Багажи, багажи или доколко сте практични при пътуванията си?

  • 11 481
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 371
Е, не, Вес. Ти сега ме разби тотално....Защо ще пише повече килограми? Съвсем да ме нокаутира....Не, че 7 години по-късно не го прави, без да знае......

Оф: Тази пудра помага ли за прави коси? Как се слага?
в какъв смисъл дали помага за прави коси? не ги прави къдрави със сигурност  Laughing .
аз я ползвам за обем и помага за по-бавното омазняване. слагам съвсем малко, в корените, косата надолу и разрошвам. после съм малко като гръмнал бойлер в тръстиката, ама аз си се харесвам Laughing .

# 151
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
От по-тежките неща съм си носила гювечета, също си ги ползвам с радост.  Peace И кломпени бих помъкнала Laughing

 Hug Hug Hug Ей, един да ме разбере. Ама и аз нося неща, които ще ме радват или ще радват някого....

Палмира,
не, къдрави, бре...(от тази тема станах хахо, ама не чак толкова)....Дали придава обем на прави коси. Много прави.....Не мога да си го представя.
Дай, снимка.  Wink

# 152
  • Мнения: 3 371
Ако съм в България за няколко дни, не би ми се искало да започна да обикалям магазините, за да си купя някаква дреха, защото нямам какво да облека.


така е, аз обикновено/изключвам лятото, когато съм месец и половина там/ съм за няколко дни месечно  през годината  в Бг. нямам физическо време да обикалям магазини и да си набавям козметики, дрехи, и т.н.

# 153
  • Мнения: 3 371
като гръмнал бойлер ли  Laughing Laughing Laughing

# 154
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969

Да.  Party Party При мен ще има половин ефект от твоят гръмнал бойлер и ще преценя дали и това да мъкна следващият път....

# 155
  • Мнения: 653
пътувам с малко багаж и в крайна сметка ползвам половинта... винаги съм се 4удела на лимита 20 кг (струвало ми се е страШмо много)  Grinning

# 156
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Е, не, Вес. Ти сега ме разби тотално....Защо ще пише повече килограми? Съвсем да ме нокаутира....Не, че 7 години по-късно не го прави, без да знае......

Ами от завист, особено ако е била сама в онзи момент  Laughing. Кой знае какво може да си е помислила - този пич, вместо да се хване с една истинска жена, яка холандка като мен, се хванал с тази чужденка, че и й напълнил куфара с подаръци  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Twisted Evil Ей сега ще види тя, ще си ги плати като поп.  Money Mr. Green
А ако е била и в ПМС.... Whistling


Да.  Party Party При мен ще има половин ефект от твоят гръмнал бойлер и ще преценя дали и това да мъкна следващият път....

Само да няма ефект: "мамо, слез от лампата, татко ме позна".  hahaha

# 157
  • Мнения: 3 371

Да.  Party Party При мен ще има половин ефект от твоят гръмнал бойлер и ще преценя дали и това да мъкна следващият път....
мъкни, мъкни Twisted Evil . на фона на твоите кломпени, пудричката е само 10 грама  Laughing Laughing Laughing

# 158
  • Мнения: 1 959
Козметиката си и аз я мъкна навсякъде!
Вярно, че от БГ можеш да си купиш всичко, но съм уцелвала продукти, уж едни и същи,
но купените тук и в БГ са различни като качество...

Иначе от БГ купувам спирали за очи на килограм.
Има една марка на Мейбълин с извита четка, която тук не се продава.
Отделно, че са на половин цена...

Калинка,
да споделя и аз за пудрата.
Преди ползвах професионална, докато ме светнаха, че щом съм руса,
спокойно мога да си ползвам бебешката на Джонсън-няма и паунд при нас..
Косата се запазва чиста доста дълго време, отделно има и страхотен обем.

# 159
  • Мнения: 132
Козметиката си и аз я мъкна навсякъде!
Вярно, че от БГ можеш да си купиш всичко, но съм уцелвала продукти, уж едни и същи,
но купените тук и в БГ са различни като качество...
....

Абсолютно вярно, различно е качеството на една и съща марка продукти, стандатрите са различни за различните групи страни, макар и да сме членове на ЕС..

.........
Калинка,
да споделя и аз за пудрата.
Преди ползвах професионална, докато ме светнаха, че щом съм руса,
спокойно мога да си ползвам бебешката на Джонсън-няма и паунд при нас..
Косата се запазва чиста доста дълго време, отделно има и страхотен обем.

е това не го знаех, веднага ще го пробвам, благодаря, че сподели опит  Wink

# 160
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 919
Аз чушки, сирене и луканка няма как да мъкна, но пък донесох 20 чифта домашни чехли ( 10 чифта мъжки и 10 дамски) и смесителна батерия за кухнята. Искам да номинирам съпруга ми. Отказа се от багаж за да си пренесе 2-те тонклони.
Аз пък мъкна продукти от Европа за тук.

# 161
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Хахахаха ,е много ми стана забавно като ви 4етях Peace.В пове4ето постове и аз се познах Mr. Green.Пьрвият пьт като се прибрах за БГ след 4 годиШно Неприбиране на отиване се вмькнахме в килограмите,оба4е на врьЩане ooooh! ooooh! ooooh!.На летиЩето ни караха да плаЩаме сврьх багаж 230 евро Rolling Eyes,накрая го намалихме на 180 Thinking.
Joy.Ми то не бяха детски книжки ,игра4ки,подарьци,сирене Embarassed Joy hahaha Joy hahaha......
Ве4е си знам урока,,,,....лятото се носят малко дрехи,в БГ майка ми всяка година накупува купиЩа дрехи Shocked,и аз ве4е спрях да се боря за да не купува така ,4е спрях да праЩам от тук.Само няколко комплекта за детето.
Като си трьгна аз, сьЩата работа,два_три потника,две рокли,белИО и ако сьм на кеф някакво лятно яке.
Оба4е миналата година си купих един много сладьк куфар Flutter,направо като го видях се влУбих в него. hahahaМай най_ве4е заЩото беШе от лУбимата ми марка Thinking.Е сега куфара сьбира един 4ифт обувки,няколко блузки,две_три рокли и толкоз Mr. Green...Няма кьде просто да сложа неЩо пове4е Joy.Майка ми като го види все ме пита дали ми бил рь4ният багаж. Laughing
Ина4е една година си донесохме един огромен МЕ4О ПУХ Joy,увихме го в найлон и го пуснахме на лентата ooooh!.На летиЩето в Мадрид после издирвахме жьлта ме4ка между куфарите hahaha....беШе паднал от лентата Laughing.

# 162
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 919
Моля моля, аз сега ще нося прахосмукачката. Ама като някой хора нямаха място в колата като трагваха, сега се присетиха че им липсва.

# 163
  • Мнения: 1 761
Е,Мента,аз предимно дрехи си нося Wink,при това за всякакви случаи и където и да съм винаги имам какво да облека от куфара.Имах предвид под практичност умението така да съчетаеш тоалетите,че от три панталона,рокля и пола да имаш поне 10 варианта за обличане-за екскурзия,пикник,ходене до банката,коктейл,театър и т.н.Да си забравиш гащите наистина не е практично,аз затова си пиша списък какво съм сложила вече в куфара. Laughing

Преди няколко години,когато се местих в Холандия използвах услугите на карго,пренесох 250 кг багаж за около 100 евро.Излиза много по-евтино от плащането на свръхбагаж на летището,даже го бях застраховала и багажа летя един ден преди мен,като пристигнахме само отидох да си го взема (мъжа ми и свекър ми го докараха с две коли).Единственият ми проблем тогава беше,че на митницата решиха,че ще правя търговия и искаха да видят какво има в кашоните.Като видяха книгите,шевната ми машина и един китеник се спряха.

# 164
  • Мнения: 3 611
 .... И кломпени бих помъкнала Laughing


Чета, чета... какво е това ""кломпени" бе хора? Уж съм селско девойче, пък...  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт