® E-bay - тема 30

  • 51 760
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • varna
  • Мнения: 1 012
Elde, честита ти принцеса!


за скрийн протекторите за телефон,да питам аз тези който са си купували дали издържат повече при вас,защото аз оня ден си купих от тукза 3лв,ами той се отлепии падна на другия ден.

Купих си 3 броя от едно китайче за 0.1 паунда с 2.50 доставка. Вече трети месец не е мръднал първия и като гледам, няма никакъв шанс да мръдне. Дойдоха и с три кърпички за почистване и инструкция как се залепват. Вчера купих същите и на колега. Не ти давам линка, защото този продава само за два модела телефони, но ако го искаш -  Peace
алекс благодаря ти за отзивчивостта ,както винаги Peace
ако предлага за самсунг продавача,ще се възползвам.сега ше потърся в мрежата направо.
само да попитам до бг ли ти ги прати или до емпреса?

# 721
  • varna
  • Мнения: 1 012
Здравейте момичета, понеже отскоро следя темите Ви, а спечелих един търг и нямам кредитна карта на мое име може ли да направя регистрация в Paypal на името на мъжа ми и да платя така или трябва да вадя карта на мое име за регистриране и плащане? Притеснявам се, че ако сега трябва да си правя карта ще стане бавно.Благодаря предварително!
според мен няма проблем да направиш акаунт на мъжа си в пейпал и да платиш за спечеленото Peace

# 722
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Момичета, бихте ли ми превели това:

acc being verified will pay wheb cleares   Rolling Eyes

Нещо от рода "акаунтът се проверява, ще платя когато има яснота", но това са само догадки  Mr. Green


Мерси pepi7096 за превода  Simple Smile, абе и аз гадаех , че нещо такова ще е  Mr. Green...и това го е писала една Канадка  ooooh!

# 723
  • София
  • Мнения: 1 078
elde , честито бебче, нека расте здравичко и усмихнато, пък мама ще се погрижи да е и модерничко Laughing

И аз като tina77 излизам от состояние на шопохолизма. Ибей ме излекува от ларедут, пък препълнен гардероб и някои други парцали са на път да ме излекуват и от ибей.  Mr. Green
Купувам вече много внимателно, но определено ми мина по-бързо и по-евтино, отколкото в ларедут, където бая суми оставих уж спестявайки.  Laughing

Искам да питам. Понеже сложих отрицателна оценка с коментар за непристигнала стока и никакъв отговор от продавачката, че нямало никакви отговори и връщания на пари дори и при диспут. И тогава вече получих отговор на тая оценка, че тя била върнала пари чрез пейпал (явно наистина не ми ги превеждат, защото разследват емпреса, а ги задържат. Crossing Arms Ама мацката нито тракинг номер ми е дала, абе никакви отговори наистина не ми е давала на въпросите ми по няколко дни!) и т.н., а от мен сега се иска или да приема този отговор или да го отхвърля до еди каква си дата. Защо се иска това от мен? Ако го приема или не, какво следва?
ами нямаш ли никакво известие че си имала/имаш рефънд на пощата с която си регистрирана в пейпал.според мен трябва да имаш,дори и да разследват емпреса. Peace така мисля аз.
Аз известие го имам, отбелязано е и в акаунта на Пейпал, само че седи като "pending"-"висящо, предстоящо", а диспута седи като отворен все още ( оказа се, че тя е превела парите, пък те явно не искат да ми ги дават по някаква причина). Аз сега се чудя какво да правя с нейния отговор на моята отр. оценка, който трябва или да приема или да отхвърля (има два жълти бутона - приеми, отхвърли). Чудя се какво следва и в двата случая и за кой им е аз да го приемам или да отхвърлям.

# 724
  • Мнения: 6
Пак да попитам къде отиват върнати пари от неполучена стока.Никъде не ги виждам .Как мога да ги използвам наново?
Извинете че се повталям,но който е по-опитен нека ми отговори.
Благодаря Ви дами!

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Ами на мен само ПейПала досега ми е връщал пари при спечелен диспуд, първо ги видях в баланса си в акаунда и след няколко дни банката като ги осчетоводи ги изхарчих отново  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 6
Благодаря!Само чакам да ги зърна и.....веднага ги намествам пак Mr. Green

# 727
  • Мнения: 5 790
Elde, честита ти принцеса!


за скрийн протекторите за телефон,да питам аз тези който са си купували дали издържат повече при вас,защото аз оня ден си купих от тукза 3лв,ами той се отлепии падна на другия ден.

Купих си 3 броя от едно китайче за 0.1 паунда с 2.50 доставка. Вече трети месец не е мръднал първия и като гледам, няма никакъв шанс да мръдне. Дойдоха и с три кърпички за почистване и инструкция как се залепват. Вчера купих същите и на колега. Не ти давам линка, защото този продава само за два модела телефони, но ако го искаш -  Peace
алекс благодаря ти за отзивчивостта ,както винаги Peace
ако предлага за самсунг продавача,ще се възползвам.сега ше потърся в мрежата направо.
само да попитам до бг ли ти ги прати или до емпреса?

Китайските до БГ си ги пращам.
Няма за Самсунг за съжаление.

# 728
Здравейте,харесала съм един велосипед от немския ибей,струва 34.95 евро,а доставката до България е 16.95 евро.Колко ще ми излезе,като плащането си е през пей пал?Не съм много наясно с таксите и т.н Peace

# 729
  • Мнения: 6 648
Здравейте,харесала съм един велосипед от немския ибей,струва 34.95 евро,а доставката до България е 16.95 евро.Колко ще ми излезе,като плащането си е през пей пал?Не съм много наясно с таксите и т.н Peace
Таксите са за сметка на продавача.

# 730
  • София
  • Мнения: 1 936
А каква сума се удържа когато се продаде стоката? Ebay удържали процент от сумата, но какъв е той? Примерно при стока с цена 30 лири

# 731
  • Мнения: 1 883
Предложете колело за 7г фръцла  Embarassed Чоколина е взела ето такова http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … item=170337474486  кажете някое друго пак хубаво ........

# 732
  • Мнения: 138
Много благодаря за отзивчивостта.Тъкмо намерих начин да платя и сега ми излиза друг проблем. Днес ми е втори ден от спечелване на търга и смятах да изпратя парите на продавача и да си чакам стоката. Отбелязвам, че на обявата не е посочен срок за плащане. И случайно отворих сутринта новите обяви и гледам отново сложена стоката,която спечелих, но с доста по-висока цена и изрично надпис не за купувачи от България ShockedА аз писах на продавача, че ще му оставя адрес в Англия. И сега не знам какво да правя да му превеждам ли пари или не? Явно човекът не хареса цената, но се питам това ли е начинът?? Вие като по-опитни какво ще ме посъветвате?

# 733
  • Мнения: 5 790
Много благодаря за отзивчивостта.Тъкмо намерих начин да платя и сега ми излиза друг проблем. Днес ми е втори ден от спечелване на търга и смятах да изпратя парите на продавача и да си чакам стоката. Отбелязвам, че на обявата не е посочен срок за плащане. И случайно отворих сутринта новите обяви и гледам отново сложена стоката,която спечелих, но с доста по-висока цена и изрично надпис не за купувачи от България ShockedА аз писах на продавача, че ще му оставя адрес в Англия. И сега не знам какво да правя да му превеждам ли пари или не? Явно човекът не хареса цената, но се питам това ли е начинът?? Вие като по-опитни какво ще ме посъветвате?

Човекът може всъщност да е магазин и да има 20 броя от същата стока.
Това, че е пуснал същото нещо в продажба не значи, че е твоето.
Няма какво да се чудиш. Плати си както си му е реда - с английския адрес.
Ако реши да не ти го изпраща - ще ти върне парите.

# 734
  • Мнения: 138
Обаче стоката е количка втора употреба и струва 150 паунда.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт