Преносимо устройство против комари Чико

  • 3 096
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Ами значи доволна съм наполовина  newsm78 определено ги гони и са по-малко,но пак има разни заблудени  Mr. Green по-добре е от нищо,но не мога на 100% да  разчитам на него...т.е пак трябва да взема нещо за мазане,че на мен ми трябва за навън(в къщата ползвам райт за мухи и комари)  Peace

# 16
  • Мнения: 690
Имало и в Метро някакви ултразвукови,ако има някой,който е доволен от тях нека сподели-и каква точно му е марката  Praynig


бях си взела от Метро преди около 2 години - включва се в контакта, ултразвуково. Беше към 6 лв., марката - "китайска"  Mr. Green доволна съм - ефектът се виждаше на морето, където гадовете са колкото лястовици  Close

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 443
Сестра ми ползва на Райд, за  контакт. Ефект няма.

Аз точно такъв мислех да взема за в къщи,обаче ме отказа.С ултразвук не искам да взимам пак-това преносимото на Чико беше такова и накрая по някое време като започнеше да пищи  ooooh! Мъжа ми все викаше-нищо не чувам,а мен ме заболяваше главата.Не знам дали се беше прецакало,ама беше доста неприятно.

# 18
  • Мнения: 1 472
ами може и да е имало ефект - от по-малко комари да са били нахапани сина ми и племенника Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт