Лято топло пак дойде , октомврийка се приготвя за море

  • 10 116
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23 297
Момичета,ако ще кърмите не ви трябва нагревател и много шипета,моя така си остана неизползван почти.
Аз,както вече писах,имам всичко от Дани и купух само едно боди,колкото да не е без хич.Е ,и коликчата,де.Simple Smile Остава ми да купя слинг,харесала съм си тези:

 Dee Dee

# 76
  • Мнения: 20
seagirl83 на сестра ми хемоглобина е много нисък и се оказа,4е имала някъкво възпаление - висока утайка. Ама доколкото знам не са й изписвали желязо.  newsm78 Тя също е бременилка и чакаме нейното бебче началото на септември. Най-добре поискай да ти пуснат изследвания, за да се разбере защ е така.
  newsm59   Gift на рожденничката. Пожелавам ти всичко най- хубаво и много леко и безпроблемно раждане  Grinning

# 77
  • Мнения: 8
Честит празник на Ванира и Атадар! Желавя ви много щастлив ден в компанията на хората, които обичате!   bouquet

Seagirl, на мен откак съм забременяла хемоглобинът ми е 110, а и свързаните с него показатели също са под нормата. Още първия път докторът ми каза, че няма нищо притеснително в това. Аз лично се успокоявам с факта, че няма влошаване вече толкова месеци - показателите са ми в същите граници от 4 месеца. Мисля, че това трябва да е водещо, а не това, че е малко извън референтните стойности. А за желязото - на мен лично досега не са ми пускали.

Изпитах истинско вътрешно облекчение и радост от споделеното от доста от вас по въпросите, свързани с мястото на всеки един от нас в обществото и начина на възпитание на децата ни. Накарахте ме да вярвам, че манталитетът на нацията ни може би се променя малко по малко и че може би има шанс нашите деца да живеят в по-различни условия  Hug

Как сте със съня? Мен започна да ме гони ужасно безсъние нещо. Пак цяла нощ не спах без никаква сериозна причина. А на сутринта, като се събудих, имах чувството, че коремът ми е пораснал двойно тази нощ. Не знам дали и при вас е така, но моето тумбаче расте точно на талази  Laughing

# 78
  • Мнения: 571
Деска аз си взех такъв http://www.piggyshouse.com/bg/SLINGPREMAXX/
Не заради другото, а за да може и тати да носи  Laughing
Изглежда точно като раничка.

А от тези с шала мисля да си ушия. И без това не съм вадила машината от доста време.

# 79
  • Мнения: 99
Еди и аз си взех такъв  Peace Не знам коло ще е удобен ама ми хареса защото е като раница и има джобчета, та ако сляза само по бебче да има поне парите и телефона къде да си сложа  Laughing

# 80
  • Мнения: 384
Здравейте, мами   bouquet

Не съм писала мнооооого отдавна, но за сметка на това редовно ви чета.  Нямах настроение за писане, беше ми едно такова апатично и с нищо не ми се занимаваше. Вече обещавам да съм по-редовна  Simple Smile

Честито на всички празнуващи днес! Да сте много щастливи и обичани от любимите хора!   bouquet

Ние в понеделник бяхме на ФМ. Бебо е добре, всичко му е наред и няма поводи за притеснения. Живот и здраве на есен ще имаме момченце newsm32
Аз като ви чета колко неща сте накупували за бебоците и започвам да се притеснявам. Ние още нищо не сме вземали, таткото не иска и да чуе за пазаруване, било още рано. Ама то като наближи и за няколко дена може всичко да купим.

# 81
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на Ванира и на половинката на Атадар! Много здраве и щастие!
Честита годишнина на Анхелика, дълги години любов и разбирателство!
Честито и на разбралите пола на бебчо, на нас утре ни предстои със сигурност да разберем!
Сиигърл, имам някакъв спомен, че когато желязото е в норма, а хемоглобина е нисък се пие само фолиева киселина по-продължително време. Но ти все пак се консултирай с лекаря ти.

# 82
  • Мнения: 23 297
Колко струва този Премакс?Аз още се колебая между слинг шал и такъв с халки или през рамо.

# 83
  • Мнения: 141
Момичета,и на мен много ми допадат тези слингове тип раничка, но някой знае ли дали няма да се отразява зле на кръста?Аз си имам и без това проблемен кръст, все ме боли, и не знам дали няма да е натоварващо с този слинг.Предполагам, че е индивидуално при всеки, но все пак да ви питам. Hug

# 84
  • Мнения: 23 297
Здравейте, мами   bouquet
Аз като ви чета колко неща сте накупували за бебоците и започвам да се притеснявам. Ние още нищо не сме вземали, таткото не иска и да чуе за пазаруване, било още рано. Ама то като наближи и за няколко дена може всичко да купим.
Привет,хубаво е,че ставаме повече активните. Hug
А за пазаруването имам мнение;освен,ако не сте суеверни,започвайте  лека-полека или поне направете оглед и набележете цели.Сега е най-хубавия момент от бременността,чувстваме се добре,сулни и витални,а и още не е жега.После,с големия тумбак,на 35 градуса,никак няма да ти е комфортно.Лесно ще се изморяваш и изнервяш. А удоволствието да избираш дрешки с кеф и внимание е незабравимо.Аз бях накупила всичко преди 7м.с първата бременност,бях стегнала чантите и бях в готовност за раждането.Две седмици прах дрешки,махах им етикетите отвътре и някои се наложи да ги пришивам,заради твърдите етикети.


miracle,на мен кенгурото ми натоварваше кръста.Може да е било от модела,може друга да е причината.Сега смятам да опитам със слинг,всички казват,че е много удобно.

# 85
  • Мнения: 1 341
Здравейте сладурки!

Ванирка, ЧРД!

Бъди щастлива!!!

Момичета, много ви благодаря за честитките за малкия ми мъж! Много е хбаво толкова хора да се радват заедно с мен. Hug

Наистина вече мога да се отдам на шопинг! Всичко ще трябва да купувам, защото от Ема май нищо няма да стане освен някое и друго боди.
А февруари още като купувах бебешки дрешки, всичко накупих за момиченце. Сега ще си ги бия от главата.

Герчо, радвам се, че всичко при вас се нарежда по план! Peace

Уж ви изчетох, и пак забравих какво да пиша.
Хайде до после...

Моят мъж днес си е у дома, ще се разходим семейно и ще купя някоя и друга дрешка на децата. Wink (започна се!)

# 86
  • Мнения: 99
Деси аз моя слинг го взех 90 лв. Бежов на цвят е и така за сега ми допада, но ще го видим как ще е в работна среда  Laughing

Аз няма да се отдавам толкова на покупки колкото на шиене  Laughing
Ето нещо което замислих да ушия за колата  Peace




А и това много ми се хареса ама да видим дали ще го издокараме  Laughing





Обиколниците днес ще ги почна, спален комлект - чаршавче, юрганче и калъфка, разни джобове които да закачам на креватчето а по нататък може и да скроя чанта за мама така, че на мен да ми е удобна и да си има достатъчно джобчета и преградки, защото тези които ги предлагат хем са скъпи, хем нямат нужното количество джобчета и прегради  Thinking
Та така май ще е при нас, както с каката така и сега ще сме по-уникални  Laughing

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 11:50 от styllisima

# 87
  • Мнения: 23 297
Стилисима,мерси.Аз мислех първоначално да си взема подобен или с халки ,а последствие да купя шал.Но ще видим дали бебето ще хареса въобще слинга.
Рони,за какво е продавалника. Simple Smile


Безсъние не ме мъчи,напротив.ставам само да тоалетната по някое време и после пак в леглото.

# 88
  • Мнения: 150
Ванира, честит рожден ден!  newsm59

И аз взех същият слинг. Прочетох доста коментари във форума( http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313844.0, в още доста теми се споменава премaкс), както и в английски и немски такива преди да реша да го купя и повечето бяха добри, макар че естествено има и някои недоволни, което е нормално, никога не може всички да са доволни.
Деси тук се движи около 50 - 55 евро, в ибей нов се продаваше и за около 36 доколкото си спомням, но не вярвам в България да е по-скъпо.
За желязото, пия го от 2 месеца и в случая не мисля да оспорвам лекарското решение.
Мен безсъние не ме мъчи, напротив спя по-добре от всякога и дано така да продължава, че след това знае ли се Simple Smile
 

# 89
  • Мнения: 1 341
Деска, продавалника мен не ме устройва. Първо, че предпочитам да подаря дрешките на някое детенце, второ, че ми е малко далечко. Wink Там единствено съм продавала количките ми от Ема. Simple Smile

Гледам захванали сте темата за чужбина и манталитета в Бг. Няма да влизам в подробности. Само ще кажа, че децата ми са на първо място-пред патриотизъм и ред други. Именно затова ще ги отгледам и възпитавам тук! За мен те тук имат едно по-добро бъдеще и ще се възползвам от това. Разбира се, че навсякъде си има своите лицемери и т.н. Но предпочитам навсякъде да съм посрещната и изпратена с усмивка и пожелание за приятен ден. Отколкото намръщените граждани в Бг. Като вляза там в някой магазин, насреща си виждам отвратена физиономия, че им прекъсвам почивката...еле пък ако не купя нищо...кой знае колко псувни отнисам.
И все пак съм на мнение, че всичко е до възпитание и култира. Майка и татко винаги са ме възпитавали, че трябв да поздравявам насрещния, да давам път на възрастни и ред други на глед дребни, но всъщност съществени неща.
Работих в магазин за обувки на Попа(преди мнооого време). Шефовете ми бяха млади и събраха чудесен колектив. Усмивката не слизаше от лицата ни, обслужването беше на ниво...клиенти доволни, шефове също, а ние още повече. Абе и вълкът сит и агнето цяло... Това във връзка с глобите на Ани, за което напълно я подкрепям! Hug
Спирам, че уж кратка щях да бъда... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт