® E-bay - тема 30

  • 51 654
  • 772
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 062
Грозното Пате, пробвах да ти пиша, но ми пише, че ти е пълна пощата  newsm78

# 16
  • Мнения: 255
И аз да внеса скронма вноска... Laughing



chockolina   bouquet  bouquet  bouquet
благодаря! и аз поръчах... Embarassed

# 17
  • Мнения: 6 442
Грозното Пате, пробвах да ти пиша, но ми пише, че ти е пълна пощата  newsm78
Разчистих  Peace

# 18
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Запис и от мен.Трябва и аз да си снимам покупките си.

# 19
  • Мнения: 22 437
Хайде и аз тук, не че не следя постоянно. )))

Такъв ваучер до сега не съм получавала, или поне не съм обръщала внимание.

Аз последно взех едно Фърби, старичко е, но пък много симпатично. Не знаех, че и Понитата говорят. )))))
Сега се чудя за поредната щуротия за детето (то май повече за мен си ги купувам). )

# 20
  • Мнения: 1 878
Леле , да не ви остави 4овек няколко минути! Все едно има някъде разпродажба!  Mr. Green


Да ви покажа онази китайска туника, дето ви я бях обещала преди две теми:  Grinning

Моя милост с туниката на приятелката




# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...Такъв ваучер до сега не съм получавала, или поне не съм обръщала внимание.
...

И аз май не съм обръщала внимание, може и да съм получила, а да съм го изтрила. Нищо чудно! То толкова мейли от И-бей получавам на ден, че няма да се учудя, ако съм го изтрила, без дори да го погледна.

# 22
  • Мнения: 5 278
Kölsches Mädel,много е хубава Simple Smile Дай линк към този продавач да разгледам ако ти е удобно  Embarassed
Аз продължавам да ви тормозя,дано някой да ми обърне внимание на тъпите въпроси Simple Smile Ама като не съм много на ти с този английски - първо - как да разбера дали едни очила имат наистина УВ защита?Не държа да са маркови,проста да ми предпазват очите. И второ- кое да му се не види е фон-дьо тенът?Как се пише? Embarassed

# 23
  • някъде
  • Мнения: 979
Кьолн,а близък план на обущенцата може ли Embarassed

# 24
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
И аз получех майл с 6 ваучера.

# 25
  • Мнения: 515
Да се запиша и аз в темата Laughing

# 26
  • Мнения: 1 878
Аз полу4авах доста такива, когато пазарувах от немския! По слу4ай рожденния ми ден, заради някой техен празник или просто така.
Англи4аните нещо се стискат! Mr. Green

Kölsches Mädel,много е хубава Simple Smile Дай линк към този продавач да разгледам ако ти е удобно  Embarassed
Аз продължавам да ви тормозя,дано някой да ми обърне внимание на тъпите въпроси Simple Smile Ама като не съм много на ти с този английски - първо - как да разбера дали едни очила имат наистина УВ защита?Не държа да са маркови,проста да ми предпазват очите. И второ- кое да му се не види е фон-дьо тенът?Как се пише? Embarassed


Джина, от тези туники си накупиха доста моми4ета в темата  Laughing и имаше запитвания за снимки на живо, но нямаше досега време от покупки  Crazy

Продава4ът е едно китай4е, но много коректно ( засега ). Полу4ават се доста бързо нещата.

Ето линк http://myworld.ebay.co.uk/my333store

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 22:51 от Kölsches Mädel

# 27
  • Мнения: 1 163
И аз се записвам. После ще изчета.

# 28
  • Мнения: 3 219
Аз да питам за стикера за кола, дето Чоколина го показа-къде се поръчват и колко струва newsm78.
Ваучер и аз май нямам, ама и аз трия наред писмата от тях, сега ще погледна в пощата.

# 29
  • Мнения: 5 790
И второ- кое да му се не види е фон-дьо тенът?Как се пише? Embarassed


Foundation.

Общи условия

Активация на акаунт