Дюкан ни забранява гладни да стоим, с ядене ни казва килата да стопим - 190

  • 21 182
  • 447
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Ми вие не знаете ли с какво ги правят колбасите?  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 631
цъфка, търси го при хляба, но изглежда нестандартно - като тухличка, черна, нарязана на тъъънки филийки. Слагаш го в хладилника и трае. Peace
Пак казвам, за да не изям тиганите и пр. - не знам дали е на 100% режимен! Thinking
От К-ланд купуваме и един деликатес на Майстор Цветко - телешко филе, "Одесос" ли беше, оваляно с пикантни подправки.
Не като за всеки ден, пак да се презастраховам, че е колбас все пак - със сол и Е-та. Wink

Извара - домашна, като за разнообразие! Peace
Рецепта: домашно и обезмаслено или купешко кисело мляко се слага да се вари, после се изцежда в гевгир или тензух.
Макар, че днес правя за пръв път от много време насам. Накрая я разбърках със степче и сега се охлажда десертът за довечера.
Да видим, мъжо ще го хареса ли - не си сам мъж-Дюканец, Борисе!
Blush

# 62
  • Мнения: 11 747
*Боби*, искам да ти отговоря, после ще чета. За Каланетиката! Препоръчвам я на всеки - тя е трудна, но и приятна, много релаксираща и тонизираща! Дава изключително бързи резултати, особено в областта на брич, вътрешната страна на бедрата, талията, ръцете. Трябва да се пробва само веднъж и после няма да има нужда да бъде убеждаван никой!  Peace  Аз самата бях изключително скептична. Пробвах, само за да мога после основателно да се възмутя, що за спорт е това, с какви глупости се занимавате... Още преди края на тренировката, вече знаех, че ще се занимавам с това!  Peace
В темата за домашни спортни занимания, на първа страница има линкове, откъдето може да се изтеглят програми с торенти. Препоръчвам само програмите на Калан Пинкни, започнете с ' 10 години по- млади в 10 часа'  Peace

Иначе много добре правиш с народните танци - отлично кардио. Само, дето 2 пъти седмично не е достатъчно за чистене на мазнини. Става за горене на калории и за раздвижване.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 276
хоп на пета страница, пък дай Боже - 5 килца! Mr. Green
благодаря на немското цветенце и мис Марпъл за подбутването!а дано ви се връща тройно! Hug Hug Hug
desitka*, на дядо Либен съм чувала, че била много вкусна изварата, не съм я пробвала, да не те подведа нещо, но всички в един момент омръзват!
Вещи, изби рибата с тая тема!страхотни картинки!  bouquet Hug
pink85, съчувствам ти миличка!много!лошо е да има болни около теб, най-вече близките ти, и да не знаеш как да помогнеш пък съвсем!не се тревожи, дано много бързо всичко отмине! Hug Hug Hug Hug
Pina, и аз се присъединявам към каланетиката!ей сега си изтеглих, пък да видим!ако е удобно може ли да те занимавам с въпроси?

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 15:50 от Petenci-cvetenci

# 64
  • Мнения: 3 202
Пу петнайста на шеста страничка  Flutter.

# 65
  • Мнения: 11 747
Pina, и аз се присъединявам към каланетиката!ей сега си изтеглих, пък да видим!ако е удобно може ли да те занимавам с въпроси?

Удобно е!  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 957
Здравейте момичета! И аз ще взема да се присъединя към вас от другата седмица като мине на детето РД-то, че там без тортичка няма да мине... Видях калкулатора в 1-вия пост, но според него мога да сваля само 2 кг., а аз искам 6. Възможно ли е да е неверен??? При вас как е?

# 67
  • Мнения: 32
Здравейте момичета! И аз ще взема да се присъединя към вас от другата седмица като мине на детето РД-то, че там без тортичка няма да мине... Видях калкулатора в 1-вия пост, но според него мога да сваля само 2 кг., а аз искам 6. Възможно ли е да е неверен??? При вас как е?
Той не е неверен, но все пак не е универсално прав за всички - има си особености на организма, на костите (въпреки че се попълва такъв въпрос) и т.н.
На мен също ми даде да сваля 2 кг - бях 52 (айде да не кажа 53) и ми даде 50. Аз исках 46 - защото толкова бях и сега съм малко по-малко от 48 и изглеждам много по-добре от преди  Party Така че не е задължително да се влияеш 100 % от него .... аз например имам ама наистина много леки кости ... там въпроса  беше дали си стигам пръстите на китката, а аз мога да си застъпя палеца с всеки друг пръст поне 1-2 см  Mr. Green Тъй че не ми пречи да сляза под калкулатора - защото нямам тежест на костите  Sunglasses

# 68
  • Мнения: 0
Хоп и аз да се запиша на 6 страница WinkТо на мене много рядко ми се случва да се запиша толкова напред.Както и да е.Имам въпрос има ли някой който да живее в Атина защото аз вече съм тък и искам да му задам някй въпроси относно това къде има храни свързани с диетата и да са по евтини.

# 69
  • София
  • Мнения: 957
Здравейте момичета! И аз ще взема да се присъединя към вас от другата седмица като мине на детето РД-то, че там без тортичка няма да мине... Видях калкулатора в 1-вия пост, но според него мога да сваля само 2 кг., а аз искам 6. Възможно ли е да е неверен??? При вас как е?
Той не е неверен, но все пак не е универсално прав за всички - има си особености на организма, на костите (въпреки че се попълва такъв въпрос) и т.н.
На мен също ми даде да сваля 2 кг - бях 52 (айде да не кажа 53) и ми даде 50. Аз исках 46 - защото толкова бях и сега съм малко по-малко от 48 и изглеждам много по-добре от преди  Party Така че не е задължително да се влияеш 100 % от него .... аз например имам ама наистина много леки кости ... там въпроса  беше дали си стигам пръстите на китката, а аз мога да си застъпя палеца с всеки друг пръст поне 1-2 см  Mr. Green Тъй че не ми пречи да сляза под калкулатора - защото нямам тежест на костите  Sunglasses

Благодаря за отговора! Аз съм 58, искам да стана 52, а ми дава според калкулатора 56... Но ти ме обнадежди Simple Smile И на мен ми се застъпват палеца и другите пръсти при китката  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 33
Вещи тея крака, като че ли са на наша Дюканка .Виждала съм ги ,поне единия newsm78
Чугра от здраве да не се отървеш.От килограми много минуси newsm59
Гулбенурче    bouquetПина   bouquet:Тали bouquetЧестити месечинки

# 71
  • Мнения: 198
айде и аз да се включа.
Аз бях 53-54 кила, калкулатора ми даваше тегло 50, което малко ме стресна при условие 4е исках 48, мислех си че ще е трудно да стигна 50, но ето че сега съм 47.1
Така че давайте смело Simple Smile
 Hug

# 72
  • Мнения: 45
Desitka*, на мен ми е най-вкусна изварата на Пикадили, която се продава насипна на витрините. Страхотна е Simple Smile Като грабна лъжицата мога само от нея да ям   hahaha hahaha hahaha Няма място за сравнение с другите просто Simple Smile

# 73
  • Мнения: X
Момичета, тъй като говорите са калкулатора на Дюкан, може ли да ви попитам:  bouquet
Какво означава за костната ми система, ако не мога да обгърна с пръсти китката си? Че имам големи кости ( и затова не мога да ги обгърна) или че имам фини кости (пръстите ми са малки)?
Аз имам много тънка китка, но и много малка длан и пръсти и заради това не мога да обгърна с палец и показалец китката си.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Момичета ,в рецептите има едно много интересно мнение, можете да го прочетете преди да го забърша  Mr. Green Може да не му отговаряте, защото ще забърша и отговорите заедно с него, не го махнах веднага, за да видите този бисер  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт