ЛУННАТА ДИЕТА - 07.06.09 НЕДЕЛЯ, 21:12ч

  • 6 589
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 199
 Hug  Приемате ли един неканен гост да се присъеди към вас .... И аз съм навита - на 7 и 8  ще ви правя компания.  Преди 3 или 4 години правих тази диета и дори специално заради нея си купих сокоизтисквачка.  Но съм я позобравила вече. Позачетох се на две, три места, но я дават  различно.  Доколкото си спомням в тези 24 ч. трябва да се пие доста вода и прясно изцедени сокове /може и да бъркам/.  А може ли да се хапват и по малко плодове, напр. ябълка или  череши?    Hug

# 16
  • Мнения: 97
И аз съм с вас от 6. момичета - т.е. за 3 дни Stuck Out Tongue
keidi, през 2-та дена можеш да си хапваш плодове, кисело мляко (както е посочено), фрешчета... Аз лично като ми е на кеф си пийвам и мляко сутринта с кафето, само че нискомаслено  newsm10
Освен това можеш и зеленчуци да вкараш като краставички, доматки, репички - ей такива лекички, но в никакъв случай сосове и картофи или пък ориз ... Малко по-тежко е от само 1 ден, но пък така се разтоварваш повече  newsm53 Освен това аз си позволявам на тридневката, ако не мога да издържа само на вода и айрянче малко  smile3503
Червена Роза, тук не се каним - всеки ентусиаст е добре дошъл  smile3521 В началото ако не можеш да издържиш е наистина мн по-добре да включиш отколкото напълно да се откажеш - пак ще има резултат! По-нататък ще видиш, че се свиква Wink
Успех на всички  smile3525 newsm51

# 17
  • Мнения: 0
запис и от мен за 3 дена ще пробвам,че дано успея Praynig
успех момичета и много минусчета Hug  bouquet

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз ще се пробвам пак за 3 дни.
Предния път устисках и съм-1килце Wink
Алекстаза абсолютно същите неща ям като твоите  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 819
Аз ще се пробвам пак за 3 дни.
Предния път устисках и съм-1килце Wink
Алекстаза абсолютно същите неща ям като твоите  Grinning

Като минат тези три дни,запазваш ли сваленият един килограм трайно?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ами засега не съм го върнала Peace
Дано така си и остане Grinning

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичета имам едно въпросче,
малко е тъповата,но моля да бъдете снисходителни Blush
Тъй като реших да я правя 3 дни от събота Сутринта ли почвам
до втърник вечерта newsm78
Нещо не схващам Blush

# 22
  • Банкя
  • Мнения: 823
момичета,фазата не е ли пълнолуние или аз греша?
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p9628.html
не - не грешиш  Peace
Кейди във всички сайтове пише, че е пълнолуние, можеш все още да си коригираш поста  Peace

Аз искам да попитам по-дълго лунуващите момичета - прави ми впечатление, че има разминаване в часовете посочени в темата и сайта, който се отваря от втория линк на края на първия пост, където часовете са дадени и за да съвпада с нашето време, трябва да се прибавят два часа. Да обаче по тази логика идващото пълнолуние трябва да започва в 20,42 а не в 21,42. Кое е вярното в крайна сметка  newsm78

Успех и свалени килограми! Hug

Ще ти отговоря аз, като лунуваща отдавна, но вече рядко разписваща се в темата. Wink
Това за прибавянето на 2-та часа, аз съм го писала, но това важеше за зимата. Сега се получава разлика от един час заради лятното часово време. На същия този линк има препратка към обновен сайт с часовете на лунните фази в българско време - http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2009/ Там се вижда, че часовете от 2-та линка съвпадат. Peace

Тоест фазата е ПЪЛНОЛУНИЕ и започва на 07.06.09 в 21:12!

keidi Моят съвет към теб (позволявам си да ти направя такъв, тъй като месеци наред пусках темата) е преди да я публикуваш, да прочиташ внимателно, какво си изписала/копирала. Тези теми са за да информират останалите потребители, а не да ги объркат. Хубаво е в заглавието да се изпише и фазата, защото много повече мами се включват, като прочетат, че става въпрос например за пълнолуние. Peace Иначе в самия текст на първия пост може да bold-неш или оцветиш в друг цвят основни неща, така че да се виждат по-лесно, а не да се задават едни и същи въпроси. Peace

Nedialka_81 Ако правиш така наречената тук тридневка започваш 24 часа преди началото на фазата (тоест на 06.06 в 21:12) и приключваш в понеделник 08.06 в 21:42. Hug

А за въпросната ТРИДНЕВКА - в оригиналния си вариант в дните преди и след фазата се консумират само плодове освен чая и фрешовете. Зеленчуците и млякото може да са нискокалорични, но изискват повече енергия за обработката си и затрудняват организма през тези разтоварващи дни (пример е и режима на д-р Емилова, който включва плодове, но не и зеленчуци). Peace

# 23
  • Мнения: 13
Здравейте,лунички!
Тъкмо щях да пиша в старата темичка“Не е ли време за нова?“ newsm78...... dohа вие вече 2 страници Simple Smile
Аз се записвам за 3 дена,нали е пълнолуние yes
На всички желая успех и леко лунуване Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 142
Привет.Записвам се за 24часа.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 723
Акси Hug
и малко нагласт от моя страна-
ще пуснеш ли нова тема като изтече тази фаза както при Отчетните теми.
Така  някой който е "в час" с нещата ще ни ги поднесе правилно Peace
И нямя да се чудим кога е следващата фаза.
Това ако не те затруднявам де Blush

# 26
  • Варна
  • Мнения: 939
Акси благодаря за информацията - много добре поднесена  Hug
А би ли разказала повече тогава за постигнатите от теб резултати щом си отдавна лунуваща  Peace
Аз самата не смея да я правя още лунната, че все още се кърмим, но си мисля поне на плодчета да си карам точно в деня за лунуване  Peace До скоро правих 90-дневната диета и съм много доволна, там така или иначе всеки четвърти ден е плодов, та сега мисля хем да разтоварвам така, хем да не се чудя в кой ден да е - а и се  надявам така да са по-добри резултатите поне със задържането на вече свачените кг.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 380
Извинявам се, че се забавих с пускането на тема....просто нямам физическата възможност....
Благодаря, все пак, че сте пуснали..... Hug

# 28
  • Банкя
  • Мнения: 823
Nedialka_81 Ще се опитам, но не обещавам. Hug Не искам да твърдя, че съм много в час, но информацията от първия пост я събирахме, коригирахме и допълвахме с другите момичета, така че да е полезна за всички.
Ако не аз, то sladkish4e, която е поела щафетата, ще пусне. Peace

didnik Ами вече честно не помня, точно колко свалих, но си възвърнах формата от преди да родя, даже бях станала малко по-малко, но после се отпуснах и сега съм точно като преди да забременея. Rolling Eyes
Иначе започнах да спазвам диетата, когато малкият беше на 6 месеца, като по време на фазата пиех 100%-ви сокове, тъй като го кърмех - и така до годинката. Естествено той не беше само на кърма, а вече и на пюрета. Иначе в момента използвам лунния ден като разтоварващ и през останалото време ям, каквото искам. Не че нямам да свалям, но в момента започнах нова работа и просто нямам възможността да спазвам по-сериозно някаква диета, за да вляза във форма. Peace

sladkish4e Hug

# 29
  • Мнения: 2 149
Ще се пробвам и аз във фазата на пълнолуние.
Успех на всички момичета Hug

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 11:16 от mery_79

Общи условия

Активация на акаунт