Лято топло пак дойде , октомврийка се приготвя за море

  • 10 128
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 384
Добро утро мацки!  love001
Пожелавам на всички един слънчев, топъл и усмихнат ден!

Ние и двамата с таткото сме с тъмни коси и очи и бебо най-вероятно ще е така. Най-важно е да е жив и здрав. Все пак имам някаква далечна надежда да вземе сините очи на единият си дядо.

anhelika, няма проблем да се боядисваш и подстригваш по време на бременност. Аз съм чувала какви ли не тълкувания, че като се подстригваш му скъсяваш живота или пък ако било момче му режеш от пишката  ooooh! Не обръщай внимание на тези неща и си прави каквото ти душата иска.

# 226
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен! Аз все още се разсънвам с малко кафенце! А и до офиса трябва да отида до обяд, а ужасно ме е домързяло ooooh!
За болките- и аз имам такива ,няколко дни имам, няколко нямам и така се редуват. Явно моята бременност ще е такава. Спокойна съм,че с бебето всичко е ок поне.
Анхелика - аз се боядисах вече веднъж и смятам скоро пак да го направя, не ми е приятно да ходя като плашило в главата, така че не се повлиявам от подобни суеверия.
Как успявате да си представите бебетата?Аз не мога...Мъча се от известно време, но не се получава.Иначе съм заложила в мислите си да вземе очите на баща си например, ама дали ще стане- ще видим Simple Smile
Хайде, хубав ден и от мен Hug

# 227
  • Мнения: 99
Доброютро мамчета  Hug

Смешно ми стана като ви четях за мечтите  Laughing Ми какво да кажа аз като си взех мъжа (така се бъзикаме) заради зелените му очи и черна коса, мургав абееее  smile3521  Мечтаех си детето ми да е момиченце със зелени очи и черна коса ...... да да ама не тя ми одра кожата  Laughing  Сега се явява на поправителен мажо и де да видим какво е измайсторил  newsm32

А за бабините деветини аз съм скептик ама да си кажа на щерката какъв люляк и пернах на гъза  Laughing Докато бременеех с нея на една разходка видях люляков храст и помолих мъжа ми да ми обере ама той се заинати и аз се покатерих и си обрах, съвсем ясно си спомням, че се хванах за дупето  Mr. Green И сега за вас лъжа за мен истина щерката има люляк на дупето ама като изрисуван е  Crazy

# 228
  • Мнения: 20
Добро да бъде утрото и от мен.
А за бабините деветини аз съм скептик ама да си кажа на щерката какъв люляк и пернах на гъза  Laughing Докато бременеех с нея на една разходка видях люляков храст и помолих мъжа ми да ми обере ама той се заинати и аз се покатерих и си обрах, съвсем ясно си спомням, че се хванах за дупето  Mr. Green И сега за вас лъжа за мен истина щерката има люляк на дупето ама като изрисуван е  Crazy

Стилисима, знам да какво говориш Wink На майка ми и се било прияло пиленце, но била бедна студентка и така сега си имам едно малко пиленце на ръката Laughing

Честити принцеси момичета!
Миркам браво за ФМ и на мен така ми казаха за плацентата и сега... ела да видиш моя мъж Blush, но наистина такива са си ни мъжете, но ние нали затова си ги обичаме Laughing

Диваненце- честито ти разрешително   bouquet , както се казва"със здраве да си го ползваш" smile3501

И ние сме така , аз съм тъмна с кафяви очи, мъж ми също с кафяви, но пък рус, та нашето момченце е русо с зелени очи newsm10, пък както казва Миркам, (определено не съм гафила) Joy

Кали, твоето момченце ще го разкъсат ми се струва Laughing Наистина има прекрасни очи и най-невинното изражение! Ангелче просто! Wink

# 229
  • Мнения: 3 641
Добро утро и то мен! Много  ми е хубаво като ви чета мечтите за бебета. Еди, страшен сладур си харесала Simple Smile
Нашия тати много се надява бебка да има моите сини очи, а можело и на майка ми зелените Laughing Ама да приличала малко и на него, абе и той самия незнае какво иска Simple Smile
Миркам, браво за ФМ Hug
Мегс, вашия красавеш е взел от генома на някоя баба и дядо очите Hug


anhelika, според мен не преди да се боядисаш. Снощи бях на фризьор за същата процедура. Май вече 3 пъти съ мсе боядисвала. Не мога да си представя да ходя с порасли корени Peace
И аз мисля да си взмеа обикновено корито и отделно анатомична стойка.Така било най-удобно

# 230
  • Мнения: 123
 Да , когато мечтах, само пропуснах една подробност  Thinking , исках момиче, а на снимката беше момче  Mr. Green  hahaha
 Анатомичните ванички са направини  така , че от едната страна детето може да се къпе полулегнало, а от другата  са  за седнало положение . Аз я ползвах до 1 година, можеше и по-дълго, просто започнах да къпя малкия прав и не ми трябваше .

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 10:33 от kallii

# 231
  • Мнения: X
Линииката ми влезна в 22 седмица. smile3521
аз по принцип се изрусявах и сега да не ви казвам за кво става на въпрос. smile3532

# 232
  • Мнения: 1
Майчета, имам голяма молба към вс. След като направихме ремонта се лишихме от единствената си тераса за сметка на по голяма спалня. Та като снам какво е да се сушат дрехи на тея сушилници стайните, реших да си направим подарък - СУШИЛНЯ ИЛИ В КОМБИНАЦИЯ СПЕРАРАЛНЯ. Може ли някоя от вас , която има сушилня да сподели своето мнение или да ми препоръча марка. Мн ще ви бъда благодарна Hug

# 233
  • Мнения: 3 641
Бубе, мисля че тази тема ще ти е много от полза Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368500.0

# 234
  • Мнения: 99
Бубе според мен отделно ще ти вършат повече работа а и казват, че комбинираните не вършели добре работата  Peace
Аз на пример си взех сушилня и пералня на gorenje, монтират се една върху друга без стойки и каквито и да било други неща, просто сушилнята се слага върху перанята и готово  Peace

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 10:52 от styllisima

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Бубе,препоръчвам ти да си вземеш сушилня отделно от пералня.Просто това е много по-добър вариант и много по-сигурен,по отношение на качеството.Ако нямате място има едни стойки и единият уред се поставя над другия,но в момента нямам време да потърся снимка.
Тук сме коментирали и друг път сушилните и мамите(вкл. и аз ) са много доволни.Родих се тази зима,когато я купих и дрехите ми не миришеха на пушек и за 3 часа всичко е изпрано и изсъхнало.Моята е една неизвестна немска марка,но я купихме на старо и няма много функции,та нея няма да я препоръчвам.От другата ми отчетна са доволни от Уирпул и Горение.А тук се сещам ,че поне Деси и Герчо имат,но май не съм запомнила марки Embarassed,та да си кажат какво им е мнението.

Пак за ваничките-ние  допреди седмица си се къпехме в нея и то в легналото положение и не ни е тясна,така че всеки да си прецени.Според мен може много по-дълго от 6 мес. да се използва такъв вид ваничка.Но сега вече ми дойде тежко с тези кофи всяка вечер и затова почнах да го къпя в банята-правичък.Такъв рев беше в началото ooooh!,но сега вече свикна.

Чао засега.Излизаме. Hug

# 236
  • София
  • Мнения: 191
Добро утро  Simple Smile
Това за мечтите какво да е бебчето е много сладко и аз си го представям  Laughing
А иначе не знам дали сте пробвали този калкулатор http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html за цвета на очите. При мен шанса бебо да е с зелени очи като на дядо си е 25%, всички останали сме с кафеви обаче  Crazy
А за боядисването, аз си се боядисвам, а досега съм се подстригвала само веднъж, но просто защото нямам нужда от по-често. И аз другата седмица съм на сватба, и се чудя какво да облека, трябва да намеря някаква рокля евентуално, защото нищо вече не ми става  Rolling Eyes

# 237
  • Мнения: 20
Здравейте момичета! Само да се отчета,че отивам да уча. Имам изпитче в понеделник и ... стискайте палци  Grinning

# 238
  • Мнения: 23 403
Ох,колко сте изписалиии.Аз нали смао сутрин влизам вече,та докато ви изчета.
Честито на всички разбрали пола и на всички с добри резултати.Другите да не се тревожат излишно,а да си изчакат следващите прегледи.Стискам палци.
За бебетата-и аз родих бебето,за което мечтаех,даже го сънувах.Роди се рус,но вече се промени и  е кестеняв.Сега се надявам второто бебе да е наследило очите на баща ми,синьо-зелени.
За ваничките: твърдо анатомична.Бебетата не могат да седят стабилно до 5-6м.,а някои и по-дълго.Ако ще взимате корито и стпйка отделно,нека не е от онези хавлиени шезлонги,които се мокрят всеки ден.Нашата вана я ползвахме много дълго време,бебебто се обръща на другата страна,като отрасне.Дори и добре седящо бебе,може да се хлъзне във ваната,ако не е със стойка.Чак след годинка бих разчитала да седи стабилно.Стойка задължително,стига да имате място.
Бебефон-имам на Филипс.Железен е.Толкова пъти е падал,счупих му антената и пак работи.Пробвах го онзи ден.Няма смущения и лови доста далеч.Двете тела са със зарядно,може да се ползва като уоки-токи,да говорите на бебето от другата стая и свети като лампа.

# 239
  • Мнения: 1 341
Добро утро(пти вас вече си е обед)! Hug


При мен, особено с първия син беше така - едно към едно с една снимка-мечта, как стават тези чудеса, не знам. newsm78
По този повод горещо препоръчвам филма "Тайната". Документален филм, но обяснява как действат мечтите и позитивното мислене. Peace
Аз Ема през цялата бременност не успях да си я представя как ще изглежда. А когато я видях за пръв път, бях сигурна, че това е най-красивото същество на света. Много приличаше на мен, но за малко...сега сякаш гледам баща й в умален вариант. Mr. Green За второто си мислех, че ако е момиченце ще прилича на Ема и имах подозрения как ще изглежда. Но сега като е момченце нямам ни най-малка представа. Но съм щастлива, защото нещо в нашата къща ще прилича и на мен. Wink Живи и здрави да са ни децата, а е ясно, че за нас ще са най-прекрасни. Heart Eyes

Имена и ние мислим вече. В голяма чуденка сме, за сега сме харесали Кристиян и Калоян. Първото тук звучи по-добре. Peace Но пък второто някак много отдавна ми лежи на сърце, та ще видим. Давайте още предложения, че луднах... За буквичка нямаме претенции, само да не започва с М!

Ваничка, както и преди съм казвала...Анатомичните са мнооого удобни. Дори и вчера Ема я изкъпахме в нея, защото така се намърси в един парк... ooooh! Но трябва да покажа снимка, защото има различни модели. Тази за която говоря детето може да седи и от двете страни, от едната докато не седи стабилно, а от другата като е голямо вече. В София нашата я купувах от Штъркел, със стойката и не беше скъпа. Тук видях същата и взехме пак такъв модел, Ема беше на 1г. и 9м. Peace

За боядисването и прическите, споко. Правете се красиви, по никакъв начин не влияе на бебетата. Simple Smile

Честито на всички разбрали пола на бебоците! Hug

Миркам, много се радвам на добрите новини от ФМ! Hug

Диваненце, честито за документа! Hug Знам колко е вълнуващо.
Имаше още обсъжани теми, но както се досещате не ги помня. Ще допълвам, ако има нещо.

Хубав ден!


Общи условия

Активация на акаунт