика и моето момченце отскоро е така, иска все да съм залепена до него, ама няма как да стане, защото се гледаме през деня самички и трябва и друга работа да върша, а преди как си стоеше самичък...
Атмосферче , честита ви музикална придобивка.
 Нашето най-ново занимание се състои в опит да си налапа краката, ама засега неуспешно и се задоволяваме в крайна сметка пак с ръката. Laughing :


И накрая за протокола-на мен също не са ми превеждани пари от края на март  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 16:18 от peta

# 21
  • Мнения: 566
и на мен не са ми превеждали от края на март днес се обадих в НОИ развиках им се че не ми вдигат телефона цял ден или ми затварят и веднага ми отговориха че най късно в четвъртък ще имам превод,а давидим иначе им казах че ще ида на място и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 22
  • Мнения: 192
Хайде малко и ние да се покажем, пресни снимки:
Криско с любимото куче
Криско с най-любимото нещо на света  Wink

# 23
  • Varna
  • Мнения: 1 094
и на мен не са ми превеждали от края на март днес се обадих в НОИ развиках им се че не ми вдигат телефона цял ден или ми затварят и веднага ми отговориха че най късно в четвъртък ще имам превод
Амии на мен никой не ми вдига, затова писах имейли , но и там същата работа, така че явно ще се ходи на място...  #Cussing out
 Червеношийка, много сте сладки!  Hug

# 24
  • Мнения: 17
Я да видим дали този път ще съм на втора страница  hahaha
 Честито на рожденичката ни - много любов и здраве за теб и близките ти   bouquet
 Дивото Диване много хубаво бебчето  Hug, сега чакаме и новата ни мама да се похвали с някоя снимка на Христо Simple Smile
 Изобщо всички бебенца са номер едно.  Heart Eyes
 Априлките ....ммммдааааа ...... hahaha
А аз да подпитам , като ми изплатиха последния изравнителен болничен, който беше от 1.03 до 1.05  на 21 май. Сега кога да чакам да ми преведат майчинството с декларация номер 2 ако са я подали разбира се от работата?
 Аиде ревна ламята пак .....отлитам........ до после.

# 25
  • Мнения: 649
Запис, после ще коментирам, че филмът почна  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 173
Момичета, надявах се моят съпруг да го изпишат днес, ама дано да е утре - едните резултати са отрицателни, сега чакат другите - дано и те да са отрицателни  Praynig и татко да се прибере вкъщи, че много му се събра  Sad Дидерончо, благодаря че попита  Hug
 spam2 Вече си имаме чувалче  newsm44, благодарение на Ками, абе много ни разглезихте тук във форума  Party А сега сериозно, момичета, наистина сте страхотни  Hug Hug Hug
Живот и здраве, догодина пролетта ще си спретнем една срещичка някъде по средата на България и ще се съберем всички там, много готино  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 57
На мен от НОИ са ми превели парите до края на април.
Ето най- сладките ръчички :




# 28
  • Мнения: 173
Хайде и ние да не останем по-назад, във връзка със снимката на Криско  Heart Eyes Това ни е последния подарък



# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Момичета, не си правете експерименти с кошчетата за кола. Не дай си боже ако спрете по-рязко може да има много сериозни последици за бебетата. Кошниците се носят с гръб към вас. След 10 кг се сменя вида на столчето и тогава вече детето пътува с лице по посока на движението. Групите са от 0 до 9, от 9 до 18 и от 18 до 36 кг.

Общи условия

Активация на акаунт