Кажете идеи за къща за почивка в Жеравна !!!

  • 43 219
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 351
Привет ! Ние сме ангажирали къщата за събота и неделя 27 и 28 . 06 .09г.
Непременно ще кача снимки и ще споделя впечатленията си , но от разговорите с жената , която ни отговори за настаняванията си личи че ще е хубаво- само да случим на време.  bouquet

# 16
  • Мнения: 48
От 1.05 до 04.05 бях в Жеравна в Коджамановата къща.Останах приятно изненадана макар, че условията не са на лукс ниво.Бяхме в стая с двойно легло имаше баня и телевизор.Цената беше 20 лв. за нощувка.Природата е страхотно,въздуха чист.Тишина и спокойствие.Няма почти нищо като развлечения, две-три кафенета и можеби една- две механи.Има коне срещу 10 лв за един час може да пояздиш.Идеално място за пълен релакс, който има нужда от наспиване и отпочиване да отиде и няма да съжалява.

# 17
  • Мнения: 463
Ето това място е много хубаво за почивка. http://ekokompleks-katunishte.com/index.html На 6 км. от Жеравна е.

# 18
  • Мнения: 1 351
Опааааааааа , върнахме се снощи от Жеравна ! Беше супер , направо нямам думи- къщата се намира на 30-тина крачки от центъра и  в същото време е много тихо , защото не в енепосредствена близост до кръчми и разхождащите се хора по улиците. Къщата е нова , не е работила и една година , обзаведеная е с много вкус , идеално чиста е и има в двора място да си прибереш колата. Има едно страхотно красиво и възпитано куче , което много ни забавлява и му се радвахме , което се прибира по време на храна, макар че не пречи на никого. Хазяйката е много любезна , посрещна ни с усмивка и с голямо удоволствие ни поднася закуската , която е супер Crazy. Вечерта си направихме скара на барбекюто и салатка и хазяйката ни помогна много ,абе  ние почти нищо не правихме -  истинска почивка. Ходихме на разходки и разглеждахме ноаколо . Много сме доволни и със сигурност ще повторим отново.
 bowuu Sunglasses

# 19
  • Мнения: 207
Прочетох доста мнения,но се колебая още - планираме романтичен уикенд с мъжа ми - искаме,тишина,спокойствие,чист въздух,хубава гледка и стаята да е хубава.Коджамановата къща или Йовината?Приемам и други предложения  Hug

# 20
  • Мнения: 228
Прочетох доста мнения,но се колебая още - планираме романтичен уикенд с мъжа ми - искаме,тишина,спокойствие,чист въздух,хубава гледка и стаята да е хубава.Коджамановата къща или Йовината?Приемам и други предложения  Hug
http://www.radeva.jeravna.com/gallery.html

# 21
  • Мнения: 207
Благодаря за отговора,ние  ходихме сега уикенда и бяхме в Йовината къща,много ни хареса,собствениците са много мили и отзивчиви,къщата е нова,стаите са чисти и топли.Много красиво и автентично е цялото село,определено е чудесен избор за хора искащи да избягат от шумотевицата на големия град  Peace

# 22
  • Мнения: 2 096
може ли малко цени на нощувки..

# 23
  • Мнения: 436
Миналата година останахме за една нощ в Жеравна, в "Екохотел Жеравна" - http://www.ecohotel.jeravna.com/about.html

Много красива, стара къща с чудесен двор, асма и най-вкусните "мекичета", които сме яли някога  Heart Eyes
Изключително любезни домакини, всичко беше чисто, подредено, свежо. Препоръчвам!

# 24
  • Мнения: 1 194
Klem4e ето тук може да отседнете http://www.dkcafe.eu/bg/prices/?pageID=20#nav
Страхотна нова къщичка, има и механа към нея.Мисля, че ще останете доволни.

Може ли повече подробности за тази къща? Изглежда прекрасно място за почивка.
Не видях дали има детски кът?

# 25
  • Мнения: 207
Да кажа аз най-пресни впечатления от април2010г - нощувките се движат към 20-30лв на някои места с включена закуска,на други-без.Бяхме в Йовина къща и ни хареса,хранехме се в механа Старча,има и други,но тази сякаш беше най-добре като интериор и меню-малко неприятно впечатление ни направи когато сервитьора смота в джоба си остатъка от сметката и се направи на разсеян за не чак толкова малка сума.Рагледахме и къща за гости ИВ и ИВ-2 - харесаха ни,но сякаш са по-подходящи за по-големи компании.Много ни хареса едно ресторантче по пътя за Сливен,след село Градец - Караджейката - вкусно,достъпно и има изнесени маси навън край една рекичка,пиеш си биричката и пълен релакс  Mr. Green Това от нас,хареса ни Жеравна определено,пак ще отидем  Peace

# 26
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Хайде, дами да повдигнем темата, че слънцето напече  Laughing  
Идеята ми е след моренце да нощуваме и да поразгледаме за ден-два Жеравна. Избрах, благодарение на писанията Ви и лично ровене в нета три къщи:
-Коджамановата къща-
-Юнашки глави
-еко къща Жеравна
подредила съм ги според впечатленията ми, а Вас моля дза отзиви  Peace

# 27
# 28
# 29
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Много хубави снимки! Ама кажете мнения за тези къщи, които съм извадила...

Общи условия

Активация на акаунт