ЮНОШЕСКИ АРТРИТ-2

  • 23 358
  • 235
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 348
храната е добра и е включена в цената или безплатна, според случая
само за детето обаче
на деветият етаж има ресторант, но аз не съм го посещавала
казват че и там всичко е прясно и вкусно

при личната лекарка си направи пълна кръвна картина, урина, СУЕ, CRP, ревтатоиден фактор, можеш да пуснеш и АСАТ и АЛАТ
почти всичко, което ще изследват в Токуда е безплатно по каса
изследванията ще ги признаят, а и вероятно няма да ви хоспитализира веднага, зависи доколко е зле детето и има ли места

а, и гледай ЛЛ да не обърка кода в направлението за детски ревматолог
39 е
редовно го бъркат

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 20:54 от possessed

# 16
  • Мнения: 4 915
Много благодаря за полезната информация и съвети!  Hug

# 17
  • Мнения: 2
Прегледи и Хоспитализация:
МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР 'Детско здраве'
София ул.'АМИ БУЕ' 27
ТЕЛ.02/9 524 297 ;9 525 737
Д-Р БОЖИДАРОВА
Преглед:вторник от 13:00

# 18
  • Мнения: 1 650
Free Soul, единствено очния преглед в Токуда сме си го доплащали, защото не е по здравна каса и е 30 лв.
Между другото тези 2 дни д-р Лисички е почивка, на работа е в петък до обяд.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
ама като е хоспитализирано детето очният преглед е безплатен
поне за нас беше
в Токуда това

# 20
  • Мнения: 1 650
Ми, не, на нас не ни беше, въпреки хоспитализацията и то 2 пъти вече.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
брях, странно
може да си изразходвала правото на направления и затова - той май има право само два пъти да те праща годишно
ама нали е хоспитализация, пък

# 22
  • Мнения: 64
На нас също ни беше безплатен очния преглед.

# 23
  • Мнения: 1 650
Момичета, явно зависи какъв точно е прегледа, но пак не ми се връзва.
Последния път за конюктивит ни пратиха, и пак си беше платен.
Въпреки че знаех от миналия път, че е платен, сестрата изрично ме предупреди, че не е по здарвна каса.

# 24
  • Мнения: 192
До сега сме лежали само в клиниката по ревматология и кардиология към УБАЛДБ - София, плащала съм само такса за придружител-10 лв на ден. Всички изследвания са ни безплатни кръвни, имунологични, вирусологични, УНГ, очен, кардиолог..пращали са ни и на ехограф за бъбреците, защото сме имали проблеми..При всеки престой се взема носен и гърлен секрет и стерилна урина...Всичко това безплатно...Вярно, че всеки път влизаме със сериозни кризи....Условията не са като в Токуда, но последния път дограмата беше сменена и беше започнат някакъв ремонт...
Според мен не е важно къде и при кого е детето (важно е разбира се,но..), а как се отнася към детето и с майката да имат доверие на лекаря...

# 25
  • София
  • Мнения: 8 348
може да зависи от деня
тоест от преглеждащият лекар, ако ви пратят в сряда да е платен, а във вторник по каса
примерно
ама си е само гадаене
а и мен по принцип ме няма там, детето е само та .......
информацията я получавам от него, като отида вечер и от лекарите като ида да го изписвам
добре, че ми е оправно детето
последният път сам си изкрънка преглед от Лисички, докато лежеше за ендокринологични изследвания

# 26
  • Мнения: 1 650
може да зависи от деня
тоест от преглеждащият лекар, ако ви пратят в сряда да е платен, а във вторник по каса
примерно
ама си е само гадаене
а и мен по принцип ме няма там, детето е само та .......
информацията я получавам от него, като отида вечер и от лекарите като ида да го изписвам
добре, че ми е оправно детето
последният път сам си изкрънка преглед от Лисички, докато лежеше за ендокринологични изследвания
Е, те нали всички минават на визитация? Той Лисички не е ли разбрал, че е там да го прегледа?
Или не е лежал в детското синът ти?

# 27
  • София
  • Мнения: 8 348
в детското де
ама все пак трябваше да си го подсети, че то едно ли му е на главата
а и беше хоспитализиран от друг лекар

абе и ние, като и вие, не е едно, та не знаеш откъде да ги подхванеш нещата накрая
то не бяха сърцебиения и ниско кръвно, то не беше изоставане в растежа, пък за това дето Попова видяла на ехографа, да не говорим

# 28
  • Мнения: 1 650
Офффф...
Кога ли ще дойде ден на спокийствие? newsm78 Чувствам се толкова изморена от тия болести вече,...а съм на 24 години.
Наскоро някой беше казал, че Господ дава на всеки такъв кръст да носи, какъвто е по силите му. #Crazy

# 29
  • Мнения: 192
possessed браво на сина ти  smile3501
Според мен, ако е хоспитализирано детето, всяка консултация трябва да е безплатна, ама то с нашата здравна система знае ли човек...

Общи условия

Активация на акаунт