Увеличаването на бюста

  • 11 009
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
А боли ли много след операцията и колко време? Навила съм се и аз да си сложа такова нещо, но не бързам още. Искам първо да проуча всико и да съм подготвена и информирана за всичко. И как варират цените в момента?

# 16
  • Мнения: 80
Боли ,но аулина помага WinkВ момента такава операция струва между 3500 и 4000 евро.Зависи ,колко е известен доктора Wink

# 17
  • Мнения: 2 375
В Пловдив цената е около 2 500 евро и има достатъчно добри хирурзи, например Тонев и Анастасов. Peace
Аз имам от около година. Всички импланти са с 2 гаранции. Едната е доживотна. Ако се случи нещо ти ги подменят безплатно, но ти трябва да си платиш работата на хирурга. И втората е за 5 години. Ако по някаква причина, без значение каква /дори ако не те устройва размера или формата/ ти ги заменят безплатно, пак си плащаш само самата операция.
Аз съм с под мускулно, боли ужасно. Колкото са по-големи, повече боли. Над мускулното, боли по-малко, но първото е с повече предимства най-важното от които е по-малък риск от КК /капсулна контрактура/. Това е когато по-различна причина /дори от спане по корем/ капсулата започва да се втрърдява /свива/. Гърдата става твърда и болезнена. Оправя се с нова операция, като хирурга изважда импланта и почиства втвърдената капсула. Рисковете са много и може да се пише безкрай. Най-добра инфо ще получиш от форум Тялото http://forum.tialoto.bg/

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 00:15 от natia

# 18
  • Мнения: 80
Перфектно казано Peace

# 19
  • Мнения: 155


А как се чувстваш с нещо чуждо в тялото си?
Извинявай, че те разпитвам, или ако нещо нахалствам. На следващите въпроси естествено, че не си длъжна да ми отговаряш  Wink
Колко кубика си сложи и какви бяха мерките ти преди и след трансплантацията, и колко си висока и кг. Офффффффффф, много тъпо май се получи, извинявай, идеята ми е да добия някаква визулна представа за тялото ти и според това да приценя дали аз ивентуално имам нужда от това чудо - силикона  Hug   bouquet
  bouquet
Не нахалстваш-не се притеснявай.Нали затова са форумите  bouquet

Нямам никакво усещане за чуждо тяло в себе си ,и никога не съм имала.Имплантите са меки на допир - точно като "истинските" гърди Laughing Специално моите са 350 кубика(изглевдат огромни Laughing) ,натмускулно поставени,кръгли ,френски "PIP".Преди да родя гръдната ми обиколка беше 96 см., висока съм 161 ,в момента съм слон - 63кг Embarassed,но нормалното ми тегло е 55-57кг.
след раждането на второто ми дете ,гърдите ми се деформираха ужасно и реших да се оперирам.В момента гръдната ми обиколка е 98см.
Според мен ,с твоите мерки (ако не си раждала) нямаш нужда от силикон Hug

 Hug
Много си мила   bouquet
Не съм разждала, но мисля, че след раждането може и да имам нужда.  Wink

# 20
  • Мнения: 7
В Пловдив цената е около 2 500 евро и има достатъчно добри хирурзи, например Тонев и Анастасов. Peace
Аз имам от около година. Всички импланти са с 2 гаранции. Едната е доживотна. Ако се случи нещо ти ги подменят безплатно, но ти трябва да си платиш работата на хирурга. И втората е за 5 години. Ако по някаква причина, без значение каква /дори ако не те устройва размера или формата/ ти ги заменят безплатно, пак си плащаш само самата операция.
Аз съм с под мускулно, боли ужасно. Колкото са по-големи, повече боли. Над мускулното, боли по-малко, но първото е с повече предимства най-важното от които е по-малък риск от КК /капсулна контрактура/. Това е когато по-различна причина /дори от спане по корем/ капсулата започва да се втрърдява /свива/. Гърдата става твърда и болезнена. Оправя се с нова операция, като хирурга изважда импланта и почиства втвърдената капсула. Рисковете са много и може да се пише безкрай. Най-добра инфо ще получиш от форум Тялото http://forum.tialoto.bg/

А колко време след операцията те боля и сега чувстваш ли понякога по някаква причина болка там? Също исках да попитам дали имплантите пречат да спортуваш нормално и колко време след като си направиш можеш да спортуваш?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 044

А колко време след операцията те боля и сега чувстваш ли понякога по някаква причина болка там? Също исках да попитам дали имплантите пречат да спортуваш нормално и колко време след като си направиш можеш да спортуваш?
[/quote]Мен специално ме боля 5-6 дни след операцията,не пречат на нормално спортуване,не  знам колко време след операцията можеж да почнеш да спортуваш,защото аз съм скарана със спорта,карам само скитренажора Laughing

# 22
  • Мнения: 702
В Пловдив цената е около 2 500 евро и има достатъчно добри хирурзи, например Тонев и Анастасов. Peace
Аз имам от около година. Всички импланти са с 2 гаранции. Едната е доживотна. Ако се случи нещо ти ги подменят безплатно, но ти трябва да си платиш работата на хирурга. И втората е за 5 години. Ако по някаква причина, без значение каква /дори ако не те устройва размера или формата/ ти ги заменят безплатно, пак си плащаш само самата операция.
Ти при кой се оперира?
Аз тази зима най-вероятно ще се оперирам,насочила съм се към доц.Анастасов, но и за Тонев прочетох добри отзиви,и все още събрам информация.

# 23
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
А какво ви е мнението за д-р Ангел Енчев. Една приятелка си слага силикон , като операцията беше през мишницата. Тя е доволна но нямам други отзиви и затова ще се радвам на вашето мнение!

# 24
  • Мнения: 292
Момичета извинявам се предварително за страшно глупавия въпрос ...... Rolling Eyes , но Четейки форума за мамопластиката в tialoto.bg, е, ми Честно казано се Чудя от къде ги намирате тия пари за тия операции  newsm78  ???????????
И аз много искам да си увелича малко бюста ( направо си плаче за корекция), но се Чудя от къде да ги намеря тия 3000? ...  newsm78

# 25
  • Мнения: 702
А какво ви е мнението за д-р Ангел Енчев. Една приятелка си слага силикон , като операцията беше през мишницата. Тя е доволна но нямам други отзиви и затова ще се радвам на вашето мнение!
За Енчев нямам много информация,виждала съм негови гърди и са хубави,но според мен цените му са малко завишени в сравнение с другите хирурзи в Пловдив,аз лично съм малко резервирана към него,четох за момиче,което след негова операция и се е наложило да прави реопераця при друг,но все пак това не е критерии при всички има доволни и недоволни!
Съветвам те да отидеш на консултация при колкото се може повече хирурзи,да чуеш повече мнения и сама ще усетиш кой е твоят лекар Hug
Момичета извинявам се предварително за страшно глупавия въпрос ...... Rolling Eyes , но Четейки форума за мамопластиката в tialoto.bg, е, ми Честно казано се Чудя от къде ги намирате тия пари за тия операции  newsm78  ???????????
И аз много искам да си увелича малко бюста ( направо си плаче за корекция), но се Чудя от къде да ги намеря тия 3000? ...  newsm78
Много момичета теглят кредит,(друг е въпроса ако се наложи реоперация какво правят)на мен мъжа ми ще ми плати операцията!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 839
Разбира се, че повечето сме го правили с кредит. Като много го искаш, намираш начин. Не е казано, че трябва да имаш цялата сума кеш.

# 27
  • Мнения: 65
Момичета,ползвали ли сте услугите на пластичния хирург д-р Николай Георгиев и какво ви е мнението?

Общи условия

Активация на акаунт