Д-р Давидков , Варна ?

  • 2 764
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
ясно .....
 а в майчин дом как е положението ... док. кой бихте ми препоръчали ?

# 16
  • Мнения: 5 251
Виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353944.0
Аз бих ти препоръчала моя доктор, друг неговия. Като цяло повечето са добри  Peace

# 17
  • Мнения: 377
Я да си кажа и аз мнението.
Преди две години ми се наложи аборт по мед. показания в 21-22 гс, та въпросният Давидков ме препрати към Ана Попова от АГ. Е хиляди пъти след това съжалих, че отидох при нея, по безчувствен и коравосърдечен човек не съм срещала. Аборта ми беше страшно болезнен, даже повече ме болеше от раждането на сина ми. 
Не го правя ей така да плюя лекарите, защото след 7 месеца пак ми правиха аборт по същата причина, но вече друг лекар, е беше 3 гест. сед. по рано, но пък не усетих никаква болка, просто лекарят си свърши работата.
Пожелавам ти леко раждане и наистина има доста добри лекари и в АГ и в Майчин дом, обърни се към някой друг. Peace

# 18
  • Мнения: 585
при Давидков се ходи само за ехографии , не се оставай да те работи така с раждането и да те прати на някой некадърник . Моя съвет е още сега се уговори с добър лекар от АГ защото  последния месец може и да е късно добрите лекари са по- натоварени и е добре от рано да те имат предвид . Аз бих ти препоръчали д-р Иван Танев , Атанасов , Николов ,но има и други  добри лекари в белия списък , за мен тези са най-добрите и Александров също но там е трудно да се вредиш , не поема всеки доколкото знам повече се занимава със стерилитет . Роди в АГ , а не в друга болница защото само  АГ имат техника и специалисти които да окажат помощ на бебето ако има дихателен проблем , от другите болници ако възникне такъв проблем ги изпращат в кислороден глад /необдишани без адекватна помощ/ и обикновено по време на тези 5 минути  път без кислород  децата получават мозъчни увреждания , не рискувай според мен , защото последиците са много сериозни и за цял живот.

# 19
  • Мнения: 485
записах си час при Боян Георгиев във МД-варна.

Общи условия

Активация на акаунт