Зелена карта?

  • 3 417
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Ми махала съм се 5-6 пъти...не ми липсва нищо тук ,няма носталгия...просто онова там не е моето място...когато реша ще се махна отново...нямам проблем с това Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Щом не те кефи просто замини,от това по-лесно няма:)

# 16
  • Мнения: 256
Кандидаствала не,отодох да живея и уча там...и реших ,че определено не е за мен...дойдох си след две години...просто не си струва това е...пробвай в нейде из европа,канада.....
Благодаря за съвета, явно гледните ни точки се разминават, от години живея в Канада.
Отново те призовавам ако искаш да поспорим къде е по-добре, да го направим в съответните вече съществуващи теми.

# 17
  • Мнения: 2
Спора не води до нищо,само си дискутираме.

# 18
  • Мнения: 256
просто замини,от това по-лесно няма:)
...пробвай в нейде из европа,канада.....
Повелителното наклонение не ми прилича на дискусия. Дискусия е, цитирам - средство за изясняване на спорни въпроси и за постигане на съгласие между хора с различни позиции.

BonBonLandia, разбирам колко ти е писнало, но истината е някъде по средата.
Шуши, играем на официалния сайт, ще ти го пратя по-късно, но чак октомври за следващата лотария.
maraidara, мерси за успокоението, ще чакаме, какво да правим, това ни е останало.

# 19
  • София
  • Мнения: 104
Гад чевръста, моле те пусни я страницата да я видя, аз нещо не съм в час.

# 20
  • Мнения: 256
Гад чевръста, моле те пусни я страницата да я видя, аз нещо не съм в час.
Заповядай
http://www.dvlottery.state.gov/
Но както споменах, от октомври е следващото кандидатсване, дотогава страницата не е активна. Тъй че, наесен с песен.
 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 502
   За всички,очакващи с трепет писмата си,поздрав!

Arizona dream



# 22
  • София
  • Мнения: 104
Мерси Simple Smile
Пожелавам успех на всички в това начинание.

# 23
  • Мнения: 917
Пожелавам на всички, чакащи писма, да получат  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 030
Пожелавам на всички, чакащи зелена карта да се сбъдне желанието им. И да заживеят в нормална държава, с ред и закони, които се спазват дори.
  "...но стига ми тая награда,
   зелена карта в Канада! "

# 25
  • Мнения: 256
kristinia, в Канада се емигрира с процедура, която трае около година, няма там случаен принцип, всичко зависи от точките, които събираш за образование, знание на език и т.н. критерии. Иначе реда и законите се спазват, две мнения няма по въпроса.

# 26
  • Мнения: 1 317
Заповядай
http://www.dvlottery.state.gov/
Но както споменах, от октомври е следващото кандидатсване, дотогава страницата не е активна. Тъй че, наесен с песен.
 Simple Smile
Този сайт съм го разглеждала много пъти, но там не се ли иска да се плати? И в крайна сметка плаща ли се нещо или не, понеже съм чувала, че е безплатно? Да знам да започвам ли да събирам пари от сега за октомври Simple Smile

# 27
  • Мнения: 256
eleonor@, напълно безплатно е. Има сайтове ментета, в които се иска да се заплати сума, но стигне ли се до пари, да знаеш, че е менте.

# 28
  • Мнения: 1 317
И аз така съм чувала, затова да питам.
Е хайде, който чака сега - успех   bouquet
Който е пропуснал - на есен с песен  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 256
Аз все така си чакам някой да сложи началото.

Общи условия

Активация на акаунт