Перник-17

  • 21 284
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
ехо,здравеите и от мен smile3530

# 16
  • Мнения: 10
здравей lpmp къде се загуби?я разкажи вие  как прекарахте празника!!!

# 17
  • Перник
  • Мнения: 277
Благодаря отново за отговорите,но предпочитам да не направя нещо,отколкото да сбъркам.Мои познати,които също не са изнесли година на техен близък,няма да правят,затова по-добре да направя така и аз.
Още повече,че имаме ново бебе в семейството - зълва ми не може да ходи на такива поводи,затова по-добре да се въздържим.Пък и нали когато се случват такива хубави неща,не се правят тъжни помени.

# 18
  • Мнения: 852
Добро утро и от мен.
Хубав и усмихнат ден на всички  bouquet

# 19
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Билка, ти сама преценяваш - направи както сметнеш за добре, а не после да се ядосваш и упрекваш. Слушай сърцето си  Peace

Ние вчера успяхме да поръчаме и тортите за неделя. Пробвахме се първо в сладкарницата на пазара, но нищо не ми хареса на външен вид и отидохме отново в сладкарския цех на "Бучински път" - там като че ли и цените са по-ниски  newsm78 Купих и подарък на дребосъчко - риза, пижама и ново шише със сламка.
Я да сондирам малко мнения - чудя се дали да му сложим 2 свещички или 1 - цифричка 2  newsm78 ??? И от тези фонтаните съм купила - 2 ли да сложа на тортата или само 1?

И на финала - да почерпя - с мъжо имаме годишнина от сватбата


# 20
  • Мнения: 109
Ееййй Светле, страхотна почерпка. Да сте живи и здрави с твоето момче, да се обичате и да "произведете" още хубави деца Laughing
Сложи му на детето свещичка цифра и двата фонтана. Така ще ти се получат три неща върху тортата и всичко ще е ток и жица.
Добре дошли на новодошлите  bouquet

# 21
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Боби, благодаря! И за пожеланието, и за препоръката за свещите! Така ще ги подредя  Peace

Току що бях в "Социално подпомагане" - ако някой се интересува от програмата "В подкрепа на майчинството" - има 80 чакащи молби. Шансът да наема майка ми преди Калоян да стане на 3 г. не е особено голям  Confused

# 22
  • Мнения: 109
Светле, майка ми и сестра ми направиха така за баба- дететгледачка в началото на годината и нещата им се получиха добре. Мисля, че можеш изрично да посочиш кой точно от кандидатите искаш да ти гледа детето. Ако искаш ще питам сестра ми и ще ти кажа.

# 23
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Светле, Честита ви годишнина! Бъдете все така влюбени и се заемета по- въпроса за сестричка на Калоян Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Билка, направи така както ти казва сърцето Hug. А и аз знам, че когато има малко бебе е желателно да се избягват такива неща. Но можеш да отнесеш нещо в черквата и да почерпиш за Бог да прости, не е нужно да ходиш на гробища и да сте много хора

# 24
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Светле, майка ми и сестра ми направиха така за баба- дететгледачка в началото на годината и нещата им се получиха добре. Мисля, че можеш изрично да посочиш кой точно от кандидатите искаш да ти гледа детето. Ако искаш ще питам сестра ми и ще ти кажа.

Интересно, на мен ми казаха,че имат чакащи и от декември миналата година  Thinking Както и да е, аз сега съм изправена пред казуса кое поделение на НОИ трябва да ми даде удостоверение? София, защото там е работодателя ми, или Перник, защото тук живея?  newsm78 Писах мейл, сега чакам отговор.
Яд ме е, че се мотах 3 месеца и не се задействах за програмата по-рано  doh

Виктоалия, с това пожелание... все повече ми се иска още едно бебче, но...ще ми се по някакъв начин да си оправим/сменим жилището преди това, ама...сложно. Както и да е, да не ви занимавам с глупости. Благодаря за пожеланието  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 35
как сте мамчета? Днес с Кики ходихме до Исул за да му правят едни ислледвания и после отидохме и до парк Заимов. лЕЛЕ там било много хубаво. Кико само тичаше и крещеше от радост.Вози се 6 пъти на вартележките ,скача на батут ,вози се на джип, люля се и се пързаля и сега спинка доволен. Утре пак ще го водя и ще го прибера с влакчето- той умира да се вози във влак. Е само един път имаше тази чест . А и днес и утре няма кой да ни вози и за това използваме междуградските транспорти.уТРЕ КАТО се приберем ще пиша как са изследванията и какво са му казали.
За кръщането ме бяхте питали,но кажете точно какво ви интересува, че и сега нямам много време за писане
На новите попълнения привет  love001
СВЕТЛЕ честита годишнина ,да се обичате и разбирате и след 100 години пак да сте толкова влюбени един в друг колкото сте сега.
вЕСЕло изкарване на празника. А и да не забравя да те похваля за новата страничка smile3501

# 26
  • Мнения: 146
здравей lpmp къде се загуби?я разкажи вие  как прекарахте празника!!!


ами ani4ka  да ти кажа беше малко напрегнато Tada Tada Tada слезнахме по центъра и беше някаква пълна лудница..разкарахме се ,зехме подарък за малкия и се прибрахме smile3524 не знам заради празника ли,но ми беше много неспокоен деня,като се има предвид че е ден да дечицата ни newsm51

# 27
  • Мнения: 7
Леле четях тук ,че честитите  годишнината на Светла К та се сетих ,че и ние имаме днес .Как само щях да забравя толкоз дълго време ли е десет години та се чудя ,че ми е изскочило от главата .Сега трябва да умувам  какво да купя newsm78
Исках и друго да Ви питам тези дето са били при Лазов ..В коя седмица най -рано Ви каза пола на бебето?

# 28
  • Перник
  • Мнения: 4 863
S_apple, честита годишнина! Обичайте се и си го показвайте всеки ден!   bouquet
За пола на бебето - мисля,че кога го казват зависи и от това как е застанало, а не само от седмиците  Peace
А Крумова например не се ангажира с пол - казва "виждам еди какво си", но докато не се роди не е 100 %  Laughing

Нанси, надявам се резултатите от изследванията да са идеални  Praynig

Ние снощи си водихме чудото в "Яху" - той е доволен. Ние - уморени  Mr. Green Днес ще се пазарува за събота и неделя. Ох, да мине веднъж тази седмица  Tired Добре поне, че в офиса ми е спокойно, та мога да релаксирам малко   atwork

# 29
  • Мнения: 7
S_apple, честита годишнина! Обичайте се и си го показвайте всеки ден!   bouquet
За пола на бебето - мисля,че кога го казват зависи и от това как е застанало, а не само от седмиците  Peace
А Крумова например не се ангажира с пол - казва "виждам еди какво си", но докато не се роди не е 100 %  Laughing

Blagodarq ti ! Ako imate ideq i za podaruk spodelete q molq vi Wink

Общи условия

Активация на акаунт