Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 26 608
  • 389
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 444
<º))))><  gospojata
честито честито честито   Hug Hug
много се радвам за децата


vikuna
моята дъщеря е приета там и ако искаш пиши на лични какво те интересува, ще ти отговориме

# 301
  • Мнения: 1 649
Борислава я приеха и в ЮЗУ- публична администрация, 2 желание. 1 е връзки с обществеността. И сега не знаем, какво да запишем- маркетинг в СА или в ЮЗУ?! Тя май държи повече на ЮЗУ, но все пак иска съвет. Ако някой знае нещо повече за специалностите и са университетите, приемаме всякакви съвети.

# 302
  • Габрово
  • Мнения: 311
Излезе класирането и за Търново.
Не са ме взели нищо  Shocked Shocked Shocked А бала ми там е доста приличен... А като цяло баловете тази година са нереално високи за ВТУ... И утре заминавам към Варна да си потвърждавам класирането във Винса. А другата седмица ще видим какво ще стане на вторите класирания Simple Smile

# 303
  • Мнения: 3 410
Мисинг, Варна е по хубав град от Търново, чакаме те при нас Hug

# 304
  • Мнения: 1 649
Чакам съвети Sad

# 305
  • Мнения: 503
Да се похваля и аз.Моето момиче е прието  тази година фармация в София.  Praynig Това и беше първото желание.Сега чакаме второ класиране във Варна ,защото не иска да учи в София.Варна та Варна.Хубавото е ,че е на 45 мин път от нашия град с кола,ще може и по често да си идва,почти всяка седмица.Притеснително е ,че фармация има за първа година във Варна,няма още сграда пък и не се знае нивото на преподаване и базата каква е.  newsm78 Simple Smile

# 306
  • Мнения: 9 154
да дам отчет и аз.
Младежа е приет УАСГ - транспортно строителство, първо класиране, но второ желание.
Между другото се оказа, че 13 клас се учи "дистанционна форма на обучение" та и той е записан и ще трябва да си вземе изпитите и там през идната година.

# 307
  • Мнения: 3 410
Пеп-4о, Ива, Мери, браво на децата.  Peace
Айде вече да си почиват до края на лятото, че после учене ги чака.

# 308
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Пеп-4о, Ива, Мери, браво на децата.  Peace
Айде вече да си почиват до края на лятото, че после учене ги чака.
Браво и от мен за децата!!!   bouquet

# 309
  • Мнения: 444
Излезе класирането в УНСС - има ли приети ? ние не сме - малко не ни е стигнало -
Честито на приетите .
относно  СА - инфо от приятели на техни и т.н - като обучение на ниво - но като реализация - никаква - в смисъл че през тези 4 години само ще учи и нищо не може да работи и да си подпомогне бюджета и естествено трупа опит в професията която е избрала. за ЮЗУ - нямам инфо.
missing - ще записваш или ще участваш на второ класиране? Варна е по добре от ВТ .

# 310
  • Габрово
  • Мнения: 311
За да участвам във второ класиране във Варна трябва да потвърдя това, което са ме приели... т.е. да си оставя дипломата. Днес го направих, няма къде да ида  LaughingДругата седмица като излязат вторите класирания ще видим, може да си я изтегля Simple Smile

# 311
  • София
  • Мнения: 1 444
Честито на приетите!
Попътен вятър и много успехи!
Мери,
не мога да дам съвет, нямам наблюдение в друга специалност освен правото.За него знам, че ЮЗУ е на ниво, че там четат повечето професори от СУ и по мое наблюдение колегите ми завършили там излизат с добра теоретична подготовка.За вашата специалност обаче нямам представа как стоят нещата.
Отговорете и тези, които имате учащи в двата вуза деца, дайте съвет на Мери.

# 312
  • София
  • Мнения: 16 206
Честито на студентските мами!
На чакащите класиране - пожелавам успех. Ако не стане  сега - не се отчайвайте и окуражавайте децата. Догодина - ще успеят.
Мери, ако СА е  в Свищов - поне аз бих избрала ЮЗУ. Като влезе после може да се прехвърли в друга специалност. А и повечето преподаватели прелитат навсякъде и четат лекции. Зависи и кой град е по-близо до вас, къде имате познати. Ясно, че тя ще е отделно на квартира, но вие ще бъдете по-спокойни ако в града имате и други близки и ако се наложи момичето може да отиде при тях. Приятелките са до време. Нея какво я влече повече за учене - помислете за всичко това и  нека тя си реши.
И  да не забравите да споделяте тук за младите студенти - как са, какво правят.
Колко бързо минава времето. Тия дни преди 20 год. ме гледаха на 1 от първите видеозони в София и ме убеждаваха, че от този зародиш бебе няма да стане. Светилата не познаха - порасна вече.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 444
Aisha ,
точно по това време, малко преди да родя и може би на същият този видеозон и същите тези светила гледаха и мен- категорични бяха, че момче нося и му гледаха пишката, обучаваха разни млади доктори, които също я видяха. Слава богу момата няма такава Joy
никой да не попада на обучените и обучаващите ги светила ooooh!

да са ни живи и здрави децата
 Laughing

# 314
  • Мнения: 3 410
А при нас във Варна, понеже техниката не беше толкова напреднала, ни слушаха със слушалки и всички светила разправяха че тоновете ни били 100%мъжки - и ей го на резултата е по момчета тази вечер/или както по точно ми се изрази девойката - отиваме с Деси по мъже ooooh!/

Общи условия

Активация на акаунт