Има ли разведени заради свекърите

  • 15 647
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
Мили момичета, привет! Тази тема идва тъкмо на време за мен. Много се извинявам на авторката, че й се меся, но искам да споделя. Моята история сбито е следната: Първи скандал преди 3 години, много обиди към мен, дойде ми като гръм от ясно небе. Втори скандал - а уж трябваше да поговорим за първия и да се разберем. И последно вчера - най-грозния скандал: в който ми даде зелена светлина да си ходя, да ме видела как ще се оправям сама; в който ми каза че живея на гърба на мъжа си; че само дете съм гледала , а синът и работел, че съм най-голямата му грешка и такива други тежки за мен думи. детето ни е на 4 и половина, не работя защото имахме проблеми като малка с нея, още се лекува и се страхувам да я пусна на детска. Само аз си знам как я изгледах до тук, наистина само аз си знам.....Та.....моя въпрос към вас, момичета е , заслужава ли си? Напоследък, все по-често се замислям за раздяла и факта че доста често ви чета е показателен за това. Иначе съпругът ми "уж" е на моя страна, но не го усещам 100 %, винаги си оставя вратичка ....не знам, сложно е!  Зная, че той просто не може да е по различен от тях а това ме ужасява истински. За неговата майка семейството ни се заключава във сина й и детето ни. Аз не фигурирам, показвала ми го е десетки пъти. и това страшно ми тежи. На 30 съм и не искам да живея в недоволство, искам да съм щастлива. 
Ако съвета ви е да преустановим контакти - мъжът ми категорично не е  с мен в това начинание, нямало такъв начин. За мен  това е най-доброто, Не желая детето да контактува с тях /ако искате ме винете за това, но не искам, за мен тя е отровно злобен човек/ . И се започват пак едни грозни сметки и глупости - уморена съм от тях........
След всичко вчера "тя" ми се извинява /не и е за първи път/, аз пак простих /пак проявих недостатъчно твърдост/, пак бях човечна......
Извинила ти се е ....  ShockedНе вярвам да  е по нейно желание!  Mr. Green А ти защо прости за пореден път - жената  ти  е казала точно какво мисли за теб а ти ще и приемаш извиненията ! ??? #2gunfire и пак ще си лошата , не го ли разбираш???  #Cussing out
Или ще ме подкрепя на 100% или да  си ходи при майка си!  Naughty Ако знам и ми показва подкрепата си - хич не ми пука че свекървата  е някаква си  злобарка - не живея с нея .... Но да ми се прави на мижитурка и да не ме подкрепя - хайде моля Ви се мерси от такива индивиди Sick

# 16
  • Мнения: 1
и при мен стана така,смятах че като се роди малката ще се променят нещата,че се утвърдим като семейство,че ще започнем да градим наши празнични традиции (защото аз сам луда по празниците) наши интереси ,наша къща Да обаче НЕ Родих и той започна всяка вечер да ходи при мама всяка събота и неделя там аз искам да излезем той вика да ходим при мама е мамка му накрая  се разделихме беба беше само на 9 месеца не ми е лесно но се оправям сега поне знам че гледам и възпитавам само едно дете дори да ме упрекнете не срещам детето с баба му ( не че тя иска да я вижда де  но и да поиска няма да разреша) тази злобарка няма да ми вижда детето. Опитвах Прощавах И пак и пак но не става.

# 17
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Не е заради родителите, а заради съпруга ти.
Негова работа е да се откъсне от полата на мама и да си гледа семейството.


Подкрепям на 100%.

# 18
  • Мнения: 9
АЗ В МОМЕНТА САМ ПРЕД РАЗВОД ЗАРАДИ СВЕКИТО(СЕПТЕМВРИ НИ Е ДЕЛОТО).ДА ЗНАЕТЕ ПОчНЕЛИ ЕДИН ПЪТ СВЕКИТО ДА СЕ НАМЕСВА НЯМА ОПРАВИЯ.ПРОБВАХ С ПРИКАЗКИ,ПЛАКАХ СКАДАЛИ ПРАВИХ САМО И САМО ДА ИЗЛЕЗЕМ НА КВАРТИРА,НО чОВЕКА НЕ МОЖЕЛ ДА ОСТАВИ МАИКА СИ,СЕГА СИ ЖИВЕЯТ ЗАЕДНО А АЗ СИ ВЗЕХ ДЕТЕТО И ОТ 7М.САМ ПРИ МОИТЕ РОДИТЕЛИ И САМО СЕ МОЛЯ ДА МИНЕ ДЕЛОТО

# 19
  • Мнения: 16
здравейте, аз вече 3 години се развеждам и то със свекърва си....и най лошото е, че тази жена не спира, тя използва всички средства да ме тормози психически, и опитва какви ли не неща....все още се борим в съда...и тя не спира....плащат навсякъде и в съда и където може да ми навредят....в работата, ох незнам как да го опиша страшно е....и незнам как да се преборя с тази жена .....дори се стигна до там, че беше настроила детето ми до такава степен, че то беше сигурно че ако остане да живее при мен ще го продам ......представяте ли си....аз съм майка, която е тодала живота си на детето ми..... дайте ми съвет ...какво да правя

# 20
  • Мнения: 2 011
здравейте, аз вече 3 години се развеждам и то със свекърва си....и най лошото е, че тази жена не спира, тя използва всички средства да ме тормози психически, и опитва какви ли не неща....все още се борим в съда...и тя не спира....плащат навсякъде и в съда и където може да ми навредят....в работата, ох незнам как да го опиша страшно е....и незнам как да се преборя с тази жена .....дори се стигна до там, че беше настроила детето ми до такава степен, че то беше сигурно че ако остане да живее при мен ще го продам ......представяте ли си....аз съм майка, която е тодала живота си на детето ми..... дайте ми съвет ...какво да правя
Звучиш страшно !!!  Shocked Кажи повечко неща! В темата  на Пела можеш да  задаваш въпроси от този род!
Стегни се!!!   bouquet  bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 16
какво да кажа повече тя е една властна жена ...започнахме да се развеждаме със сина й...щяхме да е по взаимно съгласие...тя не му разреши да подписва и каза , че ще ме съдят до гроб и ще платят ако трябва и 30000 евро но ще ми вземат детето...... бях на висока длъжност в една държавна институция ...тая писа доноси докато не ме уволниха, преместих се в друг град....тя плаща насам- натам и се опитва да открие къде живея и къде работя ....е успя....в момента в съда иска да ме изкара психически недобре и иска да ми правят експеритиза на мен и детето, за да докаже че съм луда и че съм побъркала детето..... назначиха вещи лица, на който тя плати ...аз в момента пиша жалби до всички институции...но от никъде нищо....както се казва гарван гарвана око не вади....оказа се в българия, че няма институция която да може да накаже вещите лица, че са извършили нарушение по Закона за съдебната власт и по Наредбата на ВСС за вещите лица.... и вече съм изпаднала в отчаяние....няма на кой да се оплачеш...

# 22
  • Мнения: 2 011
какво да кажа повече тя е една властна жена ...започнахме да се развеждаме със сина й...щяхме да е по взаимно съгласие...тя не му разреши да подписва и каза , че ще ме съдят до гроб и ще платят ако трябва и 30000 евро но ще ми вземат детето...... бях на висока длъжност в една държавна институция ...тая писа доноси докато не ме уволниха, преместих се в друг град....тя плаща насам- натам и се опитва да открие къде живея и къде работя ....е успя....в момента в съда иска да ме изкара психически недобре и иска да ми правят експеритиза на мен и детето, за да докаже че съм луда и че съм побъркала детето..... назначиха вещи лица, на който тя плати ...аз в момента пиша жалби до всички институции...но от никъде нищо....както се казва гарван гарвана око не вади....оказа се в българия, че няма институция която да може да накаже вещите лица, че са извършили нарушение по Закона за съдебната власт и по Наредбата на ВСС за вещите лица.... и вече съм изпаднала в отчаяние....няма на кой да се оплачеш...
явно твоята  свекърва има много здрави връзки ? Защо не дадеш повече гласност по  този проблем ? Имаш ли свидетели, или и те биват  сплашвани? От  малък град ли си ? Боже направо съм изумена какви хора има !!! ooooh! ooooh!

# 23
  • Мнения: 16
имам свидетели имам всичко ...завела съм дело и за обида и друго дело наказателно , и още едно имуществено ...но тая брате няма сплашване...тя се е амбицирала и имам чувството че се събужда с мисълта как да ме унищожи....не съм от малък град ....областен ....но няма оттърване....

# 24
  • Мнения: 2 011
сега като се замислих, твоята история ми  е много позната .... пак тук във форума ....може и да си писала като гост....Това няма значение ... Rolling Eyes
Къде ти е детенцето сега ? Колко е голямо ?  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 16
привет добре е детенце в момента, просто защото не давам да го виждат...чувства се добре и си гледа детството .....но просто незнам докога ще издържа....вече съм много уморена, да се боря с вятърни мелници

# 26
  • Мнения: 2 011
привет добре е детенце в момента, просто защото не давам да го виждат...чувства се добре и си гледа детството .....но просто незнам докога ще издържа....вече съм много уморена, да се боря с вятърни мелници
Mомиче, това не ми изглежда да е вятърна мелница...никак !!! Имаш сериозен противник, който се е заел да ти трови живота ! Вкарай тежката артилерия молим!!! Hug Peace и постави  Свекърва си на място!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 16
под вятърна мелница имах впредвид, че живота ни е кратък и вместо да минава всичко добре и хората да не се разправят за такива неща....то се получава точно обратното- мъст, отмъщение завист и злоба.....

# 28
  • Мнения: 10
здравейте и от мен.възмутена сам,как може да има хора като твоята свекърва,тя е едно чудожище.аз също ще се развеждам,но моята свекърва е с мен,много готин човек е.пожелавам на всички  да я имат до себе си,сигурно ще ви се стори странно но е така.а на теб мило моми4е ти желая късмет,дано се отървеш по-скоро от тая зла жена.

# 29
  • Мнения: 18
Няма оправия...единственият изход е да се бяга надалеч....Възможно най-индиферентно поведение.Ако иска да се ходи на гости измислете някаква основателна причина,че не можете...

Общи условия

Активация на акаунт