Перник-17

  • 21 343
  • 301
  •   1
Отговори
# 225
  • Перник
  • Мнения: 396
На една позната детето е на 2 години и 5 месеца, но прилича на 4 годишно,тя и майката си е доста едра, даже предишната и педка и вдигнала едва ли не скандал на една от консултациите, че детето е пораснало със цели 6 см за месец #Crazy. За кг знам, че правят забележки и предписват диета, но за ръста как да го накараш да расте по бавно newsm78 Mr. Green

Е тая педка ако каже как да си спра детето да расте на ръст, ще съм благодарна!  Mr. Green Калоян на годинка беше на долната граница за тегло и ръст с 2-3 см. над "нормата"  Simple Smile

Къде ги гледате тия норми или педито така ви казва Rolling Eyes Нашата никога не ни е говорила такива неща. Но и Дражко мисля, че си върви нормално. А и след годинка как ги мерят  Sick детето се дърпа, реве, иска да си ходи, кантарите едни...

# 226
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Мисля, че в БГ мама преди бях намерила таблици за ръст и тегло. Има много таблици, но аз гледах по тая, която има от-до, а не фиксирани мерки Wink

# 227
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Надя, има много таблици, както Виктоалия е писала. На картона, който сте занесли при педи също май има таблица  newsm78
А ние се мерихме много послушно на последната консултация. Иначе повече от година не даваше да го мерят там - пищеше и се дърпаше, затова аз си го мерех у дома и само съобщавах мерките да си ги запишат. Чак ме и хвалеха за това  Mr. Green

Важно е  дечицата да са живи и здрави, а не да са напъхани в нормите  Peace

# 228
  • Мнения: 198
Ето в тази тема са пуснати новите таблици на световната здравна асоциация, ако ви е интересно може да я видите: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95353.15
Лично мойто мнение е, че по-скоро трябва да се гледа как е детето като цяло, а не да се набляга на сантиметри и килограми.

# 229
  • Мнения: 22
Ето ви едно клипче,да видите малкия как вилнее и никой не може да го спре.
http://vbox7.com/play:338c4367

# 230
  • Перник
  • Мнения: 4 869
ооох, Ирка, много е сладък Кальо  Heart Eyes Много се смях на клипчето  Laughing Ама не разхвърля детето, взема си от чекмеждето каквото му трябва и затваря  Mr. Green

Намаленията в Ларедут започнаха. Ще прави ли поръчка някой, да се включа?

# 231
  • Перник
  • Мнения: 396
Светле, аз онзи ден си поръчах разни нещица. Виктоалиа T също самичка си пусна първата поръчка. Тя ще каже дали е било трудно. Ако решиш да се опиташ и ти, ще помагам, ако иска някой друг да се комбинира и му се вижда трудно, мога аз да поръчам. И преди казах, за мен няма проблем. Просто ефтинките неща бързо се изчерпват и като си харесаш нещо ефтинко, докато чакаш някой друг да си избере, може твоето да го няма. Виж при по-скъпите неща тази вероятност е по-малка.

# 232
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Светле, изобщо не е трудно. При мен проблема беше, че нямах карта и даже ходих в ЦКБ, но ще ми е готова другата седмица. И в един момент, понеже нещата които ми харесваха се свършваха бързо, се сетих че имам кредитна Euro line и реших да я пробвам. Първите 2 пъти ми я отхвърли и се примирих, че ще чакам, но на другия ден, нали съм си тъпа и упорита реших пак да пробва и от 3 път взе, че стана Mr. Green. Аз също нямам против да ти пусна каквото искаш, а може и акаунт да си направиш

# 233
  • Мнения: 3 372
Изобщо не е сложно поръчването от Ларедут и горещо препоръчвам да си се прави самостоятелно, много по-удобно е Peace Както е казала Надя изгодните неща свършват адски бързо и докато чакаш другия да си избере и да се накани и те свършили и после те е яд Peace Аз бъкел не разбирам френски ама с помощта на темата във форума и с повечко разглеждане научих повечето думи на изуст кое какво е и си поръчвах Peace На зимните намаления всяка седмица имах известия за колети Mr. Green Много съм доволна от чаршафите им, няма такива материи, а пък и цените им излизат доста добри Peace Имам два комплекта за спалня, които ми се хванаха по около 20 лева, а плата не е като българските на тея цени след пране да стане двойно по-малък Mr. Green Много съм доволна Peace

# 234
nade a za dostavkata ot laredoute 4rez po6tata li stava ili 4rez kurierska agenciq  izvinqvam se

# 235
  • Перник
  • Мнения: 396
С колет по пощата. В другите градове по-тежките колети се взимат от митниците и се плаща такса. В Перник всичко идва в пощенските клонове и нямаме такса Mr. Green Като си пишеш адреса слагаш кода на близкия пощенки клон. Аз съм в Изток и кода е  2304. Взимам колетите от пощата при пазара.

# 236
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Момичета, както и преди ви казах не е проблем да ви поръчам, както и на Надето Mr. Green. Но наистина не е трудно. Даже може да направите услуга на Надето или на мен Mr. Green Embarassed ако искате да се регистрирате да ви пратим покани. Така вие получавате 10 евро подарък, а ние след реализирана поръчка 20 Twisted Evil . На мен Тя ми прати покана, защото иначе не искаше да ми приеме регистрацията, а така стана лесно

# 237
  • Мнения: 63
Момичета, извинявайте ако нахълтвам в разговора ви, но се чудех дали бихте могли да препоръчате/ дадете отзиви за козметичка и фризьорка в Перник?

# 238
  • Мнения: 379
за добра козметичка съм чувала Розалия - мисля,че салона й е някъде при х-л Зора, но й нямам точни координати. при нея обаче е лудница и записва часове за по месец напред.
добра фризьорка /бих казала най-добрата/ е Ани. салонът и се намира до розовото Стелви в кв.Изток, над магазина на JEFF. там няма как да не я намериш. работи страхотно и при нея се изсипва целия пернишки "елит", а цените й са съвсем нормални.

# 239
  • Мнения: 162
На фризьор ходя при Биляна и Гери във фризьорски салон Нова, на спирката при болницата. Аз съм при Биляна, а дъщеря ми при Гери и само на нея дава да я подстригва. Според мен са много добри, но часовете се записват предварително, винаги има много клиенти, но спазват часовете си, никога не ми се е наложило да ги чакам повече от две-три минути. Цените са нормални.
     Момичета, в Ларедут наистина има някои много изгодни стоки, ама на мен ми предстои раждане, не мога да се занимавам сега с поръчки. Кога е зимното намаление? Ice Queen, комплектите за спалня, които си поръчала какво включват?

Общи условия

Активация на акаунт