Май 2005- Тема 127

  • 15 495
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 896
Августоооо
убихтааааа

как можа такава снимка да пуснеш  #Crazy


готина си с новата прическа, цвета мислех, че ще е по-русо, поне така бях разбрала де. Ама и така е много готин цвета

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 12:19 от Гуш

# 61
  • Мнения: 829
Августа, снимките са превъзходни, много настоение лъха от тях. Simple Smile
а за успехите на Миникото - вече има публикации в някои списания за него - в Паралели, в Журнал за жената, Баня и спа, скоро очакваме да излезе статия и в Наш дом! Така че, надявам се, да стават все повече! Благодаря за пожеланията!   bouquet Hug

Надето пък я заболя ухо, не че другото е спирало, де, утре пак сме при хомеопатката  Grinning

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 17:28 от Mалейна

# 62
  • Мнения: 689
Avgusta супер са снимките и мястото като гледам е много красиво, честита нова прическа, добре изглеждаш   bouquet
Малейна пожелавам все така напред с тази новост, за която явно съм пропуснала да прочета. Дано Надето се оправя бързо.  Hug
Сиска дано Дени да му е за последно това неприятно преживяване и бързо да се оправя.
Диана радвам се за приема ви в яслата, дано малкия бързо свикне.
Ние сме добре, само тази жега много ни мори, в 17.00 часа като отивах да взема Веси колата показваше 37 градуса  Tired
Лек ден

# 63
  • Мнения: 689
Момичета случвало ли ви си е да ви се промени лентата в подписа сама  newsm78

# 64
  • Мнения: 829
Красони, мерси, мила за пожеланията! Жегата наистина е голяма, крием се на хладно. Не ми се е случвало да ми се смени сама лентичката   Thinking

# 65
  • Мнения: 689
Е да проблема е намерен, имало някакви промени в сайта с лентичките и за това всичко се е променило  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 995
Августоооо
убихтааааа

как можа такава снимка да пуснеш  #Crazy

хахахахаа...да не ти връща за нещо Mr. Green

Августе, много ми харесваш с новата глава!
Ама много хубаво по тия Буйновски ливади...
Красони, днес проблема с лентичките е най- актуален. Момченцата станаха момиченца, а зайчетата- овце Laughing
Малейна, поздравления за напредъка с Минико-то!
Дано Надето да не я болят много ушетата Confused

На Станиславка и остана да се пребори с малко сополи и умерена кашлица. Днес бяхме на дълга разходка из града, цялата е в пришки, горката.

# 67
  • Мнения: 689
Катка, така се оказа в крайна сметка с лентичките, но аз в първия момент останах като гръмната как се е случило  Laughing

# 68
  • Мнения: 480
Кате, тия пришки пък от какво?  Shocked

Малейнаа, много ви се събра напоследък  Sad Карай я в същия дух, оптимистично и смело. Браво!  Hug

Айде, болнИците да оздравяват бързичко!  Hug


# 69
  • Мнения: 995
Кате, тия пришки пък от какво?  Shocked

Ми, каквото и да обуе, без чорапи ли е, задължително се появяват.

 

# 70
  • Мнения: 2 498
Цитат
Айде, болнИците да оздравяват бързичко!  
Мда, и аз това викам...

Августа, много си сладка с новата визия Hug
Сиска, и да кажа за работата-да не ти пука.....

Аз нямам никакво време за писане, макар че доста исках да попиша....стягам багаж и утре заминаваме за Кушадасъ ....Иса няма търпение да плувала в морето....

# 71
  • Мнения: 31
Кате, пускай детето да ходи босо, да не те притеснява с пришки. Миличката, може би е от жегата. Направо не ми се мисли какво ти е с дете, на което краката са с пришки, като знам Марти как мрънка като види нещо подобно на моя крак...

Августа, ти го докара 10 години по млада, браво. Много добре ти е прическата и косата, но аз като Гуш си представях цвета доста по рус.

Малейна, много се радвам, че Минико така добре се приема на пазара, браво. Хората не напразно са казали, че за всеки влак си има пътници пу пу пу.

Ние сме добре, само тази жега много ни мори, в 17.00 часа като отивах да взема Веси колата показваше 37 градуса  Tired

А пък ние му намерихме с Марти цаката, мъжът ни ни закара на Влас и ходим да топим дупета в морето и басейна. Аз нали вече цяла седмица съм в отпуск, това беше супер решение. Не мога да си позная детето, как слуша бременната си майка. Няма защо, искам още и пр. веднага се излиза от водата и кротко си копае в пясъка дупчица, а мама чете вестник. Да е жив и здрав, послушен батко е. От време на време само ми вика "мамо, нали сме си добра компания".

Сиска, чета, че ти дават съвети за работата да не ти пука, но малко е трудно, като няма човек алтернатива да смени старата работа с нова. Забременяването е идея, но почти в случая не толкова разрешаваща проблемите, защото осигуровките, а и първите месеци на бременност в ядове е малко неприятно. Нямаш ли шеф, с който да седнеш да поговорориш или има много натегачи, които бъркат работата? Аз имам супер сладурски шеф и не ми се е налагало за минута да търпя глупости, все с приказка сме ги разрешавали.

Вале, весело изкарване в Кушадасъ, там си заслужава много, с новата джипка, която чакахте с нетърпение ли ще ходите. Лек път и дано сте доволни. Иса следващия път, като е толкова нетърпелива я водете към нашето море, поне ви е на един гъз място.

Кате, оня ден минавах покрай кафето, отвън сте го направили много уютно, ако не бързах за личната щях да пийна нещо в тази приятна атмосфера, браво.

# 72
  • Мнения: 689
Kremenchen добре сте вие, аз няма как да осъществя това за момента.
Приятно изкарване и дано да ви е хубаво времето.

# 73
  • Мнения: 2 407
Августа униклнапри1еска.
Ние сме добре,утре заминаваме за Гърция,Ники няма търпение.

# 74
  • Мнения: 2 407
Сиска нзнам какво да ти кажа за тая работа,дано се наредят нещата!

Общи условия

Активация на акаунт